mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2004, 23:35 
Cytuj  
Nareszcie arghhhhh po 2 tygodniach wyżeczeń moich i serizz udało się....
(Ponieważ ktoś się chwalił blue wolfem to ja moge moim mieczem ;P)

(ekhm.. zabrzmiało to niedwuznacznie ^^; ah nvm ;P)


nawet do tych celów stworzyliśmy dorfy żeby spoilować podstawowe materiały... ehh ciężka sprawa szczególnie że na devianne właśnie wszyscy przechodzą na craftowane c gradowe rzeczy więc cena np charcoal skoczyła do 600a w porywach.. ori ore było nawet 30k w jednym momęcie.... steel 3.5k O.o itd itp... Ale w sumie wyszło nieźle kosztował mnie może 3.5-4.5miliona a wiem że chodzi po 9mil nawet więc całkiem nieźle

może nie jest to 1 polski.. niewiem... ale napewno jeden z 2-3 na moim serwerze wiec moge być z nigo dumny ^_^ Pozatym wygląda maga cool :]

Obrazek

a tu z pożyczoną tarczą ;P

Obrazek

Pozdrawiam :)

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 02:06 
Cytuj  
nice nice grats
ORI ore po 30k ?????o.O O.o o.o O.O drogo jak ch...
anyway podziwiam poświęcenie i grats again

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 08:11 
Cytuj  
Gratulacje, ja na Bartzie widzialem jednego - moze dwoch kolesi z tym mieczem, malo magow uzywa tych definitywnie dla maga przeznaczonych mieczy.
(co ciekawe nie ma mozliwosci zrobienia z nich duali - a szkoda - do Draina bylby idealne (moj char to BladeDancer :D ) ).

A co do surowcow.... :D

Na Bartzie Charcoal chodzi juz po 900, Cokes ludzie kupuja juz po 5k,
a Ori Ore skupuję po 7k i spycham po 9-10k :D
(niezly biznes - od polnocy do 20-stej nastepnego dnia skupuje ich cos kolo 50 - co najmniej 100k na czysto :D).

Z reszta jak sie zrobi spółe z jakims dorfem, ktory niezle spoluje to z surowcami nie ma problemow :wink:

Pozdro dla Sylviana Łowcy Spoilow :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.