mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 13:23 
Cytuj  
Wczoraj gralem z jedna super grupa i po jakims czasie zaowazylem ze wszyscy sa w jednej gildi oprucz mnie.. oczywiscie zainteresowalem sie co to za ludzie... wiec tak: gildia jest z Francji nazywaja sie jakos take les lolobos les cos tam, nie pamietam. Maja kolo 50 osob nie wszyscy z francji bo maja kilku niemcow belgow itd i chyba tez kanadyjczykow... sa naprawde bardzo mili itd. przyszlo mi odrazu do glowy ze mozna by cos skelcic razem z takimi ludzmi skoro sa w bardziej Polskiej time zone... zaczolem wypytywac i sie okazuje ze ich europejskie zgrupowanie gildi w popredzajacy dzien (sobota) samo zajelo dwa zamki hibow ! od slowa do slowa i jest tak: przyjecie do gildi europejskich mamy jak w banku mam namiar na czlowieka itd o wszystkich rajdach i events bedziemy teraz informowani ! prosze tutaj Holgera i Sosego o kontakt w tej sprawie to was z ta osoba skontaktuje jesli potrzebujecie pomocy w rozmowie z nim itd bardzo chectnie zostane waszym mediatorem.
ps. Bardzo sie ciesze ze widze coraz wiecej Polakow w RvR :smile:

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 14:41 
Cytuj  
"czas sie zjednoczyc 2" ....hm...Gone wracaj
do nas:).
A co do "wsiakniecia " w inna gildie? Bez pospiechu panowie.
Juz chyba miesiac temu francuska gildia,jak sie dowiedziala,ze jestem z polski, proponowala mi wstapienie do nich ,chyba Les Qorigans -(sorcia za pisownie).Skorwele naprawde sa swietni.Nieraz z nimi gralem:)Jak odmowilem...mowiac ,ze w "Company" sa tylko ppl z polski,zaproponowali pakt (aliance) dla calej gildi:)Warunki mniej wiecej takie same (dostep do boardow;rajdday czas,slowem wspolna zabawa)Ale NIE proponowali by,rozwiazac gildie.(bardzo ich za ten takt i dyplomacje cenie)

*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 14:52 
Cytuj  
sorry za niedopowiedzenia nikt nie proponowal przystapienia do ich gildi..

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 15:28 
Cytuj  
Les Korrigans czy coś w tym stylu. Z Eochem od nich (i innymi) też grałem już kilka razy i chyba rzeczywiście czas zacząć rozmawiac o alliance, ale oczywiście zachowując naszą gildię.
Niestety ciągle mam padłe łącze i wejście do gry jest niemożliwe - wysłanie tutaj odpowiedzi to ból w dupie, jakiego dawno nie czułem :sad: I dziś chyba mi nie naprawią, skurwiele...
W każdym razie jak tylko się dostanę do gry, będę się w wami łapał i konsultował.
Nota bene - Company of Shadows jest już notowana w oficjalnym spisie gildii na "heraldzie" i wcale nie jesteśmy ostatni pod względem zdobytych Realm Points :smile:

Dodaję coś trochę później i pewnie niektórych obrażę, ale nie mogę się dostać do gry, więc się pomymądrzam.

Tak Bogiem, a prawdą sprawa wisi już od jakiegoś czasu.

Tyle, że mi po prostu było wstyd się do nich odzywać w sprawie alliance.

Spytaliby - ilu was jest? Ja jeszcze niedawno musiałbym odpowiedzieć - około 10, ale w dwóch gildiach. Część się odłączyła, bo jest jakościowo lepsza i nie potrafi grać z gorszymi od siebie. I widziałem, jak kiwają głowami - no tak, Polacy. Gdzie dwóch, tam trzy partie.

Po prostu wstyd.

Może teraz, jak są nowi, będziemy mogli wystąpić trochę bardziej godnie.
I tak w to nie wierzę, ale zbliżają się Święta, więc może i cud się zdarzy.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Holger dnia 2001-12-17 16:47 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2001, 19:23 
Cytuj  
Nie skomentuje bo to nie flame board :grin:

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2001, 03:59 
Cytuj  
Powiem dokladnie to samo co Lapiduch... Gone wracaj do Nas! :smile:
Ostatnio przystapilo do nas kilku nowych graczy i jak widze, ostro wzieli sie do gry, bo na guildiowym kanale tetni zycie! :smile:
Mysle, ze polaczenie sie z jakas mocna guildia ma dla Nas sens, bo nigdy nie bedzie Nas wielu, ale pod warunkiem, ze zostaniemy z nasza nazwa i naszymi barwami! :smile:
Tak wiec... Gone wracaj do Nas! :smile:

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2001, 15:28 
Cytuj  
Mi tez podoba sie ten pomysl :smile: Wiec jestem za aliancem gildii! :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ares dnia 2001-12-18 16:50 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.