mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2003, 17:58 
Cytuj  
Wiesz nie wszyscy graj FoTM grupami, my np gramy w skladzie mend healer pac heaer shammy skald RM 2warriorow shadowzerk :grin: i imo idzie nam calkiem niezle :grin: ale idzcie na alb bedzie se mozna duele poustawiac :grin:

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2003, 18:06 
Cytuj  
ja mam male pytanko offtopic - gdzie levelujecie tym sm i jak ? mamy 2 35 lev i zastanawiamy sie gdzie najszybciej xp zlapac.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2003, 18:20 
Cytuj  
Hmmm my jak na 35 pbaoe grupe mielismy to, zeby nie sklamac malmo na svartach (jedyny minus tego miejsca to to,ze spada wam standing ze svartami i potem trudno sie poruzac po malmo) jak idziesz do H (dalej jest lair) to po lewo w wallzonie masz taka zatoczke i tam sa fajne mobki do bicia dla fg z 2 SMami na 37-39 idzie sie do H i tam bije wowaki :grin: a na 43+ lair (a wlasciwie Yar- to spot za lezem smoka, sa tam nizsze moby niz w lair, ale smok tam nie zaglada wiec nie ma niespodziewanych wipeoutow :grin:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2003, 22:12 
Cytuj  
Jemu raczej chodzi o to:

chlopaki biora jednego SMa (maja takiego na dwoch na skladzie), dorzucaja do tego alta. JAko pbaoe+alt wpisuja sie na liste i czekaja az poprzedni pbaoe+alt zwolni miejsce. Leveluja za obozem Gjalpinulvy (midgardzkiego smoka). Nie wiem czy robia focus pule ale znajac zycie to tak :razz:, a jak nie to sie puluje las, healer aoe stun a sm`y pbaoe i nie ma mocnych.

juz.

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2003, 23:05 
Cytuj  
Fap - zgadzam sie z wypowiedzia Krzyka, ze SB to w tej chwili najgorszy steather ... taka niestety jest prawda. Dobry inf zjada go bez problemu.

Jesli chodzi o Wasze przenosiny na EU do Albionu to fajnie by bylo jakbyscie zrobili postacie na Prydwenie (jak Foot sugeruje), a wtedy w chwilach wolnych moglibyscie zawitac na Mid/Exc.


_________________
------
Arathor Skald lvl50 Midgard/Excalibur <inactive>
Artae Shadowblade lv3x Midgard/Excalibur <inactive>
+ kilka innych altow

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mazee dnia 2003-10-24 00:08 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mazee dnia 2003-10-24 00:12 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mazee dnia 2003-10-24 00:37 ]</font>

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2003, 23:19 
Cytuj  
witam
popieram poprzednia wypowiedz.
dobry inf zjada mnie bez problemu,znaczy mojego sb dlatego robie jeszcze hanta i bb.
ale cala przyjemnosc w grze polega na tym aby wlasnie nie dac sie zjesc przez lepiej ustawionych i poradzic sobie mimo ze jest sie skazanym na porazke.to taki wyzszy stopien trudnosci.
jako alby zawitajcie na prydwen a do nas zapraszam na mid-sluze pomoca finasowa
jest szansa ze stworzymy naprawde mocna gildie i zaistniejemy w swiecie daoca.
juz teraz gra nas czesto ponad 10 w jednym czasie i jakbyscie przyszli to mozna naprawde powalczyc.
jeszcze raz serdecznie zapraszam.

pozdrowienia

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2003, 07:40 
Cytuj  
Przeciez napisalem, ze SB faktycznie slaby teraz. Edit przed waszymi wszystkimi postami byl :smile:

Szani, jestesmy mocna gildia, alby juz sie nas boja! o! :smile: Do tego stopnia ze sie do nas bali wczoraj wyjsc ehehe

No i tym razem PRAWIE wzielismy keepa :razz:

Fapuse

**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2003, 07:51 
Cytuj  
Z SB to nie prawda, byl u nas na serwerze SB Jagar (moze i dalej jest), rozwalal infow bez zadnych problemow (no cyba ze trafil na Infa DW spec to wtedy roznie bywalo). On jest rr9 czy rr10. Wiem tylko ze to zalezy od speca, nie wiem jak on byl specniety ale wydaje mis sie ze 50 CS, poniewaz jak mi wladowal PA to za wiecej niz polowe mojego HP ( mam 1886hp). Moja opinia jest taka ze SB musi tak jak NS walnac PA, jak mu nie wyjdzie to juz jest przegrany :sad:

btw. Szani masz jakies GG or ICQ ?


