mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 401 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2007, 18:53 
Cytuj  
oe carnage z +7 na +8 - faild
craft draconic bow - faild
kurwa kocham ta gre ide kogos pknoc


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

*

Posty: 83
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 02:17 
Cytuj  
To ja tez dorzuce cos od siebie, OE Tateo ring na +4 fail :(


_________________
Spectral Dancer - lvl.79 [-] Teon
sub Sagittarius ;p - 79 [X] 79 Mission not yet Complite:)
-= NO_Oblesse=_-

Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 11:41 
Cytuj  
nie pamietam juz czy pisalem tu:
dual kesh na +4 fail
sol+10->+11 fail


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 16:21 
Cytuj  
No to moze ja swoje 2 wpadki opisze... Sprzedalem bron i mialem odlozonej troszke adeny ... Ide do giran do luxury popatrzec na bronie c grade ... w miedzyczasie widze na czacie WTS D Cry 600 ... no to myk od razu podbijam kupuje all ... Juz licze jaki zarobek bedzie patrze a tu kur... Soul Ore ... kasy zostalo mi 300k a z broni nici ... Wqrwienie totalne... ale kumpel mial odlozonej troszke kaski i mi pozyczyl 2kk na handelek, sprzedalem zbroje by sie odrobic ... Skupilem matsy i podbiegam do goscia by sobie craftnac ... myk pierwszy, drugi... kolo wstal i usiadl, lecz byl tlok i nie widzialem... reszty opisywac nie musze? 3x craftnolem vopa za 1kk ... Ja dziekuje bardzo zostalem totalnie goly (bez broni ani zbroi) z dlugiem 2kk a ja mam przy sobie 150k :/ Odechciewa mi sie grac...

Wiem, ze tylko nooby nabieraja sie na takie scamy, ale niestety gram w L2 od niedawna, wiec naleze do takich ...

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2007, 17:52 
Cytuj  
moim zdaniem na takie scamy to daja sie nabierac tylko ci ktorych na to stac ... to jak w zyciu jak masz duzo pieniedzy a cie ktos troche ookradnie to nawet nie zauwazysz, ale jak sie malo ma to zawsze trzeba pomyslec dwa razy zanim dokonasz zakupu....
przykro mi :(


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 83
Dołączył(a): 8.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 18:19 
Cytuj  
Cytuj:
No to moze ja swoje 2 wpadki opisze... Sprzedalem bron i mialem odlozonej troszke adeny ... Ide do giran do luxury popatrzec na bronie c grade ... w miedzyczasie widze na czacie WTS D Cry 600 ... no to myk od razu podbijam kupuje all ... Juz licze jaki zarobek bedzie patrze a tu kur... Soul Ore ... kasy zostalo mi 300k a z broni nici ... Wqrwienie totalne... ale kumpel mial odlozonej troszke kaski i mi pozyczyl 2kk na handelek, sprzedalem zbroje by sie odrobic ... Skupilem matsy i podbiegam do goscia by sobie craftnac ... myk pierwszy, drugi... kolo wstal i usiadl, lecz byl tlok i nie widzialem... reszty opisywac nie musze? 3x craftnolem vopa za 1kk ... Ja dziekuje bardzo zostalem totalnie goly (bez broni ani zbroi) z dlugiem 2kk a ja mam przy sobie 150k :/ Odechciewa mi sie grac...


Hmm myslalem, ze juz nikt sie nie lapie na taki scam a jednak widac, ze sa jeszcze takie osoby. Taka rada, za nim klikniesz popatrz 2 razy :pp.


_________________
Spectral Dancer - lvl.79 [-] Teon
sub Sagittarius ;p - 79 [X] 79 Mission not yet Complite:)
-= NO_Oblesse=_-

Obrazek

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 21:38 
Cytuj  
Ehm, juz tyle ulatwien... Cena slownie, imie gracza, bardziej czytelne okienko...
I wciaz ludzie daja sie robic w balona.
Smutne.

GL w przyszlosci.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD


Posty: 3
Dołączył(a): 25.11.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 21:54 
Cytuj  
nie wiem czy jestescie swiadomi ze wszelkie scamy mozna reportowac, ostatnio oddali komus stafy ktore oddal osobie podszywajacej sie pod klanowicza wiec moze warto czasami....

niestety to jest podobnie jak z raportowaniem botow, nikomu sie niechce ...

