mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 55
Dołączył(a): 2.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 12:52 
Cytuj  
Ej powiedzcie mi jak dzialaja te tance i śpiewki. Chodzi mi o zadnie ze przy kastowaniu zuzywaja one w sposob ciągly mane podczas dzialania.

Powiedzcie o co w tym chodzi. Czy jak wywolam 3 songi to one mi ciagna mane az do wyczerpania czy jak. A jak ciagna to po ile?

Please Please wytlumaczcie mi to.:wtf:

Dzieks


Posty: 15
Dołączył(a): 7.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 15:19 
Cytuj  
Zuzywasz X many na cast + czas trwania. W sumie to niewiele tego ale musieli udziwnic


_________________
Al'Akir 60 Prot spec warrior
GW W/Mo xx

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 15:25 
Cytuj  
Moim zdaniem moglboby to trwac tyle czasu co 'normalny ' buff, ale powinno zuzywac takze odpowiednia ilosc MP - bo w tej chwili troche krotko chyba to trwa i trzeba rzucac to w kolko.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 15:33 
Cytuj  
Hutchie napisał(a):
Zuzywasz X many na cast + czas trwania. W sumie to niewiele tego ale musieli udziwnic


errr chyba jednak nie... chodzi o to że jak rzucasz kilka dance jeden po drugim to każdy następny zużywa caraz więcej tzn pierwszy zużyje normalnie tylle mp ile ma napisane następny troche więcej jeszcze następny jeszczewięcej... (tzn w czasie trwania już ci nie zabiera many) Dlatego kiedy bladedancer rzuci np 4 tańce jeden za drugim to zwykle ląduje z 50%mp

Serizz jest BD lvl51 więc wiem to z praktyki :)

BTW mroczne elfki używają dance w najlepszy sposób :>~~ nawet ładnie przy tym nucą :)

Pozdrawiam

*

Posty: 55
Dołączył(a): 2.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 15:35 
Cytuj  
to znaczy co moge np. jeden dance pare razy zkastowac? i miec na dluzej?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 15:37 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Moim zdaniem moglboby to trwac tyle czasu co 'normalny ' buff, ale powinno zuzywac takze odpowiednia ilosc MP - bo w tej chwili troche krotko chyba to trwa i trzeba rzucac to w kolko.


hmm dance trwa teraz 2minuty za 60mp... gdyby miał trwać 20.... heh 600mp za jeden taniec? O.o moim zdaniem tak jak jest teraz jest całkiem nieźle.. tańce są troche potęrzniejsze niż buffy o podobnym działaniu a BD ma w brew pozorom naprawde niezły mp regen (np serizz w grupie utrzymuje ciągle 3 efekty i jej się mana niekończy)

Pozdrawiam


Posty: 15
Dołączył(a): 7.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 16:59 
Cytuj  
Podobno ma to byc zmienione w C2 ale to tylko plotki. Z drugiej strony to dobrze ze tance nie trzymaja tak jak buffy czyli ok 20min. (Dance of fire, warrior, Song of hunter song of earth) OMG 20min takich buffow i sam czyszcze pokoje z malruk soldierami w Anthares lair. Srednio z pelnymi buffami robie 1.6k dmg na mobach w AL , bez dance of fire 1.2k (oczywiscie mowimy o krytyku z SS) dodaj do tego Crit rate 328 jaki mam z focus 3 + song of hunter. To bylo by jednak przegiecie :)


_________________
Al'Akir 60 Prot spec warrior
GW W/Mo xx

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2004, 17:41 
Cytuj  
hmm zgaduje że jesteś SR lub PR? heh.. ostatnio widziałem jak panienka z emi bow +13 zadała z ss kolesiowi w theca set lvl50+ 3.4k dmg O.o

mah mnie też zdjeła jednym strzałem zadała mi 2x więcej niż mam max hp.. fajnie....


Pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.