mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 19:50 
Cytuj  
Ciezko trafic na hind yaksa mace i w zwiazku z tym mam pytanko - czy ktos uzywal np. dual katan zamiast war axe i jak to sie sprawowalo?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 20:05 
Cytuj  
Nie wiem czy to cos Ci pomoze , ale ja dwarfka co prawda malo levelowa 24 lvl uzywam duali 107, i jakos zadziwiajaco dobrze sobie radzi.

Wiem ze pozniej wraz ze wzrostem lvl dochodza jej wieksze mastery w broni blunt, ale czy to wplywa jakos znaczaco na sile ataku czy cokolwiek nie wiem .

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 22:44 
Cytuj  
dlatego pytalem po 40 lev :)
Bo do 36 lev duale sa najlepsza bronia dla dwarfa


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 00:59 
Cytuj  
Karol jak cię stać na dual katany to pewnie się nie zawiedziesz. Dwarf jako taki jest beztalenciem w sztuce wojennej więc duale to jedyna opcja jesli chce sie ratowac ta sytuacje.
Co do pytanie to nikt ci chyba nie odpowie z wlasnego doswiadczenia. Po prostu nie znam innego polskiego dwarfa po 40lev poza Martinezem, ale on biega obecnie z silver axe o ile się nie myle i właśnie przymieza sie do zakupu yaksy.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 06:34 
Cytuj  
Jest jeszce Polski dwarf - no prawie polski bo teraz mieszkajacy gdzie indziej - Pecunia sie zwie - ale tez uzywa 'siekiery' jednorecznej :>

Sprobuj z katanami - jakby co zawsze pozostaje sprzedanie ich, a teraz nie jest to zbyt trudno bo mnostwo 'nowych' osob wchodzi w C-grade

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 20:04 
Cytuj  
Dzieki za rade ale dla testow wolalbym nie wydawac 12 mln.
Taki byl cel tego postu - dowiedziec sie czy ktos tego probowal i jak to sie sprawowalo.
Dzieki za dobre checi ale rownie dobrze mozna bylo odpowiedziec "nie wiem" - tyle samo z tego wynika :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 20:56 
Cytuj  
Hmmm wiekszość farmerow dorfich biega z "młotkami" wiec pewnie to jest najlepsza broń... Ale ja tam niewiem jakie skile mają dorfy na wyższych poziomach... generalnie najlepiej używać tego w czym masz mastery...

Pozdrawiam

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 21:24 
Cytuj  
W dwarfie wlasnie niekocznie :)
Do 20 lev najlepsza sa orkowe dual fist.
Do 36 dual swordy D grade.
Po 40 ciezko powiedziec.
U mnie kupienie Yaksy graniczy z cudem a jak ktos sprzedaje to po zupelnie chorej cenie 20-30mln (powinno kosztowac powiedzmy 12).
Zastanawiam sie wiec czy nie wymienic swojej axy na dual katany ktore za 11-12 mln kupie bez problemu.
Tylko czy wtedy sobie "nie zrobie gorzej"?
Tego nie wiem.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 21:47 
Cytuj  
Dlaczego nie zcraftujesz tego co chcesz?

Pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 22:19 
Cytuj  
Pewnie dlatego ze do niektorych broni trudno zdobyc recipe albo czesci typu (blade, edge,head)
albo ceny tych rzeczy sa - kosmiczne :>

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 22:40 
Cytuj  
hmm napewno nie tak kosmiczne jak cała gotowa broń... pozatym wtedy należy wziąść znajomego scav.. + uruchomić wszystkie kontakty....

blades do mojego homunkulusa to był pikuś w porówaniu do reszty materiałów w szczególności ori ore i charcoal

Pozdrawiam

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 22:43 
Cytuj  
Wiecie co - czasami sie zastanawiam w jaka gre Wy gracie :)

Jasne - "jestem bounty hunterem wiec se moge wszystkie surowce sam znalesc".
Tyle ze do wiekszosci high level broni (main parts i recipe) spoil nic nie daje bo tego sie nie da wyspoilowac - tylko normal dropy.
Tak wiec majac postac na 46 lev moge zabijac moby ktore to dropuja (56 lev) z szybkoscia 2 minute max.
Zabic ich musze statystycznie 11.200 wiec potrzeba mi na to jedynie 373 godziny non stop gry. Czyli grajac srednio po 3 godziny dziennie wychodzi jakies 4 miesiace. Potem bede sie mogl wziac do polowania na recipe (szansa 1:4600 z moba 51 lev)
Powiem tyle - za 4 miesiace to bede potrzebowal broni S grade :)

Pozostaje opcja kupienia tego od kogos ale jak mowilem to awykonalne i od strony kosztowej praktycznie to samo co kupienie od razu full itemu.

Anyway - u nas jest teraz taka sytuacja ze najbardziej poszukiwana bronia jest Yaksa - non stop ktos probuje ja kupic a czesci chodza po 500k-1mln sztuka.
Dlatego szukam jakiejs alternatywy bo armor mam juz taki jak chcialem i teraz jedyne co moge sobie sensownego poprawiac to bron.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.