mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2004, 10:51 
Cytuj  
Tak sobie czytam quest na bycie scav i troche mnie to przeraza:>

Nparawde ten quest sie robi okolo 8h :), wogole wydaje mi sie ze jest to najtrudniejszy i najdluzszy ze wszystkich questow na 20 lvl :>

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 sie 2004, 19:38 
Cytuj  
hmm niewiem nic natemat tego questa.... ale pociesze cię: 8h to naprawde mało ^^ poczekaj na questy do job change lvl40... lol... j


np mój 2nd job change dla sorc quest.. Oren->LE vilage ->LE lands -> LE village -> DE village -> Dion ->Cruma + Wasteland (o ile dobrze pamiętam) -> DE village ->Oren -> Dwarf village -> ... Potem jeszcze Orc village cruma i kilka innych miejsc znowu oren i talking island
lol na talking island byłem dwa razy bo mi quest niezadziałał tak jak powinien wiec potrzebna była interwencja gm'a

(a to tylko 1 z 3 questów)

hehe wiięc się niemartw :) załatwisz sprawe raz dwa :)


Pozdrawiam

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 09:39 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Tak sobie czytam quest na bycie scav i troche mnie to przeraza:>

Nparawde ten quest sie robi okolo 8h :), wogole wydaje mi sie ze jest to najtrudniejszy i najdluzszy ze wszystkich questow na 20 lvl :>

Heh bo to jest faktycznie najdłuższy quest na 1 profesję. A wszystko zależy od tego jakiego masz farta - bo znalezienie Master Toma, który spawnuje sie w 3 różnych bardzo oddalonych od siebie lokacjach to jest wyzwanie czasem na duzo dluzej niz 8h :]

Tak czy siak - chyba zapomniales o tytułowym pytaniu o.O


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 09:51 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
A wszystko zależy od tego jakiego masz farta - bo znalezienie Master Toma, który spawnuje sie w 3 różnych bardzo oddalonych od siebie lokacjach to jest wyzwanie czasem na duzo dluzej niz 8h :]


Sylv, to on "znika" po każdej rozmowie i pojawia się w jednej z trzech lokacji? Przecież to byłoby straszne :) Idą dwa krasnoludy czy trzy, pierwszy gada, gośc znika i dwa następne latają po mapie :P Chyba to jakoś inaczej musi działać...

PS. Właśnie doczytałem, że sam sie teleportuje co ok. 30 minut... Jak się ma czas można stać w jednym miejscu i "kiedyś" musi się pojawić :) A w wolnej chwili można czymś pohandlować...

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 09:56 
Cytuj  
Nashem napisał(a):
Sylvian napisał(a):
A wszystko zależy od tego jakiego masz farta - bo znalezienie Master Toma, który spawnuje sie w 3 różnych bardzo oddalonych od siebie lokacjach to jest wyzwanie czasem na duzo dluzej niz 8h :]


Sylv, to on "znika" po każdej rozmowie i pojawia się w jednej z trzech lokacji? Przecież to byłoby straszne :) Idą dwa krasnoludy czy trzy, pierwszy gada, gośc znika i dwa następne latają po mapie :P Chyba to jakoś inaczej musi działać...

Nie, to nie tak. Co jakiś czas on zmienia lokacje - nigdzie nie jest napisane co jaki. Także ja z drugim dwarfem szukałem go pół nocy (choć znałem dokładne lokalizacje w których się pojawia) - taki mały hardcore.
Ale prawda jest taka że z dokładnościa do mniej więcej 80% znajdziesz go na pólnocnym wejściu do mithril mine.

Wogóle quest jak na taką postać jet ostry - na końcu czeka kandydata wycieczka do Death Pass i spowrotem - a jest to kawałek drogi, pomijając już agresywne wyrmy :]

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 10:11 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Wogóle quest jak na taką postać jet ostry - na końcu czeka kandydata wycieczka do Death Pass i spowrotem - a jest to kawałek drogi, pomijając już agresywne wyrmy :]


To może jednak ja przejdę tego questa Truskawką ;) Misiek jest zbyt... narwany, choć ostatnio już trochę się uspokoił, nie atakuje już wszystkich purpurowych i czerwonych - skupił się trochę na handlu :)

PS. OMG! Tego Master Toma trzeba aż 4x szukać (oddawanie i pobieranie nastepnego questa)??!! Jeżeli tak, to chyba najbardziej chory quest jaki widziałem.... Dziwne, że jest tylu scavenger'ów w grze...

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 11:36 
Cytuj  
Nashem napisał(a):
PS. OMG! Tego Master Toma trzeba aż 4x szukać (oddawanie i pobieranie nastepnego questa)??!! Jeżeli tak, to chyba najbardziej chory quest jaki widziałem.... Dziwne, że jest tylu scavenger'ów w grze...

