mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 10:07 
Cytuj  
etam karol cos w tym jest, heheh
ale jak juz sie wmieszales to musze ci szpileczke wbic :smile:
mnie zalozenie mapy zajelo kilka godzin, zero dodatkowego kompa (chodzi na moim serwie, ktory byl jako serv ftp i router) a buffbot chodzi albo na "staruszku" zony albo jako drugi program ... wiec pieprzysz z tymi nakładami i czasem straconym (moze to kwestia umiejętnosci :razz:)
--------------------
poznalem troche francuzow i jestem przekonany ze czituja jak pojebani, bo tacy są :smile: jezeli nie, to dlatego ze trzeba readme po angielsku przeczytac

mysle ze u was jest podobny procent uzytkownikow mapy, tylko wy o tym nie wiecie, nikt nie mowi o tym w grze (bo to samobojstwo) a kapnąć się kto ma mape mozna tylko mając mape, heheh

jezeli mr foot ma 30+ lat a np. drak znacznie mniej to jest to najlepszy przyklad ze gupota z wiekiem nie przechodzi a iq nie wzrasta, ehheh

teraz karol juz mozesz przeniesc to do flejma :smile: lol

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 10:45 
Cytuj  
Ja juz dawno przestalem grac a kolejne wcielenia OdinsEye pojawiaja sie szybciej niz patche DAoC'a (co stawia pod pewnym znakiem zapytania kwestie czy wy jeszcze gracie w DAoC z przystawka "mapa" czy w "mape" z przystawka daoc lol :grin:)

Ale za moich czasow to bylo tak:
MUSIALES miec jakis router przy neo/SDI.
Router zadko byl z hubem wiec jeszcze musiales postawic huba.
MUSIALES miec 2 monitory (main komp i mapa) albo jeden z kompow musial byc notebookiem.
Do tego potrzebny byl wtedy jeszcze 1 shitowy comp na buff bota.
Sumujac:

1 dobry komp
1 shitowy comp
1 notebook
1 router
1 hub 10/100
1 przelacznik 1monitor/2kompy

to byl zestaw do zabawy w daoc - lekko pojebane IMHO.
Ale zabawa wtedy byla swietna - mozna bylo latac sorcem z klerykiem na /stick i rozpierdalac 3-4 osobowe grupki a samemu nie dac sie zlapac :grin:

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 10:54 
Cytuj  
wystarczaja 2 kompy.
na tym, do ktorego podlacozne jest SDI odpalasz bota i mape (minimalizujesz gre z odpalonym clerem po buffowaniu) a na drugim, ktory laczy sie z siecia za posrednictwem pierwszego :wink:, odpalasz swoja glowna postac.
mapa sniffuje pakiety przechodzace przez karte sieciowa do drugiego komputera :grin:.


_________________
TBH!

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 10:55 
Cytuj  
cheaterzy :smile:

zaba, ty nie w pracy ? co sie obijasz ? zmontowalem filmik z Meskim :smile:


_________________
afk for quite a while

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 10:57 
Cytuj  
w pracy w pracy ale nalog trzeba pielegnowac :wink:
bah trzeba jakis filmik nakrecic :wink:


_________________
TBH!

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 11:05 
Cytuj  
nakrecilem troche zabawy w bg3 i zmontowalem ale jeszcze troche msuze popracowac nad nim :smile:

pozniej trzeba bedzie nagrac jak sie w partyzantke bawimy. tylko moj hdd slabo ciagnie to wszystko jak jest duzo na ekranie i effekty sa on.