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 22:35 
Cytuj  
mikomize napisał(a):
nie wiem czy jestescie swiadomi ze wszelkie scamy mozna reportowac, ostatnio oddali komus stafy ktore oddal osobie podszywajacej sie pod klanowicza wiec moze warto czasami....

niestety to jest podobnie jak z raportowaniem botow, nikomu sie niechce ...


Taaa... chyba na privie lol.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2007, 23:51 
Cytuj  
zobacz itachii a l0rdspycraft-a odbanowali :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 05:40 
Cytuj  
nie wiem czy jestescie swiadomi ze wszelkie scamy mozna reportowac, ostatnio oddali komus stafy ktore oddal osobie podszywajacej sie pod klanowicza wiec moze warto czasami....

niestety to jest podobnie jak z raportowaniem botow, nikomu sie niechce ...

Nie wierze ....
Moze w poczatkowych kronikach gmowie/support tak pomagal..
teraz na 100% nie..

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 07:05 
Cytuj  
W początkowych nie pomagał. Sam reportowałem jak mnie wzięli w C1 na "trade scam". Spuścili mnie natychmiast.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 08:11 
Cytuj  
zareportowalem scam a odpowiedz byla tego typu "W grze jak w zyciu, takie oszukiwanie jest dozwolone" N/C

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 11:08 
Cytuj  
bo taka prawda,jak ktos jest
glupi,slepy,roztargniony etc etc to tylko i wylacznie jego wina ze da sie nabrac na taki trick...

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 12:49 
Cytuj  
Poziomka nie znam Cie i Ty mnie rowniez, wiec prosze Cie o to abys mnie nie obrazal... To, ze dalem sie nabrac wynikalo tylko z mojej nie wiedzy, gdyz nie znam gry jeszcze na tyle aby wszystko o niej wiedziec... 2 miesiace temu po raz pierwszy zagralem w l2 i tak juz zostalo, wiec nie wiedzialem o takich scamach, a chyba do tego mam prawo?

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 15:18 
Cytuj  
Wogóle karanie za scamm to jest głupota. Każdy sprzedaje to co chce i po ile chce. Nikt nikogo nie zmusza abyś vop'a craftną za 1kk, może poziom przesadził ,że jesteś głupi ale naiwny na pewno. Zaznaczam ,że ja nie scammuje ale ci co to robią niech sobie robią, mi to nie przeszkadza choć kiedyś tam sam się na to naciąłem.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 15:43 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Poziomka nie znam Cie i Ty mnie rowniez, wiec prosze Cie o to abys mnie nie obrazal... To, ze dalem sie nabrac wynikalo tylko z mojej nie wiedzy, gdyz nie znam gry jeszcze na tyle aby wszystko o niej wiedziec... 2 miesiace temu po raz pierwszy zagralem w l2 i tak juz zostalo, wiec nie wiedzialem o takich scamach, a chyba do tego mam prawo?

Coldzik. Easy. Poziom mówił o sobie. To była autorefleksja :P Smiem twierdzić, że 95% graczy padła ofiarą scamu. Nawet mógłbym sformułować prawo: "szansa na padnięcie ofiarą scamu wzrasta wraz z ilością czasu poświęconego grze".


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 16:06 
Cytuj  
Ani przez chwile nie bylem zdenerwowany, jednak jakos tak nie lubie gdy ktos, kto kompletnie nic nie wie o mnie, wypowiada sie w taki sposob...

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 16:17 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
zobacz itachii a l0rdspycraft-a odbanowali :)

Kogo?o.O
Anyway każdy chyba dał sie zescammować, na mniejsza lub większą skale.Ja sam sprzedałem swój tarbar za 1a jak był jeszcze ten bug gdzie przy za wysokiej cenie ustawionej w shopie item kosztował tak naprawde 1a><


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 16:18 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Ani przez chwile nie bylem zdenerwowany, jednak jakos tak nie lubie gdy ktos, kto kompletnie nic nie wie o mnie, wypowiada sie w taki sposob...

To jest internet, to są fora. Ktoś będzie chciał to będzie o tobie pisał co chce, przyzwyczajaj się.


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 401 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.