mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 20:40 
Cytuj  
No, może nie aż tak - ale bardzo podobnie. Wnioski krótkie i na bieżąco:
1. Śmierć jest cholernie bolesna - każda to pół, w najlepszym przypadku, dnia gry. Exp rośnie straszliwie wolno. I może ding! co pół poziomu jest tu jakimś pocieszeniem, ale niewielkim...
2. Daje się zauważyć "zmęczenie materiału", czyli po prostu znudzenie... Człowiek staje się ostrożniejszy za względu na to, co w punkcie 1., ale w związku z tym jest bardziej podatny na zachowania nuuuudne, czyli bicie niebieskich czy nawet żółtych.
3. Jedynym pocieszeniem tutaj jest walka RvR - tutaj facet taki, jak ja (40 lvl paladyn) jest jeszcze mało znaczącym szczeniaczkiem i jest po co się schylać :smile:
4. RvR ostatnio zrobiło się dwojakie - tzn. normalne (czyli zdobywanie keepów, ganianie się od mg1 do portalu do mg2 i z powrotem) oraz sesje pojedynków. I tu widać różnicę w zawodach - w tych 1. rządzą faceci z łukami i fireballami, w tych 2. - tanki :smile: I to może być dla paladynów pocieszenie, bo inaczej mają przerąbane. Nawet armsman - nie dość, że lepszy tank - to jeszcze ma kuszę! Oj, zapłaczę się na śmierć :sad:
5. W związku z tym, co w pkt.1 najlepszym sposobem zdobywania exp jest bezsensowne tłuczenie stosunkowo niskich mobów - byle z prędkością karabinu maszynowego. Dobra, zgrana grupa i zielone do pomarańczowych moby i tatatatat...
6. Ciekawe, jak to jest być na 50 poziomie??

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 20:48 
Cytuj  
Kurde ciezkie jest zycie konserwy ...... :wink:

Ale mag tez nie ma lekko .....
Az sie boje myslec co bedzie po 40ce bo mi po 30 strasznie sie levele dluza :sad:

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 20:51 
Cytuj  
Hm...tylko sie odniose do pkt6.:smile:
Chyba nuuuuudno ...bo na ebay ktosik sprzedal account z 50 lvlkiem....zamiast,bic,gwalcic,rozwalac,mordowac itepe itede:)
A moze sie myle? Cholera wie....

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 23:00 
Cytuj  
Bym sie posmial... :razz: ale... :razz:

A tak nawiasem mowiac Mabi... widze ze sie obraziles... tylko nie wiem jeszcze za co...

ps.zard sie odezwal i tak juz 2 dni probuje cie na priv message zlapac... bezskutecznie...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 23:28 
Cytuj  
ten koles lvl 50 pisal cos na bardzie ktory czytam.... ma 500k rps. R6 I sie nudzi tylko z powodu ze nie ma mu rownych... dlatego restartuje i pomyslal ze sobie nowy komputer kupi... :smile: to tylko tyle :smile:)).. holger nie placz tak strasznie tylko przestac palladynic na jakis czas i poczekaj troszke az ci co sa teraz lvl 30 dojda do 40 (ja tak zrobilem).... zostalem na 41 i brakuje mi jeden buble do 42 ale nie widze najmniejszego sensu na tym etapie a moim nevie sie delektuje jak male dziecko znowu.... ah i jeszcze jedno namow jeszcze kogos kogo znasz zeby razem z toba restartowal :smile:))) ja namowilem 3 inne osoby i jest caly szkielet teamu teraz my wybieramy ludzi i krecimy nosem a nie inni a to wyrzuca najgorszy aspekt tej gry :smile:) glowa do gory :smile:))

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 01:58 
Cytuj  
Coz Panowie - ja was i tak podziwiam :smile:

34 lev zrobie jutro po... ile tego bylo? ze 12 smierci i 5-7 dni grania.
Nie powiem - dosc ciekawego aczkolwiek juz sie zaczyna to dluzyc niemilosiernie.
Ten lev byl moim najgorszym jak na razie - totalna "dziura" w petach (a polowanie na blue mnie jakos zupelnie nie rajcuje).
Nie wyobrazam sobie nawet ze zrobie cos >40 - chyba ze przypadkiem :smile:

