mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 21:11 
Cytuj  
Poprosze info o Wizardzie :grin:
Co lepiej full ICE czy FIRE pod katem RvR?

Tak wiem przyplatal sie taki co gry jeszcze dobrze nie ma i juz chce wszystko rozwalac :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 21:37 
Cytuj  
generalnie w obecnym stanie musisz jechac full spec :sad: nietety.. co do decyzji czy ice czy fire to jest tak....
Fire ma najwiecej damage i jest najlatwiej chyba solowac wizardem full fire... do do Ice jest duzo trudnij bo masz mniej damage ale za to masz tzw snares czyli nuke polonczone ze speeddebuff czyli bedziesz miale wiecej troche biegania..... full ice robie sie super po lvl 40 pniewaz ice ma najwiekszy EA (area damage) ktory nie wymaga celu co jest bardzo pomocne w wykrywaniu kolesi stealth... pozatym ice ma 50lvl czar a fire sie konczy na 48.... ale jak mowie ice jest troche trudniej lvlelowac ale ci bedzie lepiej w rvr bo do tego jak rzucasz cos ice to nie ma efektow wizualnych nie tak jak fire jak zaczynam castowac moj 4 sekundowy nuke to mnie widac w camelot :smile:))
jak chcesz wiecej info daj znac :smile:

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 22:24 
Cytuj  
dzieki
Co do lodowego AE to czytalem, ze jest malo uzyteczny, bo zadaje obrazenia tylko w malym promieniu od postaci. Owszem dobry do wykrywanie stealtherow tylko przewaznie to ostani czar jaki sie rzuca :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 23:40 
Cytuj  
Nie wiem na ile to prawda ale na boardzie dla lucznikow strasznie marudzili ze trudno poznac z wygladu czy gosc jest fire wizad czy ice i jak sie pomyla i zaatakuja tego drugiego to czesto zle sie to dla nich konczy.
Ale dlaczego to juz nie wiem ......

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 00:45 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-29 23:40, Kielas napisał:
Nie wiem na ile to prawda ale na boardzie dla lucznikow strasznie marudzili ze trudno poznac z wygladu czy gosc jest fire wizad czy ice i jak sie pomyla i zaatakuja tego drugiego to czesto zle sie to dla nich konczy.
Ale dlaczego to juz nie wiem ......


LOL. To juz tak Mythic zjebal RvR ze nie zabijaja magow pierwszym strzalem? :smile: :grin:

*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sty 2002, 19:34 
Cytuj  
dziwne.... ale.. rozmawialem kiedys z Ice wizem ktory mowil ze jak rzuca snare na kogos to ten ktos wpada w panike i spierdyla... co sie wlasnie moze zle skonczyc bo snare robi speed debuff... ale to sie skonczy jak sie naucza bo narazie ice jest rare.... pozatym wizardzi sami sie dopominaja ze ice nie ma zandych efektow :smile:)) sami sie prosza

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 16:46 
Cytuj  
wizard moze rozwijac 3 specjalizacje: ice,fire i earth co sie dziekie jak rozwija earth? :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.