mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 17:04 
Cytuj  
Wiem że większość z was jest hmm "clanned" więc napewno macie jakieś doświadczenia :] może jakieś pasionujące opowieści co? ^^ Osobiście byłem na orfen (kilkanaście razy zabawa jest wrecz niesamowita szczegulnie kiedy portnie się ona do swojego lerza) i nurce. Niestety ant queen nie miałem przyjemności poznać z moimi blessed sps'ami ale kilka razy byłem w jej lair... Co do core to niestety byłem ale się jeszcze nie zrespawnował po ostatnim rajdzie.. ehh to się nazywa pech

Pozdrawiam

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 18:14 
Cytuj  
Na bossach nie bylem ale leaderow zabilismy z Matem chyba wszystkich do 50 lev (kazdego pare razy).
Strasznie slabe AI maja moby w Lineage - jest pare trickow ktore pozwalaja zabic kazdego moba praktycznie we 2 osoby (wyjatkiem sa boss - na nich nie wystarczy 1 archerowi/magowi many :))


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 18:52 
Cytuj  
bah ja miałem na myśli coś epickiego a ty mi tu kurde z trikami jak zwykle wyjeżdżasz -_- ehhh Karol trche rozmachu w tym co robisz ;] nie bądź takim minimalistą... 2osoby? tegoż nawed raidem nazwać nie można.. fakt kiedyś mi się zdażyło rozwalać pixie queen w EV w 3 osoby ale to był przypadek (hehe niema to jak biegać w kółko przez 1.5h kiedy twoi koledzy z party leją ze śmiechu lol...) ah well... a co do orfen to wątpie czy są na nią jakieś triki ponieważma ma ona przezabawny zwyczaj teleportować cobardziej kłopotliwych playerów prosto pod swoje nogi lub w losowe miejsce w jej lair... ahh ii sama też się teleportuje

Pozdrawiam

Edit: BTW orfen to jest moim zdaniewm właśnie ten raid mob który pokazuje gdzie tkwi siła lineage 2 (anthrasa niestety nie miałem okazji spotkać ^_-)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 19:04 
Cytuj  
No wiec jak mowie - boss moby to inna para kaloszy - zerg welcome.
Ale po leaderach tez sie spodziewalem ze beda stanowili jakies wyzwanie a niestety ich kilowanie jest proste i bezpieczne nawet dla 2 osob.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 19:21 
Cytuj  
Heh zerg to też sobie tak łatwo nie poradzi orfen ma 186k hp z tego co mi wiadomo cały czas się respawnują jej guardy. Do tego jezeli ktoś ja walnie jakimś statusem (sleep/root/stuns/poison itd) to na 50% przeniesie się ona do lair gdzie jest naprawde trudno (movment speed -50% doe tego maaaaasa guardów które nonstop się pojawiają... tu bez kordynacji nawet mega zerg nie da rady) kiedy orfen spada do 50% w hp też ma 50% na przeniesienie się do lair.....

za to dropy..... nieporównywalne do zwykłych leaderów... jak do tej pory we wszystkich rajdach w których brałem udziiał dropnała b gradowy wisiorek (za każdym razem) zdażyło jej się ze 3 razy dropnąć drake armor, cały czas czekamy aż dropnie demon staff...

Pozdrawiam
(sory że tak się podniecam ale ostatnio raidy na orfen to moje ulubione zajęcie :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 19:50 
Cytuj  
A guardy sa agresywne czy atakuja dopiero jak sie zaatakuje samego boss'a?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 23:54 
Cytuj  
w lair wszystko jest agresywne... (przynajmniej w czasie rajdu, bo normalnie to niesprawdzałem.. jaki sens skore te moby dają po 30exp i 1sp tak jak guards ant queen) więc kiedy raid się przenosi do lair to jest małe piekiełko (zwłaszcza że jest tam około 50+ mobów oraz z 8 strażników samej orfen a teren mały) a poza lair... guardy nie sa agresywne ale co z tego skoro orfen ma taki zasięg agro że potrafi do ciebie prszyjść kiedy jej nawet jeszcze nie widzisz :] (a biega szybciej niż de z ww2) tzn nie odrazu biegnie... najpierw idzie powoli i dostojnie... jak jusz jest blisko i zada ci pierwszy cios to się wtedy zaczyna jazda :]

Podstawowa taktyka: takns zajmuja się orfen, w tym czasie nukerzy i dd kiluja jej guardów oczywiście żadnych stunt i innych stanów. Kiedy niema głardów nukerzy przeżucają się na orfen potem spowrotem na guardy itd... w gnieździe nukerzy czyszczą całe otoczenie podczas gdy dd i tankerzy starają się zająć orfen Oczywiście karzda grupa (zwykle 2-3 pełne grupy) ma healera (jako że jak wspomniałem orfen ma niemiły zwyczaj cię prznosić blisko siebie pozatym zwykle nukerzy przewyższają zadawanymi obrażeniami dd i tanków wiec czasami rzuca się za nimi) Jerzeli ginie w gniedździe to szybko podnisi się dropy i w nogi bo moby cały czas się respawnują


Pozdrawiam

(a orfen ma jeszcze tą miłą ceche że wykrzyjuje twoje mimie jaj ją wnerwisz hehe :] )

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2004, 23:29 
Cytuj  
Hyhy no to ja jednak postne nieco screenow z dzisiejszego raidu na orfen :)

najpierw się zbieramy :)

Obrazek

buffing :]

Obrazek

first contackt ^_-

Obrazek

zaczynamy zabawe :]

Obrazek

damn przeniosła się do lair... moving

Obrazek

tu się skryła....

Obrazek

charge!!!!!!!!!!!!

Obrazek

ugh jakie to duże i brzydke ;P

Obrazek

heh... ja jestem umm tam gdzieś pod jej nogamin... ale dalej żyje

Obrazek

no i po wszystkim :) ^^ jak zwykle drake leather i necklece of protection

Obrazek

a teraz mas escape (albo party recall jak kto woli :)

Obrazek

Pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.