mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 16:48 
 
hej

jeden z graczy z servera bartz przestal grac - coz jego wybor i wola..
Przed zakonczeniem gry owa osoba byla tak wspanialomyslna ze podzielila sie swoimi wszystkimi itemami ,materialami, jednym slowem calym stuffem ze mna - za co jej chwala i podziekowanie.

owa osoba poprosila mnie rowniez bym przeznaczyl 2m adena z tego co dostalem od niej dla kogos z klanu Avalanche, - zapytalem czy ma kogos konkretnego na mysli czy moge ja wybrac dowolna osobe , (jako ze znam tam jedna osobe dosc dobrze i lubie ja zaproponowalem go - i darczynca sie zgodzil :>), obdarowanym jest MartinezPL - znany rowniez jako "kurdupel' :D. zatem prosba darczyncy spelniona :).


owym darczynca jak moze czesc osob sie domysla a czesc moze nie jest/byl TORTOS..

ps

dzieki za wspolna gre.

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 19:25 
 
aaaw
szkoda, że to nie poziomka kończy z lineage 2
oooups czy ja to powiedziałem na forum ?? :P

peace

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 19:27 
 
No wlasnie Bylek szkoda ze to nie Poziomka skonczyl grac w L2 :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 19:16 
 
Facet ja widze, że jak masz już takie grono wielbicieli to może faktycznie pomyślisz nad tym? Jak byś się zdecydował to zostaniesz moim guru i jako przewodniczący twojego fan klubu też oddam 2mln adena na dobry cel :)

PS.
Nie bójmy się wymienić imienia człowieka, który zakończył swoją przygode z L2... po co ta cała maskarada skoro i tak wsyscy wiemy o jakiego Tortos'a chodzi :]

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 19:37 
 
Cytuj:
Facet ja widze, że jak masz już takie grono wielbicieli to może faktycznie pomyślisz nad tym? Jak byś się zdecydował to zostaniesz moim guru i jako przewodniczący twojego fan klubu też oddam 2mln adena na dobry cel



ROFL

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 19:51 
 
Sylwian Bylek .powiem wam tyle...Spierdalajcie cwoki...
czlowiek zrezygnowal z gry, napisalem posta, a wy dopisujecie jakies debilne komentarze.

szkoda ze nie da sie ignorowac was bo z checia bym to zrobil..a tak to chcac nie chcac widze wasz smieszne wypociny i komentarze

ps

jakbys byl tak uprzejmy to racz nie odpowiadac na moje posty...

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 22:09 
 
buhu sam kiedyś napisałeś, że to wolny kraj i można pisać co nam się podoba :> więc??? WTF?? masz problem pozłomka ?? nie lubię cię, podobnie jak kilka innych osób też nie daży cię sympatią.

ps
będę chamski i będę odpowiadał na każdego twojego posta okie ??
go cry bitch

*

Posty: 187
Dołączył(a): 16.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 22:14 
 
Poziomka, w koncu pokazales kim w rzeczywistosci jestes... Żałosnym małym ludzikiem, któremu naprawde współczuje...


_________________
The Gentle Art Of Making Enemies

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 22:29 
 
Cytuj:
Poziomka, w koncu pokazales kim w rzeczywistosci jestes... Żałosnym małym ludzikiem, któremu naprawde współczuje...


LOL takim jaki jest na jego avatarze ROFL

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 23:56 
 
Wystarczy.
Ani poczucia humoru ani tresci - topic closed - zapraszam na flames :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.