mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 9
Dołączył(a): 21.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2004, 20:07 
Cytuj  
Witam wszystkich !

Chciałbym się Was zapytać o Wasze doświadczenia ze składaniem zamówień w "Special Reserve". Zamówiłem "DAoC" w środę 06.10, na ostatnim ekranie procesu zamówienia wyświetliło mi się coś takiego:

"...Order Reference: TRN (i tutaj numer zamówienia)


Thank you for shopping with Special Reserve. Your order is complete.
Confirmation will shortly be sent via e-mail to [email protected].
Please quote your order reference number if you need to contact us about this order... "

Po tej informacji czekałem na e-maila z potwierdzeniem, minęły 2 dni, potwierdzenie nie doszło więc de facto nie wiem czy przyjęli moje zamówienie. Moje zaniepokojenie jest tym większe, że jak wchodzę na "My account" wpisuje nr zamówienia to widzę coś takiego:

"...

Note: Any orders still outstanding are highlighted in yellow.

No orders found

No matching orders were found on your account. This page will only display transactions placed on your account..."

Wynika z tego że nie przyjęli zamówienia ?! Napisałem do nich maila w piątek 08.10 ale jak dotąd nie mam żadnej odpowiedzi. Przyznam się że z takim lekko zlewającym podejściem spotykam się po raz pierwszy. Blokuje mi to kasę bo mógłbym poszukać gdzie indziej, tracę czas i w sumie nie wiem na czym stoję. Czy to w tym sklepie jest normą ? Czy znacie jakiś inny sklep w którym można zamówić wersję EU do Polski ? Z tego co wyczytałem na tym forum to cdromshop wysyła ale wersję US.

Z góry dziękuję za jakieś wskazówki
Pozdrawiam
Hokan Ashir

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2004, 21:03 
Cytuj  
no ja pamietam ze mialem jakies jaja z tym sklepem na poczatku (czytaj: dlugo strasznei szlo - dluzej niz powinno).

no wiesz, to nie sklep amerykanski, wiec nie mozna sie spodziewac niczego super ;/


_________________
afk for quite a while

*

Posty: 126
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2004, 21:53 
Cytuj  
Hmmm... Dziwne... Ja z nimi nie mialem zadnych problemow, na maila odpisali dosc szybko (jak pytalem o czas i koszta wysylki) i zamowienie takze bylo zrealizowane w miare szybko...

Pozdrawiam

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 02:05 
Cytuj  
ostatnio probowalem tam kupic, ale to ze wyswietlalo ze jest in stock niestety nie oznaczalo ze je maja. Po 3 dniach sie wyswietlilo ze ni amaja i tyle, wiec tam nie kupilem


_________________
Nie mam pomyslu na signature


Posty: 9
Dołączył(a): 21.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 11:50 
Cytuj  
Dzięki za info ! Lutus a mógłbyś mi podpowiedzieć gdzie mozna kupić wersję EU ?

Pozdrawiam
Hokan

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 paź 2004, 12:39 
Cytuj  
Najlatwiej w szwecji, taka prawda. Bo w anglii ciezko to w ogole dostac. A co do sklepow inetowych to teraz nie mam pojecia. Z tego co pamietam cos slyszalem o kolejnej partii daocy idacej do sklepow w momencie wyjscia New Frontiers ( za jakies 2 tygodnie pewnie) wiec moze wtedy bedzie latwiej


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.