mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 10.05.2003
Offline
PostNapisane: 10 maja 2003, 14:12 
Cytuj  
Witam .
Chcialbym kupic konta DAoC us wersion wraz z plytka SI . jezeli ktos ma to prosze o info w podtemat i podac jakies namiary jak sie skontaktowac .
Dzieki wielkie


Posty: 18
Dołączył(a): 18.10.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2003, 20:50 
Cytuj  
A po co ci US? Strefa czasowa do dupy - trudno sie zgrac z ludzmi itp. Lepiej kup wersje EU... i dolacz do naszej gildii White Eagles na Excalibur.

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2003, 04:53 
Cytuj  
Kazdy decyduje za siebie gdzie ma ochote grac :smile:

Ja takze jednak zapraszam na serwery EU.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2003, 22:25 
Cytuj  
Ja polecam serwery US. Co prawda może mniej polaków, ale za to można po angielsku pogadać, a znając np europejskie serwery z DiabloII to wszyscy nawijają albo po francusku albo po niemiecku. No i najświeższe patch'e, super herald, niedługo domki i kupa ludzi, z którymi można pograć i podszkolić "inglisz". Prawie zawsze ktoś gra, bo do popołudnia grają azjaci, potem na zakładkę europa, a następnie dołącza ameryka.
Polecam.
Aha ktoś ostatnio ogłaszał, że takową wersję sprzedaje - przejrzyj nagłówki.


_________________
DAoC: Mosad, Paladyn, MLF, RR7
DAoC: Mosadss, Sorcerer, MLF, RR3
EQ2: Mosadka, Wizard, Oggok, Qeynos

Zawsze czysty, zawsze suchy, zawsze pewny.
Miłośnik przyrody i dobrego żarcia.
Poczucie humoru: eeee, co?

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 12:45 
Cytuj  
Kazdy reklamuje to co zna i co "jego" :grin:
Ja chcialbym tylko obalic stwierdzenie przedmowcy dotyczace rozmow w jezyku niemieckim, francuskim na EU serwerach.
Ten problem praktycznie nie istnieje, poniewaz Niemcy i Francuzi maja swoje wlasne serwery, a my gramy na angielskojezycznych.
Co do heralda to sie zgodze - na EU nadal nie moga dojsc do porzadku z heraldem (a oficjalny-flashowy jest tragiczny :grin: Sa jednak bardzo dobre prywatne "heraldy").
Jesli chodzi o patche to EU nie jest juz tak daleko w tyle za US (aczkolwiek jest).
Na EU tez nam ludzi nie brakuje, wiec w tej kwestii US nie ma zadnej przewagi.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 17:38 
Cytuj  
To ja z kolei skrytykuję. Nie wiem czy serwery US, Albion, czy graczy ogółem. Ale przynajmniej Albion MLF to często walka z wiatrakami. Czasem jest super i na przykład na ostatni relikt raid przybyło 240 osób (według relacji hiberni) i odbiliśmy nasz strength (właściwie to relikt hiberni, ale tylko z nazwy:). Ale czasem daje się we znaki mentalność i "swoboda" amerykanów. Wielu gra w stylu "każdy sobie" i generalnie wielu jest słabych graczy, czy po prostu dzieci (z zachowania niekoniecznie z racji wieku), a gra jest grą typowo zespołową i wymagającą trochę współpracyi zaangażowania (przynajmniej jeśli chodzi o RvR). W każdym razie czasem ciężko coś razem zorganizować.

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 17:57 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-14 18:38, mOSAd napisał:
Ale czasem daje się we znaki mentalność i "swoboda" amerykanów. Wielu gra w stylu "każdy sobie" i generalnie wielu jest słabych graczy, czy po prostu dzieci (z zachowania niekoniecznie z racji wieku)


A w Europie to niby inaczej jest ? :smile:
Głupota nie ma nic wspólnego z narodowością.


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2003, 18:02 
Cytuj  
Ano, to sie nie zmienia od miejsca.
W Europie mamy to samo- duzo dzieciakow ktorzy sami sobie.
NA szczescie w Midgardzie jest silny przywodca z charyzma ktory nie zamierza na razie odejsc wiec zaplanowane akcje na ogol wychodza :>

juz.

_________
Derianna Coldflame r6l4 helur
Izidor Szczebrzeszynski 50 RM
Krwawa Marry 50 CB

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.