mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 15:37 
Cytuj  
Akurat mam 2 postacie lapiace sie na battlefields ( 28 lev Minstrel i 24 lev scout) i troche czasu ostatnio tam spedzilem.

Jak na razie jestem zajebiscie zadowolony z minstrela ..... ta postac kladzie prawie wszystko :smile: no moze poza kilkoma przeciwnikami naraz :smile:
Ale lucznicy, assasini, magowie i clerycy to dla niego pestka a jak mam full staminy to tanka tez raczej zalatwie :smile:
Najsmieszniej sie walczy z assasinami bo jeszcze sie chyba nie mauczyli zeby omijac mnie z daleka :smile: Te male upierdliwe ludziki czesto atakuja w grupach... ale 2 na raz zalatwiam raczej bez problemu no chyba ze obaj sa na wyzszym lev ale najczesciej daje sobie rade. Nie wiem jak to bedzie na wysokich lev ale jak na razie minstrel jest super :smile:
Co do scouta to tez fajna postac ale assasini w tym przypadku to duza zadra w dupie :sad: Jak mnie namierza to 1v1 na 90% konczy sie zgonem.

Podsumowujac: jesli nie zrobia czegos sensownego z theurgiem to nie widze powodu dla ktorego mialbym pchac sie z nim na RvR.
W duzych akcjach ma moze szanse cos zawalczyc ale to juz lepiej zrobic wizzarda :sad:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 15:54 
Cytuj  
Z wizarda wyskoczyl mutant zaczynajac infa :grin:

Dla mnie taki uklad to porazka - glupio jest jesli w niedalekiej przyszlosci na polu walki beda walczyly tylko 3 rodzaje postaci.

Jesli o mnie chodzi to z kazdym levelem jestem coraz bardziej zadowolony z sorcerera ale gdybym mial opcje zamienic go na takiego samego minstrela to chyba bym sie nie zastanawial zbyt dlugo :smile:

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 23:00 
Cytuj  
Co do wizarda to jest fajny :wink: tylko ma pare bugow. Infa zaczalem robic bo jak nikt mnie nie chce wziac do grupy to nie mam co robic, a solowanie jest juz bez sensu wychodzi mi prawie 2h na bubla. W kazdym razie drugi raz wizarda bym juz nie zrobil, chyba zeby go odbugowali i dodali pare czarow :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2002, 18:09 
Cytuj  
Ja mam to samo. Po zrobieniu wizarda lvl 42, zrobilem inf'a i ta postac jest zaje... wysmienita!. Full stealth, CS. Biegasz miedzy ludzikami, a jak ktos cie zauwazy to zaczynaja krzyczec i biegac panicznie w kolko zeby cie znalezc :smile: Jednym hitem mozesz zabic caster'a (stojacego!). Wizard jest strasznie ubogi i niedopracowany.
Poki co inf rzadzi.


_________________
Zulsorah Necromancer lvl 50 Carnac
Esidare Enchanter lvl 46 Prydwen

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2002, 01:03 
Cytuj  
A mnie się tam podoba paladyn...
Heh, kurwa mać, że tak powiem...

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 mar 2002, 22:21 
Cytuj  
ja ostatnio gram skaldem i to jest super postac :smile: a minstrel nie ma ze mna szans :smile:
mam speed buff dd spells mezz i 2h weap :smile:
jak narazie klade wszystrko nawet ostatnio rozwalilem 2 rangerow zoltych dla mnie !!! i orange armsmana w full plate i z halabarda :grin: ale skald ma powazny misus :sad:
jak cos go zaatakuje automatycznie wylacza sie speed buff i wlacza sie po 10 sec jezeli znow ktos jego nie zatakuje nawet nie musi w niego trafic zeby pokrzyzowac mu szyki ;/

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2002, 08:58 
Cytuj  
no coz...
spiewac kazdy moze,
chyba ze dostanie nozem :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.