mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 22:15 
Cytuj  
MustangSally właśnie na łamach Lineage Radio przekazała info od Mistryla o nowym serwerze, który ma powstać w C5. Będzie on skierowany do Europejczyków, jak Teon.


... ale jaja :o


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 22:43 
Cytuj  
Kod:
New Lineage II Server
August 23, 2006

The tenth Lineage® II server, Franz, is planned to open with the launch of Chronicle 5. This server will be designated as a European server like the Teon server. All players are free to choose any server, but Franz will use European-centric time for castle sieges and other game systems.
 

http://lineage2.com/news/news.html#a007648


Ciekawe kto bedzie kto przejdzie na calkowicie nowy,swiezy server

Server nie skazony botami, e-bayerami, farmerami

Gdzie ekonomia jest klarowna i kazdy ma szanse...rowna szanse sie wybic

Ma szanse na rowny start

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 22:45 
Cytuj  
calkiem fajnie. pewnie duzo ludzi zacznie od totalnego zera bez ebuy i reszty ;]


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 23:02 
Cytuj  
Moge sie zalozyc, ze low lvl boty beda juz od pierwszego dnia.
Beda boty, bedzie ebay.
Jedyny plus to, ze startujesz z innymi a nie, ty lvl 1 a ktos 75 na drugim subie :har:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 23:27 
Cytuj  
Botow bedzie wiecej niz na innych bo przeciez popyt duzy. Kazde konto ktore tam bedzie zalozone nie bedzie mialo nic jeszcze kupione z ebaya;] Przeciez to raj dla botow nie zdziwil bym sie jakby ceny adeny byly wyzsze itd ;)

Ps. Z ta 90 to ktos przesadzil jesli chdozi o wysokosc... jeszcze z 10 pikseli by weszlo bez poszerzania postu ( zobaczcie sobie ile miejsca mam pod podpisem jeszcze )


_________________
Obrazek

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 23:43 
Cytuj  
ehh troche optymizmu. Tak na prawde nikt mocno nie narzeka na boty i ebayowcow poki im nie wchodza w gre.

Nowy server to jak ktos pisal rowny start. Dla gracza, ktory sam bez pomocy programow bedzie chcial byc najlepszy bedzie wprost idealnie :D

Gdybym mial wiecej czasu...sam bym poszedl tam na server

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2006, 23:43 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Botow bedzie wiecej niz na innych bo przeciez popyt duzy. Kazde konto ktore tam bedzie zalozone nie bedzie mialo nic jeszcze kupione z ebaya;] Przeciez to raj dla botow nie zdziwil bym sie jakby ceny adeny byly wyzsze itd ;)

Ps. Z ta 90 to ktos przesadzil jesli chdozi o wysokosc... jeszcze z 10 pikseli by weszlo bez poszerzania postu ( zobaczcie sobie ile miejsca mam pod podpisem jeszcze )


Taaa - mysle ze wbic sie tam bedzie ciezko i co chwila bedziemy widzieli znajomych z naszych serwerow - np. xfghsga albo hdhfhts.
Popyt na adene i ceny bedzie szalony.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 01:05 
Cytuj  
Bleh, nigdzie sie z Teonia nie ruszam...
Nie wyobrazam sobie zebym znowu grindowal do 7x lvl, godzinami znowu siedzial i handlowal zeby kupic sobie D/C/B/A.. Godzinami... taaa...
Moze gdybym mial 4x, albo mniej... Albo gdybym mial 78/78 etc.. Moze wtedy...
Zbyt wiele za mna, zebym zaczynal od zera.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 01:19 
Cytuj  
temptation napisał(a):
Nie wyobrazam sobie zebym znowu grindowal do 7x lvl, godzinami znowu siedzial i handlowal zeby kupic sobie D/C/B/A.. Godzinami...

No dokladnie, ja tez :har:

Imo troche za pozno na to wpadli i taki serw nie ma sensu teraz, gdy wszyscy czekaja raczej na l3, a nie grindowanie w l2 od nowa.

