mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 18:20 
Cytuj  
hejo , polukalem dzisiaj w wolnej chwili na forum daocskilla
pomimo tego ze uwazaja chyba raczej :) dstreamservera za bezpieczny to pracuja nad innym serverem nazywa sie PCAPDStream

kazdy kto troche naduzywal lana wie ze winPCAPD to taka biblioteka do podsluchiwania (snifowania) pakietów z sieci
czyli zupelnie zewnetrzny program , zadnej ingerencji w kod gry jak to jest w zwyklym dstreamie

programik dostepny w roznych wersjach na stronie excalibara na sf
niestety pomimo ze juz zainstalowalem to nie moge sprawdzic bo serwery dalej down :P

PCAPDStream Forum

biblioteka potrzebna do odpalenia pcadpstream

plik programiku]


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 21:28 
Cytuj  
Dobra to teraz jak juz przetestowane to napisze HOW-TO :)

1. Pobieramy wersje 3.0 WinPCapa (z 3.1beta nie pojdzie!!)

http://winpcap.polito.it/install/bin/WinPcap_3_0.exe

2. Uruchamiamy tego exeka , instalujemy i jak trzeba to reset

3. Pobieramy plik PCAPDStream0.5A (to jest wersja dzialajaca z euro)

http://home.joedoe.net/PCAPDStream0.5A.zip

4. Rozpakowujemy na kompie z daocem lub na drugim kompie (nie ma znaczenia gdzie to odpalimy)

5. Po uruchomieniu pojawia nam sie wybor karty sieciowej (o ile ktos ma wiecej to wybrac dobra) - trzeba wpisac swoj login (potrzebny do rozkodowania streamu) i zaznaczyc opcje Euro serwery
Naciskamy OK

6 pojawi sie okienko PCAP-Server a my odpalamy daoc-skille
Na skilli powino byc connected na PCAPS pojawi sie "New Dstream client connected"

7 odpalamy Daoca - wszystko biega, ja mam laga (max 1sek) na mapie malego ale to chyba przez ilosc hibow/albow w pierszych godzinach po nf

*****************************************
Ja mam zrobione tak ze Daoc mam na jednym kompie a na drugim mam zarówno PCAPServer jak i Skille - wiec imo client Daoca nie moze tego wykryc :P
******************************************
W razie pytan walic na gg :P


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2004, 23:10 
Cytuj  
uber haxxor tbh
jutro przetestuje :>


_________________
TBH!

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 01:58 
Cytuj  
a ja mam key not found i w chuj

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 08:30 
Cytuj  
Plater to naczelny cheater


_________________
--
Drak

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 09:01 
Cytuj  
Plat wyjasnij mi tylko 1 szczegol bo nie kumam.
PDStreamserwer szuka keya w pamieci kompa wiec jakim cudem dziala ci to jak masz to zainstalowane na 2 kompie ?


_________________
--
Estne volumen in toga, an solum tibi libet me videre?

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 11:24 
Cytuj  
hmm, nie wiem gdzie to szuka keja
wiem ze mnie znalazl keja dopiero jak sciagnalem wersje 5a
ktora ktos przerobil dla wersji euro
wersja 5,6, 7 i 7a nie znajdywala keya

na drugim kompie gdzie to mam zainstalowane , mam toa na dysku ale nie odpalalem tam niczego

hmm, teraz jednak tak sobie mysle, ze pierwsze to zainstalowalem na tym samym kompie co mialem daoc, uruchomilem sprawdzilem ze dziala a potem wykopsalem katalog do drugiego kompa... jezeli sciagnal se klucz do pliku to moglem go przegrac razem z programem

no idea... wazne jest to zeby byl winpcap 3.0 a nie 3.1beta i wersja .5A
w domu moge sprawdzic czy jest tam jakis pliczek z kluczem i ewentualnie go gdzies umiescic (powinien byc taki sam dla wszystkich)


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 12:34 
Cytuj  
a czy jest to bezpieczne, jak odpalam wsio na jednym kompie ( przynajmniej w teorii bezpieczne????), bo ja bida jezdem i dwoch kompow to jo ni mom


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2004, 14:18 
Cytuj  
Z tego co wiem nie jest to wtedy na 100% bezpieczne.
Ostatnie bany ktore byly na US w tym miesiacu wydaja sie to potwierdzac.
Na razie ta nowa wersja podobno jest bezpieczna ale jak dlugo to nie wiadomo.


