mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2004, 09:20 
Cytuj  
Nie wiem jak inni, ale ja uwazam, ze porownujac z innymi MMORPG Lineage (jestem wielkim fanem tej gry, wiec nie traktujcie tego jako atak na nia - to po prostu przemyslenia fana :) ) jest mocno uproszczony i sprowadza sie do posiadania jak najpotezniejszych przedmiotow.

Biorac pod uwage, ze nie ma sie zadnego wplywu na bazowe statystyki (pomijajc wybor rasy), maly wybor skilli, spotkanie dwoch postaci o tym samym levelu i tej samej klasy (ze nie wspomne o walce postaci roznych klas), z takim samym sprzecie sprowadza sie do walki klonow, gdzie taktyka i customizacja postaci nie ma zadnego wplywu na wynik walki - pomijajac fakt, ze jeden rzut oka wystarczy zeby wiedziec na co dana postac stac.

Nadchodzacy Chronicle 2 ma szanse zmienic te dziwna jak na wspolczesne MMORPG sytuacje:
http://www.l2orphus.com/forum/index.php?showtopic=32089

Pojawienie sie tatuazy (Dye/Tattoo) - wplywajacych na bazowe statysyki postaci, special abilities w broniach C+ Grade, kolejnych setow wplywajacyh na bazowe statystyki oraz innych zmian, moga, a raczej na pewno urozmaica rozgrywke i wyrownaja szanse.
Miejmy nadzieje, ze to troche zmieni dzisiejszy obraz gry, gdzie pewne klasy postaci sa bezkonkurencyjne w PvP, bo taktyka i customizacja postaci nie ma zadnego wplywu na zdolnosci postaci, bo jednego idrugiego po prostu nie ma :D. Mam takze nadzieje, ze C2 wprowadzi pewien element zaskoczenia w PvP i skonczy sie pewne siebie wyszydzanie postaci innych klas przez klasy archerow/dagger userow.

Nie wiem jak Wy, ale ja nie moge sie doczekac na wyjscie C2. Bo dopiero od C2 ta gra ma szanse zaspokoic moje wymagania i stac sie naprawde interesujaca.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2004, 09:37 
Cytuj  
Dodatkowo wreszcie pojawi sie cos o czym marze od dawna - czyli cycling loot.
Skoncza sie czasy, ze przez pare godziny killowania mobow w teamie, nie dostanie sie ani jednego lootu :)

Pojawia sie tylko pytanie, czy cycling loot stanie sie popularniejszy niz random. Mam nadzieje, ze tak :)



BTW Zmiany, ktore wprowadza w rozgrywce i w mechanice gry C2 powinny byc w Lineage od samego poczatku, a nie w drugim powaznym updacie nazywanym szumnie Chronicle 2 :D

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2004, 10:07 
Cytuj  
Zasadniczo... ten upgarde C2 zmienia niemal wszytko co było do tej pory. C1 wprowadził tylko kilka kosmetycznnych zmian - C2 to rewolucja. I znów trzeba będzie uczyć się wszystkiego od nowa :) Może dzięki temu wyrównają się szanse...

Mnie silence nie rusza... Więc sobie pójdę poptrzę na noobikowe Raid Moby ;)

I skończy się też oszukiwanie i powerlevelowanie, gdy drop będzie liczony na tego, który zadał najwięcej obrażeń a nie na tego, który zadał final hit. To jest rozsądne. Ciekawe czy dzięki temu też skończy się KS, które polagało głównie na podbięgnięciu, włożenia speciala, który zabijał a drop/kasa należały przez 3-5 sekund do tego, kto zrobił final hita. Mam nadzieję, ze tak.

Ale najbardziej rozbawił mnie tekst z pływaniem :) Pamiętam, że zbaraniałem, jak "odkryłem", że w wodach słodkich możesz biegać ile chcesz i biegnąc tam biegasz nawet szybciej (wrażenie, bo mniej detali jest ładowanych z otoczenia a zatem nie ma lagów na doczytywanie otoczenia) a w wodach słonych był pasek powietrza :) Dopiero C2 sprawi że będzie jak w życiu :) Zastanawialo mnie, kto to wymyslił ;) Widać nigdy nie pływali w jeziorach czy rzekach :P


Ostatnio edytowano 20 sie 2004, 08:16 przez Nashem, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2004, 11:06 
Cytuj  
To samo tyle że czytelniej:

http://vnboards.ign.com/message.asp?top ... &replies=0


Pozdrawiam

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2004, 11:12 
Cytuj  
BTW z tego co widze w tych patch notes to starting towns znowu się zaludnią na maxa po c2

Dlaczego?

Poniewarz stworzenie nowej postaci to jedyna szansa zobaczenia sporej części nowych rzeczy:

np raid monsters jak tylko mag lvl nieco wyższy niż mobek zbliży się w jego zasięg-> silence :( itd itp

Albo nowe twarze i kolory włosów... czy nowy wygląd low lvl itemów...

Czy nowe zaklęcia i skile po pierwszej zmianie class

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2004, 12:47 
Cytuj  
Troche to zalosne, ze nie mozna zmienic wygladu postaci....

Biorac pod uwage, jak dane nt wygladu sa przechowywane, wystarczyloby zrobic jakis maly kreator w kliencie i byloby po sprawie..

I sadze, ze nie byloby to takie trudne

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.