BTW Cos, gdzies, kiedys pisali o serv merge, w zwiazku z malejaca liczba graczy, a tu z nowym serwem wyjezdzaja - dziwne O.o


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 01:30 
Cytuj  
merge serwów o ile byłby sweet o tyle jest absolutnie niemożliwy-totalny lag itd...pisali dla picu.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 01:43 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
merge serwów o ile byłby sweet o tyle jest absolutnie niemożliwy-totalny lag itd...pisali dla picu.

Mozna np. polaczyc 'parami' te bardziej wyludnione, lub je usunac i dac graczom, ktorzy na nich graja mozliwosc wyboru innego serwa, na ktory zostana przetransferowane jego postaci.
Zamiast isc w tym kierunku, goscie zrobili nowy, brawo!


_________________
Obrazek

*

Posty: 101
Dołączył(a): 10.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 05:58 
Cytuj  
Mogliby zaoferowac transfer postaci z Teona na Franza - odciazyloby to troche ten pierwszy (pamietacie sytuacje na kilka tygodni przed wejsciem C4? - full, full, full :x )


_________________
Ashes to ashes... Death to all!
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 07:27 
Cytuj  
Nowy serwer nie jest dla starych wyjadaczy czekajacych na L3, ale wlasnie dla nowych imo :) Dla tych, co mowia, ze nie beda grali w L2 na retailu, bo nie idzie dogonic tych co graja od C1.
Po czesci maja racje, ale i tak czeka ich ciezkie rozczarowanie :D Bedzie masa botow :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 09:07 
Cytuj  
A ja mysle ze glownym powodem powstania nowego serwera byla nierownowaga. ok 40 serwerow dla Azji, 8 serwerow dla North America i 1 serwer dla Europy? WTF


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 09:09 
Cytuj  
'Europejskie' serwery i tak stoją w stanach. One są tyle europejskie, co Lionna RPG-owa, czyli tylko z założenia :D

No ale godziny eventów i siege ludzkie będą -.-


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 09:11 
Cytuj  
Gezz co wy lewą nogą wstaliście dziś? Dochodzi nowy serwer - to powód raczej doradości niż marudzenia.
Boty, były, są i będą i nic tego nie zmieni. I zapewniam, że znajdzie się sporo high levelowych ludków którzy przeniosą się na nowy serwer - ak jak to było w przypadku Teon'a.

Edited:
@pooma: europejski, bo przeznaczony dla europejskiego klienta. Nie musi stać w europie (choć wcale bym sie nie zdziwił gdyb jednak fizycznie wylądował na starym kontynencie - mają możliwości).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 sie 2006, 09:13 przez Sylvian, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 09:13 
Cytuj  
Tak, wstałem lewą nogą :P
Nie mogę się przystosować do porannego wstawania po tygodniowym urlopie :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 09:14 
Cytuj  
ja juz zamieszkalem na hinde i chce tu doczekac spokojnej starosci, gdybym wiedzial ze ambereye siedzi na bartz to nie wiem, moze bysmy poszli na bartz zrobic 2 polski klan, teraz juz za pozno. Przyzwyczailem sie juz do klimatu hinde no i zbyt duzo pracy tu wlozylem/wlozylismy zeby gdziekolwiek sie przenosic.

@pooma - mielismy razem ally w czasach przedretailowych i wspolnie tluklismy rumunska dzicz na Dexternet, my wtedy Vendetta, amber to byl jedyny polski klan jaki pamietam z piratow ktory ogarnial pvp i nie sapal o %%%%%%%%% :P


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 09:32 
Cytuj  
major76 Amber jest od jakichś 6 miesięcy na Bartz, jak mogliście przegapić :P
Ja już nie grałem na DEX z Amberami, śmigałem na retailu. Ale trzon tamtej ekipy jest na Bartz teraz ;-)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2006, 09:51 
Cytuj  
Jezeli ktos ma char 7x lub 7x++ i chce/przejdzie na ten nowy server to bez watpienia z jego zdrowiem psychicznym jest cos nie teges :)
nastepne 6-8miesiecy grindu - by po roku stwierdzic ze na Francu zrobilo sie to samo co na innych serverach :>
boty-ebayerzy-farmerskie klany lejace bossy..

jezeli nawet cale moje ally chcialoby przejsc- nie poszedlbym..bo to nie ma sensu
a nowy server daja po to by nowi boterzy-farmerzy kupowali-zakladali wiecej acc :>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.