mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2003, 00:25 
Cytuj  
Jest nas juz na tyle wielu, aby zebrac sie wedlug czeskiego powiedzenia..."golodupki chop do kupki" :smile: na MFL.
Jest pomysl zrobienia polskiej guildii na MLF w Midgardzie.
Dla wytchnienia i chceci poznania innego realmu, czesc z nas ma juz postacie w tym realmie, wiec nie widze powodu, abysmy sie nie zorganizowali! :smile:
Stad moj post! :smile:
I aby nie popelnic bledow przeszlosci, co mialo za prehistorycznych czasow na Bedevere... (stalo to sie chyba z braku czasu na konsultacje) chce poddac do ogolnej wiadomosci fakt, ze Polacy grajacy na MFL chca sie "zebrac do kupki"! :smile:
Kto jest za i kto chce przystapic, to serdecznie witam! :smile:
Jednak nazwe guildii jak i barwy poddaje w tym momencie pod dyskusje zainteresowanych graczy! :smile:
ZGLASZAJCIE PROSZE SWOJE PROPOZYCJE!!
Wiem, ze demokracja... to tylko slogan ktory zazwyczaj dzieli zamiast laczyc... szczegolnie... w Naszych Polskich realiach! :smile:
Jednak prosze zglaszajcie swoje propozycje :smile:
Na pewno cos wybierzemy! :smile: ... ale jedno zastrzezenie! "Company of Shadows" i "The Rats" to juz znki zastrzezone, wiec uszajnujmy to! :smile:
Nawiazujac do dawnych czasow.... moze "BrK" ? :smile:
A barwy... moze szachownica bialo-czerwona z... czyms tam? :smile:
Prawde mowiac... nazwa i barwy sa mi obojetne! :smile: Zalezy mi tylko na tym, aby wszyscy co beda zainteresowani i wejda do guildii byli zadowoleni! :smile:
Serdecznie pozdrawiam! :smile: I duzo rozrywki i zadowolenia z gry! :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Albert dnia 2003-04-22 01:29 ]</font>

*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.09.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2003, 10:27 
Cytuj  
Spokojnie Albert, założymy ją =)
Trzeba się tylko w ośmiu umówić.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2003, 18:46 
Cytuj  
Jasne, ze zalozymy! :smile: Tylko ustalmy wczesniej nazwe i barwy! :smile:
Zebrac osmiu to nie problem! :smile: Kase tez mamy! :smile:

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 09:49 
Cytuj  
Czesc! :smile:
Zalozylismy! :grin:
"Vistula Spiritus Movens" :grin:

Serdecznie zapraszam!:)

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 09:50 
Cytuj  
Czesc! :smile:
Zalozylismy! :grin:
"Vistula Spiritus Drinkers" :grin:
Czy nie jajecznie? :smile:

Serdecznie zapraszam! :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Albert dnia 2003-04-23 22:18 ]</font>

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 18:53 
Cytuj  
Taaaaaaaa, ale dlaczego na MLF ????????? No dobra, może mi ktoś kiedys da pograć na jego koncie to będę mógł mojej gildii dokopać :smile: Jak zobaczycie w Emain różowego paladyna to radze spierd.... ups, sorki, zapomniałem, że jestem tylko paladynem - oki możecie na mnie RPsy zdobywać :smile:

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 21:20 
Cytuj  
Czesc Mosad!:)
Spoko, zalozymy jeszcze jedna guildie w Hiberni na Pellinorze!:)
Tam tez jest fajnie!:)

*

Posty: 96
Dołączył(a): 10.03.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2003, 23:36 
Cytuj  
Mhm ilu was jest ?? juz założyliście tą gildie ?? Zaczynacie robić stronke myśle że się przyłącze , szukam właśnie mmorg w ktorym mogłbym stworzyć cos z Polską sceną ..

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2003, 12:29 
Cytuj  
Założyliśmy nawet 2 gildie - jedną po drugiej i obie miały/mają już emblem :smile: Płaci się za błędy. :smile: W każdym razie Vistula Spiritus Drinkers na mid/MLF jest w tej chwili alternatywą/odskocznią dla alb/Bedevere.
Wszystkich serdzecznie zapraszamy. I jedna zasada - każdy jest guildmasterem, nie ma innych ranków.
Pogramy tam spokojnie, bo jednak alb/bedev to podstawa, ale jednak - więc jakby ktoś chciał, to niech nas szuka po nazwie. Może ktoś akurat będzie.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2003, 19:27 
Cytuj  
Każdy GMem? hahaha, niezłe jaja będą!

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 00:44 
Cytuj  
Hehe... zadne jaja, tylko demokracja! :smile:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 12:28 
Cytuj  
chyba nie rozumiesz, jeden drugiego bedzie wywalal z gildii jak sie pokluca itp, imho spoko moga miec przywileje ale bez przesady


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 13:10 
Cytuj  
Też uważam, że w każdej gildii (czy ogólnie organizacji) powinna być ustalona odpowiednia hierarchia, ale muszę tu trochę bronić formuły każdy-GM'em (btw, w kwestii formalnej - wyrzucić z gildii można wyłącznie osobę z niższą rangą, rank 0 nie może wyrzucić innego rank 0). W małej gildii skupiającej jedynie kilka osób, które chcą zwyczajnie ze sobą pograć od czasu do czasu, taki system IMHO w zupełności wystarcza. Taki układ ma nawet swoje zalety, chociażby poprawienie atmosfery. Widziałem już kilka małych i bardzo trwałych gildii działających na tej zasadzie.

Na marginesie - nie chciałbym być w gildii, w której różnica zdań jest dla kogoś powodem wyrzucenia drugiej osoby. Budowanie jakiejkolwiek trwalszej organizacji to szuka m.in. szanowania opinii innych jej członków (chyba, że w oczywisty sposób łamią zasady, itp.).


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 15:03 
Cytuj  
Święte słowa, Adam :smile:
Po cholerę się kłócić, skoro jest nas tak niewielu? A nawet gdyby było wielu, to pytanie w dalszym ciągu stoi. To jest tylko gra.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.