mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2003, 15:23 
Cytuj  
Tak sobie wczoraj, zalewając mordy trunkami przeróżnymi, spekulowaliśmy na temat poważniejszego, dwu-trzydniowego zjazdu, coby wszyscy mieli coś z życia.

I wyszło nam coś takiego:

Ja mam działkę 55 km od W-wy. Żadne luksusy, chałupa własnemy ręcamy z kiosku Ruchu rozbudowana (to nie jest żart), sławojka gdzieś w lesie i woda z pompy, a nie z kranu. Ale jest. Działka całkiem spora, w bardzo ładnej i ostatnio tzw. szpanerskiej okolicy, miejsce na ognisko i namioty i wsio. W chałupie 2 łóżka pojedyncze, 2 łóżka podwójne, lub nawet potrójne jak ktoś lubi takie układy, i jedno łóżeczko dziecięce ze szczebelkami. I miejsce na podłodze. Mogę też postawić namiot 4-kę.

Czyli miejsce jest. Transport z W-wy tyż, bo jakby są samochody w liczbie wystarczającej.

Termin: początek lipca - jakiś pierwszy łykend, czyli 4-5-6 tegoż miesiąca. Wyjazd mógłby być w piątek wieczorem, jak wszyscy dojadą.

Atrakcje? Hmmm... :smile:

Co wy na to?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Holger dnia 2003-05-04 23:11 ]</font>


Posty: 18
Dołączył(a): 18.10.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2003, 19:57 
Cytuj  
Holger ty z EU czy US?

Conrad

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2003, 20:08 
Cytuj  
On US :>

juz.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2003, 23:55 
Cytuj  
Raczej nie wazne EU czy US. To ma byc zjazd graczy DAOC, bez wzgledu na podzialy serwerow jak i... inne, ktore nie maja zadnego sensu. :grin:
Chodzi o dobra zabawe! :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Albert dnia 2003-05-05 00:56 ]</font>

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 10:01 
Cytuj  
Ja tam jestem za. A gdzie dokladnie te 55km? :smile:

Fapuse

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 10:14 
Cytuj  
Ja zawsze jestem za gdy chodzi o zorganizowanie spotkania w RL :smile:


_________________
WoW:
60 Human Warrior (Nordrassil/Euro) - Active.
60 Night Elf Warrior (Elune/US) - Retired.

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 10:57 
Cytuj  
Ja tez jestem jak najbardziej za, ale na razie nie moge sie deklarowac bo 4,5,6 mam w planie egazminy poprawkowe i wszystko zalezy od tego czy uda sie w 1 terminie pozaliczac :sad:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 17:27 
Cytuj  
Albert.......kiedy wy nas nie lubicie :>
I mowicie ze my sie nie znamy hyhyhy.

juz.

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 18:34 
Cytuj  
Fapuse - te 55 km (licznik z mojego podwórka) to wieś Stawinoga w gminie Zatory, trochę za Serockiem, przez most w stronę Wyszkowa, a potem w las :smile:

Kielas - nie wierzę, żebyś nie zaliczył egzaminów w 1. terminie - jesteś zbyt inteligentny... Za leniwy, za dużo grasz?

krzyk - sorka, że mówię w imieniu Alberta, ale kto ci takich głupot nagadał?

To tyle odpowiedzi, a teraz ode mnie:

Zaproszenie ciągle stoi. I jeszcze postoi czas jakiś. Mam nadzieję, że do radosnej pieśni o 3. nad ranem przy ognisku, kiełbasie, skrzynce piwa i pogaduszkach. Termin jest na tyle odległy, że jeśli ktoś będzie chciał, to będzie mógł. Co nie znaczy, że np. mnie żona nie zgwałci na wyjazd gdzieś w tym czasie :smile: Na razie jednak jest, jak było. Termin można przesunąć, jeśli będzie ochota.

Chodzi tylko i wyłacznie o to, żebyśmy zobaczyli swoje mordy, ukryte gdzieś w gierce na "ksywką", i dobrze się bawili. Niektórzy z nas już się spotkali w tzw. "realu", niektórzy znają się od lat. I dobrze, i o to chodzi... Cenne jest zobaczenie czyjejś mordy, nawet jeśli będzie tak wredna, jak moja.

Niestety:

Ostatnia, smutna, uwaga - głupota ludzka jest nieogarniona. Już sobie zrobiłem wrogów, gdyż ośmieliłem się robić żarty z tego czy owego, zapraszając was do mnie. Głupota i małostkowość jest czymś, co może najtwardsze lańce ułańskie złamać, nie mówiąc już o dobrej woli...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 20:13 
Cytuj  
Holger ja sobie zartuje :>
A z psychologiczneog punktu widzenia nie ma co laczyc eu z us (moje zdanie) poniewaz defakto stworza sie dwie male grupy :>. Wy sie znacie z gry, znacie sie z reala (czesc) i to samo my. Mozna mowic ze nie nie bron boze, nie ja; fakt faktem ze czlowiek ma sklonnosc do przebywania w towarzystwie "oswojonym" choc.....moge sie mylic :>.