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 10:21 
Cytuj  
Mimo, ze do 40-stki mi jeszcze daleko, to zycie konserwy zaczyna powoli mi sie nudzic.
Grac z poziomu na poziom coraz ostrozniej, ze wzgledu na ewentualne straty... to nuda!
Czegos brakuje mi w DAoC... Chyba przestrzeni... mnogosci questow... jaka byla np. w AC! Dowolnego rozwijania postaci. Bardzo rozczarowany jestem Palladynem, bo praktycznie zostal sprowadzony do roli tepego rembajly, ktory nawet nie wie jak naciagnac luk, nie wspominajac juz o nagrodzie za czyste serce i wiare... w postaci np. ofensywnego czaru niszczacego w imie Boga scierwo z Hibernii i Midgardu! :grin:
... Cos w tym jest, ze gracze zaczynaja sie nudzic...
Ile razy mozna wciaz to samo zdobywac, aby potem odbic i... znow? To tez staje sie powoli nudne.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 19:23 
Cytuj  
Hmm... mi to wogole wydaje sie ze tank jest nudna postacia (szczegolnie solo).
Wlasciwie jak pojda mu 2 zolte to dead prawda?
Nie ma tez chyba raczej mozliwosci zabijania monsterkow silniejszych "na raty" (jak juz wejdzie w zwarcie i wymienia ciosy to potem nieodskoczy).
Jedna rzecz mi sie w nim podoba - zbroja plate i tarcza.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 19:33 
Cytuj  
Masz racje... Armsman ma przynajmniej kusze! :smile: A Paladin... moze pullowac tylko wlasnym cialem! :grin:
Czy czcigodny Albertus wymodli wreszcie chociaz proce??? :smile: :smile: :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 19:54 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-17 19:23, Karol66 napisał:
Hmm... mi to wogole wydaje sie ze tank jest nudna postacia (szczegolnie solo).
Wlasciwie jak pojda mu 2 zolte to dead prawda?
Nie ma tez chyba raczej mozliwosci zabijania monsterkow silniejszych "na raty" (jak juz wejdzie w zwarcie i wymienia ciosy to potem nieodskoczy).

Mozna 'odskoczyc' o ile nie zuzyjesz ponad polowy staminy na ciosy specialne. 2 zolte naraz to praktycznie dead albo ucieczka, zalezy jeszcze jakie zolte i jaki masz sprzet :wink:. Oczywiscie, pisze to po doswiadczeniach w nabiciu tylko 15 poziomu.

Zastanawialem sie jeszcze czy nie ma jakiegos porzadnego ciosu specialnego u tanka, ktory moglby unieruchomic ofiare i umozliwic ucieczke.

*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 20:45 
Cytuj  
teraz jeszcze Armsman moze rzucac ziemia :smile:))) (dirty trick)

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 20:52 
Cytuj  
Cytuj:
Zastanawialem sie jeszcze czy nie ma jakiegos porzadnego ciosu specialnego u tanka, ktory moglby unieruchomic ofiare i umozliwic ucieczke.


Midgardowy berserker ma taki special atack :wink:

Mnie daoc sie znudzil po 7lvl :sad:
IMHO to takie tramel na dodatek z stat lossem. Poza tym gra jest super.


_________________
I wish to place a trash barrel~

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 12:56 
Cytuj  
Cytuj:
Midgardowy berserker ma taki special atack :wink:


bodajze sie to zwie pillager

*

Posty: 58
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 14:42 
Cytuj  
czytam ze pozniej jest nuda itp :smile: ( nie wiem nie ma zbytnio czasu dopiero 11 levelik :smile: )

zatem czy dla tych ktorym gra wydaje sie nudna jest sens ja kupowac ?

dziwne.


_________________
"... Seven for the Dwarf Lords in their halls of stone ..."

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 22:49 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-18 12:56, Crategus napisał:
Cytuj:
Midgardowy berserker ma taki special atack :wink:


bodajze sie to zwie pillager

tak berserker ma swoj szal bardzo przydatny poniewaz jak wpada w niego to odrazu zadaje krytyczne ciosy z kazdym uderzeniem!wiem bo gralem berserkerem doszedlem do 11 lv i od 5 lv bylem w stanie zabic kazdego pomaranczowego potworka. natomiast nie wiem jak berserkerzy sprawdzaja sie w RvR pewnie mocno obrywaja bo moga nosic tylko studded a jeszcze mocniej wala :smile:

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 18:51 
Cytuj  
chodzilo o specjala ktory calkowice unieruchamial (na chwilke) odiare... dobre na ucieczki :smile:


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 18:59 
Cytuj  
a co do RvR to slyszalem ze berserk jest zalosny :smile:


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 14:19 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-18 14:42, sentinell napisał:
czytam ze pozniej jest nuda itp :smile: ( nie wiem nie ma zbytnio czasu dopiero 11 levelik :smile: )

zatem czy dla tych ktorym gra wydaje sie nudna jest sens ja kupowac ?

dziwne.


W kazdej grze, gdzie trzeba levelowac ( ma to zawsze miejsce, nawet bylo w UO, choc ukryte), sa elementy nudnego siekania potworkow :smile: Ale gry online maja swoj, absolutnie niepowtarzalny klimat! :smile: Kto polknal bakcyla, to juz nie bardzo chce samotnie zmagac sie z komputerem! :smile: Gra z graczami z calego swiata to radocha, ktora kilka lat temu trudno bylo sobie nawet wyobrazic! :smile:
A jak sie tego nie kupi... to po prostu... nigdy nie wejdzie do gry ! :grin:
A na beta tescie mozna tylko zobaczyc grafike i troche pobiegac po swiecie... to wszystko. O RvR nawet nie ma co marzyc!!! :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.