_________________
--
Estne volumen in toga, an solum tibi libet me videre?

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 12:11 
Cytuj  
heh, nie dajmy sie zwariowac bo:
1. nie bedzie imo banow by goa
nie sadze zeby francuzi banowali bez ostrzezenia , a w przeciwienstwie do mythica nic nie mowili o systemie anti-cheat, nie sadze zeby jakiejkolwiek firmie zalezalo na zbanowaniu najwiekszej ilosci osob, bo wtedy traca wplywy, imo chodzi bardziej o wywarcie efektu psychologicznego przy relatywnie malych stratach... goa wyglada na to ma w dupie walke z cziterami czyli nami :P

2. kwestia wykrycia mapy
terex w ktoryms poscie pisal ze wykrycie mapy przed 1.67c bylo niemozliwe, dstream jest prawdopodobne, dpcadservera malo prawdopodobne ale mozliwe, ja osobiscie wole zeby bylo malo prawdopodobne bo po pierwszym banie wyrzucam mape z dysku :(
wiec radze stosowac ten nowy serwerek :)
roznica miedzy dstreamserver(DS) a pcadserverem(PS) sprowadza sie do tego ze PS tylko podsluchuje a DS wpina sie w proces daoca
ktos wypowiadal sie na forum ze po zdekompilowaniu daoca RACZEJ sprawdza on tylko jakie ma child i parent procesy (nie sa pewni czy je wysyla do mythica) , inni zas mowili o wysylaniu errorlogu.txt
PS korzysta z biblioteki do podsluchiwnia z karty sieciowej, jezeli nawet ja wykryja to nie sadze aby mogli udowodnic ze zainstalowales ja aby podsluchiwac daoca, moze po prostu jestes troskliwym adminem swojej sieci lanowskiej
trzeba zrobic probe czy przy wywaleniu daoca z PS uruchomionym na tym samym kompie w errorlogu pojawi sie ktorys z niepokojacych procesow , wykonam taki test wieczorkiem o ile mi przypomnicie

3. o ile wszyscy beda bez mapy , wszystkie grupy bez wyjatku to sobie poradzimy nawet jak nam ją wybija z głowy :P


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2004, 12:49 
Cytuj  
Co do errorlog.txt to polecam sprawdzic czy nie mamy tam jakis dziwnych bibliotek .... nastepnie nadajemy plikowi atrybut read-only i olewamy


_________________
--
Estne volumen in toga, an solum tibi libet me videre?

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 12:48 
Cytuj  
Nie znam sie ... ale ciekawa jest odpowiedz Whodoo :)

http://forums.freddyshouse.com/showthread.php?t=40136

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 13:01 
Cytuj  
ee tam ciekawa, pytanie, czy goa uprzedzi ze zacznie cos takiego robic, czy nie. Bo na us trabili o tym zdrowo jak pamietam przed wprowadzeniem tego, na eu jest wielka cisza i nikt oprocz samych graczy na forach nic o tym nie pisze.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2004, 16:26 
Cytuj  
lutus napisał(a):
ee tam ciekawa, pytanie, czy goa uprzedzi ze zacznie cos takiego robic, czy nie. Bo na us trabili o tym zdrowo jak pamietam przed wprowadzeniem tego, na eu jest wielka cisza i nikt oprocz samych graczy na forach nic o tym nie pisze.


To, że będą bany również u was, na Europie, to raczej pewne - nie sądzę, żeby GOA mogło czy chciało prowadzić inną politykę w stosunku do 3rd party programs, niż Mythic.
A czy was o tym uprzedzą? Cholera wie, ja na ich miejscu bym nie uprzedzał :)
Na US były już 3 "fale" banów, ciekawe czy szykują się następne - szczególnie teraz, gdy skilla już od dłuższego czasu nie działa i jedyni radarowicze to ci, którzy mają programiki płatne...