Nie wiem jak to jest ale jak robiłem quest dla Toma to już zawsze był na północnym wejściu do kopalni - ale za pierwszym razem nabiegałem się coniemiara, nawet z tego co pamiętam naklepałem jakiegoś gościa w kopalni, który mocno mnie wkurzał przepełniając czarkę goryczy :P

No ale np. jak samemu bijesz miski (po zabiciu 25 summonuje się honey bear i tak 4x) to można usnąć... :P
Teraz to jest jeszcze gorzej bo tamte okilice są "nawiedzone" przez chinoli :P Biednye te dwarfy - nie dość że tak ciężko zostać scavengerem to jeszcze jako wojownik może służyć tylko za beczkę treningową dla mobów :D

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 12:16 
Cytuj  
Bo dwarfy to grube, smierdzace i zapijaczone istoty.

Czy ktos czul zapach, ktory generuja "pachy" Sylviana ? ;)
Choc ten zapach ma jedna zalete - w promienu 3 metrow zabija wszelkie drobne zycie (muchy, komary itp) :D


Czarnuch :D

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 12:20 
Cytuj  
Ten quest mozna zrobic w 4 godziny :D Po prostu popychamy avatara az przekroczy 20 lvl. Dostaje wtedy automatem skil: EXPERTISE D GRADE. Wskakujemy wtedy w Brigadinke, bierzemy w łapkę tarbarek i lecimy robic queścik. YarpenZ zrobił właśnie taki numer. Cztery godzinki.

PS. Oczywiście trzeba mieć te marne 2 miliony (Brig i Tarbar)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 14:25 
Cytuj  
No ja bede mial pozyczony Brig i pozyczone duale 107, ale fakt faktem ze trzeba sie nabiegac i naszukac..
A do zabicia tych mobkow nie trzeba wielkiego p.atk, moje aktualne 31+ z buzdygana starcza :> potiony haste albo ww i w droge :>

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2004, 17:08 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
No ja bede mial pozyczony Brig i pozyczone duale 107, ale fakt faktem ze trzeba sie nabiegac i naszukac..
A do zabicia tych mobkow nie trzeba wielkiego p.atk, moje aktualne 31+ z buzdygana starcza :> potiony haste albo ww i w droge :>

Nie twierdze, ze potrzeba duzego p.atk ale fakt faktem ze to mozlony quest.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2004, 14:03 
Cytuj  
Temat mozna by zamknac bo biorac pod uwage wszystkie za i przeciw, a takze wiesci plynace o zmianach w c2, wybralem Artisana, quest zrobiony, teraz tylko 50 % expa brakuje :>


pozdrawiam
Poziomkowa-Truskawka :>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2004, 17:45 
Cytuj  
Tego Tome szukalem wiele razy (2x robilem scavengera i raz BountyHuntera - tez go sie szuka).
Mi wychodzilo ze na 70% jest na tej wysepce na polnocy a na 30% w kopalni blizej wioski.

Anyway - ja za najbardziej popierdolony quest uwazam 37 lev czesc questa dla wszystkich dwarfow (35 i 37 lev questy sa takie same dla warsmitha i BH).
Trzeba 2 razy dojsc do skrzynki znajdujacej sie w czwartym pokoju na 2 lev cruma.
Padlem ze 3 razy, uciekalem recalem z 7 az mi sie przyfarcilo i jakas grupka chinczykow wziela mnie za ziomka, invitnela do teamu idacego na 3 lev i po drodze zaliczylem ta skrzynke.
W sumie do tej pory nie wiem o co im chodzilo ale ewidentnie mysleli ze jestem jednym z nich (ja sie nic nie odzywalem - nawet po angielsku) bo dzien pozniej spotkalem leadera tej grupy ktory cos zaszwargotal do mnie w gludio, zapodal trade a jak potwierdzilem to wrzucil 2400 varnisha i pewnie by zatwierdzil trade (wygladalo jakby chcial przewalic itemy miedzy postaciami) ale mu powiedzialem "no chinese" i gosc dal cancel :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 61
Dołączył(a): 23.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 17:59 
Cytuj  
Trzeba przyznać ze z tym questem na BH przegieli troche.Nie dosć ze 2 razy na 2F w krumie(chociaz da sie tak przebiec ze zaden mob sie nie rzuci) to jeszcze 2 razy na TI.A no i jeszcze do DE Village... przegiecie.

*

Posty: 61
Dołączył(a): 23.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 18:18 
Cytuj  
Poszczególne levele spoila róznią się iloscia zużywanej many( im wyższy tym wiecej używa) oraz czestotliwoscia dzialania na mobkach ktore maja lev podobny do twojego.Aha i gdy spoil działa na mobie(spoil condiction has be activated) to wcale nie ma pewnosic ze mob stanie sie blue i ze cos wyciagniesz.pozdro :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 19:03 
Cytuj  
Witaj 'kurduplu' na forum :>

:>

*

Posty: 61
Dołączył(a): 23.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2004, 19:59 
Cytuj  
No siema:) a za kurdupla to sie policzymy.....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.