PS. Fapuse to co innego, on jest dziwny :razz:.

juz.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2003, 21:26 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-19 19:34, Holger napisał:
Fapuse - te 55 km (licznik z mojego podwórka) to wieś Stawinoga w gminie Zatory, trochę za Serockiem, przez most w stronę Wyszkowa, a potem w las :smile:


A przepraszam, w ktora strone w las. Bo do mnie w prawo za tym mostem. Na nowa wies :grin:

Fapuse

EDIT : bo ja Krzyku ciagle wierze w ludzi, a to podobno niemodne juz jest :razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fapuse dnia 2003-05-19 22:32 ]</font>

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2003, 10:09 
Cytuj  
Ja co prawda trzymam sie raczej na uboczu, bo gram w sumie jako jedyny na albion MLF, ale kto wie... A ode mnie z działki niedaleko, bo to Karniewek - po drugiej stronie Narwi, też za Serockiem :smile: (dwie minuty łódką hehe). Nic nie obiecuję ale pomyślę.


_________________
DAoC: Mosad, Paladyn, MLF, RR7
DAoC: Mosadss, Sorcerer, MLF, RR3
EQ2: Mosadka, Wizard, Oggok, Qeynos

Zawsze czysty, zawsze suchy, zawsze pewny.
Miłośnik przyrody i dobrego żarcia.
Poczucie humoru: eeee, co?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2003, 16:51 
Cytuj  
A ja mieszkam w Pultusku :>

Znaczy juz nie mieszkam ale bywam u rodzicow :>

juz.

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2003, 17:22 
Cytuj  
mOSAd powiem Ci tak :smile: albo przyjedziesz po dobroci albo Mid Zerg w emain bedzie biegal po Twoim ciele w te i spowrotem :razz:

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2003, 17:38 
Cytuj  
fapuse - w lewo za mostem. Kiedyś jeżdziłem aż do przystanku Popowo Kościelne i tam w lewo w las jakieś 5-6 km, teraz raczej przez Łachę, wzdłuż wału do 1. przepompowni, potem w bok :smile:
mosad - rzut beretem :smile: lub wiosłem...

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2003, 18:42 
Cytuj  
Ja jestem rowniez zaineteresowany. Gram ( a raczej gralem bo troche odstawilem ostatnio DAoC ale zamierzam powrucic) na US shardach. Percival przewaznie.
Nic nie obiecuje jednak czy w te wakacje odwiedze ojczyzne. Jesli tak to wyrobil bym sie na lipiec.

P.S.
Elektryke na dzialce masz?
Moze by sie turniej w jeden dzien zorganizowalo. UT2K3 czy cos takiego :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2003, 14:44 
Cytuj  
Tak se pomyślałem (czasem mi się zdarza) i jeśli się pojawię to postaram się przygotować sobie taką wywieszkę na plecy: "Mosad. MLF. Albion. Paladin.". Hehe.


_________________
DAoC: Mosad, Paladyn, MLF, RR7
DAoC: Mosadss, Sorcerer, MLF, RR3
EQ2: Mosadka, Wizard, Oggok, Qeynos

Zawsze czysty, zawsze suchy, zawsze pewny.
Miłośnik przyrody i dobrego żarcia.
Poczucie humoru: eeee, co?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 maja 2003, 15:04 
Cytuj  
Lol :>

juz.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2003, 01:00 
Cytuj  
Cytuj:
2003-05-19 18:27, krzyk napisał:
Albert.......kiedy wy nas nie lubicie :>
I mowicie ze my sie nie znamy hyhyhy.

juz.

Niby kogo mam nie lubic, skoro sie nie znamy??? :grin:
A spotkanie jest dobrowolne dla tych co chca sie poznac :smile:
Ale jak komus to nie w smak... to wedlug przyslowia... pojdz ciele do domu, jak nie mila ofiara... :grin:

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2003, 18:43 
Cytuj  
Krzyk, to "juz" to twój podpis?


_________________
DAoC: Mosad, Paladyn, MLF, RR7
DAoC: Mosadss, Sorcerer, MLF, RR3
EQ2: Mosadka, Wizard, Oggok, Qeynos

Zawsze czysty, zawsze suchy, zawsze pewny.
Miłośnik przyrody i dobrego żarcia.
Poczucie humoru: eeee, co?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.