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Raku dnia 2003-10-24 08:53 ]</font>

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2003, 08:40 
Cytuj  
witam
tak ,gg 2832984

ja naprzyklad juz 2 respeki kupowalem i specnalem sie axe50 la axe 44(na 39 stun),sth 35 i envenom 26.
wywalilem crita bo przecietnie inteligentny sthelter w wiekszosci przypadkow moze uniknac pa.zrobilem sie raczej zerkiem,ale uwazam ze infy i tak szybciej zadaja ciosy.
pozdrawiam

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2003, 09:14 
Cytuj  
<b>Raku</b>
Moze i takowy jest, ale jestem przekonany ze wiekszosc swoich RPsow zdobyl jeszcze przed gimpnieciem SBsa (wtedy to SB byl swietnym charem) ... a teraz nawet jesli gra to prawdopodobnie bije infow i NSow z tego powodu ze jest sporo wyzszym RR.
A z tym PA to masz racje, bo teraz jak nie wejdzie to bida ... a tak jak powiedzial Szani, uniknac PA nie jest tak strasznie trudno.

Pozdrowionka.

pees. Szani zajrzyj do PM.


_________________
------

*

Posty: 106
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2003, 12:51 
Cytuj  
Ja tez zapraszam na Alb/Prydwen
Gram ciagle z Maldem
no i paru chlopakow z Rose wciaz gra
na poczatku mozemy pomoc :smile:
BarT


_________________
B4rT

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2003, 18:02 
Cytuj  
konta EU juz zamowilem :smile:


_________________
TBH!

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2003, 19:36 
Cytuj  
Gdzie ?

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 paź 2003, 19:43 
Cytuj  
http://uk.special.reserve.co.uk/

gra (si+daoc) 26 funtow wysylka kolo 5.

:smile:


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2003, 10:07 
Cytuj  
pod naporem faktów i mitów
pod naporem owczego pędu
pod naporem napalonej dziewczynki :smile:
tez zamowilem euro konto
i obym nie zalowal , kurwa jak ja nie lubie levelowac

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2003, 22:34 
Cytuj  
Cytuj:
A z tym PA to masz racje, bo teraz jak nie wejdzie to bida ... a tak jak powiedzial Szani, uniknac PA nie jest tak strasznie trudno.


Już dawno doszedłem do wniosku, że każda klasa jest uber, zależy kto jak nią gra. Jeżeli jeszcze nie widzieliście to zobaczcie filmik 500MB z ranger'em który w melee (i to w zwykłym Pierce!!!) rozwala armsmanów, inf'a i minstrela na raz i wiele innych "uber" klas. Koleś (a właściwie babka) bardzo często zamiast strzelać z łuku, robi unstealth i leci na melee. Naprawdę zajebisty filmik. Hattrick.mpg na camelotvault.ign.com

Inny fajny filmik to theproof.mpg. Pokazuje że SB bez LA (shadowblade) i bez buff'ów też sobie nieźle poradzi.

I patrząc na przykład tego ranger'a, to taki hunter czy ranger spokojnie wygrają pojedynek z inf,sb,ns bo nawet jak są nieco do tylu z damage'em melee to nadal mają IP.
_________________
Esidar Wizard lvl 50 Guinevere
Zulsorah Necromancer lvl 50 Guinevere
Heseth Albion Scout lvl 50 Guinevere
Edisar Infiltrator lvl 50 Guinevere
Kolskeggr Midgard Savage lvl 35 Merlin
Esidar Hibernia Enchanter lvl 41 Percival

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: AdamSoTe dnia 2003-10-27 22:40 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: AdamSoTe dnia 2003-10-27 22:50 ]</font>