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 09:21 
Cytuj  
holgerku wiesz tyle co uslyszysz ;) na rynku w Camelocie :P
daocskilla dziala tyle ze jest w wersji 2
i ma dodatkowy programik (w wersjach , jedna ktora wpina sie w program daoca oraz druga ktora rezyduje i podsluchuje, radzac sobie z kryptografia)

jezeli chodzi o us serwery to calkowity ban w 3 fali dostalo tylko kilkanascie osob, wiec imo albo straszliwie zmniejszylo sie uzycie mapki albo co bardziej prawdopodobne PCapdservera nie potrafia wykryc

podejscie GOA do makrowania od zawsze jest inne, pamietam jak na bedevere przy dingu np na 600 jakiegos skila dostawalo sie random pytanie na pm , bo ktos to nadzorowal
na excalu zostawienie toona na godziny nie bylo nigdy problemem

co do tego co zrobi goa to aspekty ktore trzeba wziasc są dwa:
1) nikomu nie zalezy na zbanowaniu jak najwiekszej ilosci ludzi tylko na ZASTRASZENIU jak najwiekszej ilosci ludzi, banowanie setkami to strata tysiecy euro miesiecznie
to jest taka sama roznica jak miedzy polska policja a francuska, francuska od razu zrobila mape fotoradarow bo chciala zeby ludzie tam wolniej jezdzili , polska policja jej nie zrobila bo chciala miec jak najwiecej zdjęć
2) z francuzami nigdy nie wiadomo - i to wlasnie jest problem imho to najbardziej pojebany , nacjonalistyczny i glupi naród europy

ogolnie nie ma co sie przejmowac, to jak z AIDS, wiadomo ze jest, lepiej nie ryzykowac bez gumy i zrobic wszystko co mozliwe aby sie zabezbieczyc, ale przeciez nie zrezygnujemy z dupczenia , nie?

wiec - blokujcie errorloga, odinstalujscie DStreamserver zainstalucie Dpcapserver , liczmy na mniejsze zaangazowanie francuzow a wszystko bedzie dobrze

------------------------
ps. tak na marginesie czytajac foruma daocskilli zauwazylem ze pojawilo sie troche wpisow ze francja w oparciu o unijne prawo chce wytoczyc masowe procesu uzytkownikom daocskilli o odszkodowania,
imo total bullshit bo to co latwo sobie udowodnic aby zbanowac osobe trudne jest do udowodnienia w sądzie :) ale patrz w/w punkt 2


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 12:08 
Cytuj  
lol, platusiu, wy naprawde jestescie 500 lat za Murzynami :) PCAPDStream egzystuje juz laaadnych pare miesiecy, a ja nawet nie pamietam juz czasu, kiedy korzystalem z wersji 1 :)
Jesli mowie, ze nie dziala, to wiem co mowie :) Nie dziala na US, bo kolejne patche ja pieprza... Co prawda od kilku tygodni nie sprawdzalem najnowszych wersji sniffera, moze co naprawili...
Na Europie oczywiscie dziala, ale, jak napisalem, wy jeszcze w epoce kamienia lupanego siedzicie :)

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 17:54 
Cytuj  
lol , holgusiu, akurat w tym przypadku bardzo sie ciesze ze jestesmy 500 lat za murzynami , co wiecej nie spieszy mi sie do waszego murzyn-landu

pewnie 1.72 bedziemy miec na ferie a do tego czasu przynajmniej bedziemy wiedziec jak poszczegolne wersje zachowuja sie z poszczegolnymi sniferami i czy goa , wogole ma ochote cokolwiek i kogokolwiek łapac :P

dzieki bogu ze jestesmy w kamieniu lupanym bo my przynajmniej nie siedzimy po ciemku .... hehe , jak sobie radzisz od miesiecy bez mapki , btw??


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2004, 19:50 
Cytuj  
Ano tu, platusiu, masz racje - sam bym posiedzial w erze kamiennej :)
Jak się czuję? Chujowo, ale powoli sie przyzwyczajam... Ale na poczatku bylo paskudnie...

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 09:22 
Cytuj  
holgusiu, to chodz do nas :P
a pamietasz ile po wprowadzeniu 1.70 pojawily sie pierwsze bunny?


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2004, 09:56 
Cytuj  
Z tego co pamietam to po jakis 2 tyg
Trzeba sie cieszyc mapka skoro jeszcze dziala bo jeszcze kilka tygodni i bedzie dupa blada :(


_________________
--
Estne volumen in toga, an solum tibi libet me videre?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.