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2003, 11:30 
Cytuj  
sklepik

http://uk.special.reserve.co.uk/

nie odpowiada, nie wysyla, nie autoryzuje kart itd. ogolnie mowiac od piatku sie nic nie zmienilo.
gdzie jeszcze mozna zamowic EU wersje? chodzi mi tylko o CDkey

EDIT: a niemiecki amazon chce 50EURO za sztuke ROFL. lekkie przegiecie :wtf:
_________________
Vautrin 51 Scout,
Zajac Poziomka 50 Theurgist,
Adwuloth 50 Armsman,
Ilverin 50 Cleric,
<Immortals>
Silindrin 46 Infiltrator
<The Rats>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: frogmaster dnia 2003-10-28 11:37 ]</font>

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2003, 18:55 
Cytuj  
To ja zapytam inaczej. Czy są inne wersje DAoC ? Np. Niemiecka, francuska ? Bo na serwerach są różne języki (znaczy się NPC'e gadają po ichniemu).
1. Jeżeli są różne wersje, to czy działają na angielskich serwerach ?
2. Jeżeli nie ma, to lepiej, bo z francuskich sklepów można zamawiać bez problemów.

Ostatnio w PC Zone był DAoC EU z 15dni darmowego grania. Ale tylko można grać na francuskim serwie i potem trzeba i tak kupić pełną wersję bo na tej się nie da uaktywnić konta na full version.

Najbardziej mnie martwi fakt, że znalazłem parę sklepów w uk z DAoC ale wszędzie jest Out of Stock.

_________________
Esidar Wizard lvl 50 Guinevere
Zulsorah Necromancer lvl 50 Guinevere
Heseth Albion Scout lvl 50 Guinevere
Edisar Infiltrator lvl 50 Guinevere
Kolskeggr Midgard Savage lvl 35 Merlin
Esidar Hibernia Enchanter lvl 41 Percival

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: AdamSoTe dnia 2003-10-28 19:40 ]</font>

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2003, 19:53 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-28 18:55, AdamSoTe napisał:
To ja zapytam inaczej. Czy są inne wersje DAoC ? Np. Niemiecka, francuska ? Bo na serwerach są różne języki (znaczy się NPC'e gadają po ichniemu).
1. Jeżeli są różne wersje, to czy działają na angielskich serwerach ?
2. Jeżeli nie ma, to lepiej, bo z francuskich sklepów można zamawiać bez problemów.

Sa rozne wersje jezykowe - angielska, francuska i niemiecka, jednak kazda dziala na kazdym serwerze (tylko interfejs masz w innym jezyku). Mozna jednak zmienic interfejs za pomaca malutkiego fixa (gdzies go mam jak bedzie Ci/Wam potrzebny) i wtedy otrzymujesz angielska wersje z kazdej z dwoch pozostalych.

A NPCe gadaja po ichniemu na ichnich serwerach (a mozna grac na kazdym serwerze bez wzgledu na wersje jezykowa gry).

Cytuj:
Ostatnio w PC Zone był DAoC EU z 15dni darmowego grania. Ale tylko można grać na francuskim serwie i potem trzeba i tak kupić pełną wersję bo na tej się nie da uaktywnić konta na full version.

To byl tylko taki trialik i grales na zamknietym serwerze testowym. Potem jest tak jak piszesz (dodatkowo traciles swoje wylevelowane postacie).

Cytuj:
Najbardziej mnie martwi fakt, że znalazłem parę sklepów w uk z DAoC ale wszędzie jest Out of Stock.

Ano to jest problem UK wersji Daoc. Ciezko ja dostac.

pozdrawiam


_________________
------

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2003, 20:35 
Cytuj  
Wszystkie komunikaty, nazwy mobow i NPCow itd zalezy od serwera i wyswietla sie niezaleznie od kupionej wersji jezykowej.

Zaleznie od wersji masz rozne nazwy w oknie rozmowy [np freund itd], i rozne opisy w oknie postaci. No i jeszcze w innym jezyku umowa licencyjna :smile:

To wszystko jakies bitmapy podmieniane przez patach o ktorym pisal Mazee.

Jest jeszcze katalog language ktory nalezy skasowac przy zmianie wersji jezykowej.

Generalnie kosmetyka i niewielka roznica.

Fapuse

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.