_________________
afk for quite a while

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 11:11 
Cytuj  
zaczalem nowy topic gejek :razz:...napisz czym zrzucasz to wszystko na dysk :razz:


_________________
TBH!

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 11:18 
Cytuj  
witam
panowie mysle ze temat jest wyczerpany,jak wczesniej napisalem nie wiedzialem czym jest mapa,ale fap mmi to wytlumaczyl i juz wiem.swoja droga macie przegwizdane jak musicie chodzic 2 godziny aby dorwac jakis cel,niestety u nas jak ktos napisal pod kazdym drzewem infil,pod kazdym krzakiem luri.gdyby bylo tak jak u was moze tez bym mapy uzywal.u nas jest ona niepotrzebna bo celi jest az za duzo, czasami z mtk niemozna wyjsc ijuz sie ginie bo2 lub 3 fg infili kampi i kosi kazdy pojedynczy cel.
dla zainteresowanych przeniesieniem sie na eu serwery sluze pomoca w zalatwieniu konta.

ps1 mam nadzieje ze jak ktos sie przeniesie to do do mid ,w kazdym razie zapraszam.
ps2 gra sthelterem jest naprawde trudna i nie chodzi tu o przyciski ale o podjecie odpowiedniej decyzji w danym momencie,ocenie szansy powodzenia,kalkulacji czy oplaca sie zaryzykowac.w kazdym momencie mozna popelnic blad i naprawde trzeba dlugo grac aby wyrobic sobie nawyki cow danym momencie zrobic.
pozdrawiam

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 11:52 
Cytuj  
karol , excalibara (bo tak sie nazywa teraz odin's eye) nie paczowalem jeszcze nigdy wiec cos ci sie pomylilo :smile:

mysle ze obecnie mozna odpalic wszystko na jednym kompie, widzialem jakas mapke co odpala sie w okienku daoc'a
buffbot jako dodatkowy proces i na moim p4 2ghz chodzi calkiem spoko
wiec nie przesadzajmy :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 12:02 
Cytuj  
Po pierwsze: Excalibur ZAWSZE wymagal polaczenia z serwerem swoim wiec nie wiesz czy go patchowales czy nie bo on jak sie mogl polaczyc ze swoim serwem to wogole nie dzialal.

A tak wogole to mowilem o dynamicznym rozwoju tego typu aplikacji - jakies wersje pod windows etc.
Trzeba myslec wieloplaszczyznowo jak mawial moj wykladowca kreski :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 379
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 13:14 
Cytuj  
Według mnie można by było uzyskać kompromis:)
Tzn. każdy gra jak chce:)
Jak cheatuje to jego wina. Nie potrafi poprostu bez tego żyć. Gra powinna dawać przyjemność, a nie nerwy...
Ale do mówienia mapka jest "cool" nie zgadzam się w 100%. Tak jest TYLKO dla użytkowników. Np ja nie używam mapki i jak mnie ktoś zauważy z 6000 range i zmieni kierunek w moją stronę to nie jestem zadowolony...
Chyba że chodzę clerem i szukam zaczepki:)
Mapka to taki na wpół cheat, gdyby Mythic chciał napewno by to w jakiś sposób wykrył.
No ale oni pewnie dostali ileś zato kaski, aby nie przeskadzali lol.

Nie wiem czemu wszyscy mówią, że na Bedevere nie ma kompletnie akcji! Przecież i bez radaru co jakiś czas się coś znajdzie nie? Zawsze się uzbiera te własne bez cheatów zarobione rps'y. A czasem latające 50 hibów to się równa 0 akcji?? US serwery hmm mają akcji dużo, ale wyjątek Bedevere:/ bo tu akórat jest mało akcji nie tak jak na MLF np.

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 13:22 
Cytuj  
MLF nalezy do serverow, na ktorych jest akórat duzo ludzi :grin:...moze nawet za duzo?
anyway...mithic powinien pomyslec nad polaczeniem mniej zaludnionych serverow.


_________________
TBH!

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 13:27 
Cytuj  
bedevere jest dziwnym serwerem bo z jednej strony jest malo akcji (przynajmniej jak u nas jest dzien) a z drugiej wywodzi sie z niego mnostwo znanych i hardcorowych graczy oraz gildi. dla przykladu Mistwraith, ktory gral scoutem w albionie, przeniosl sie po 2mln rpsow do Lancelota, zrobil pbae gildie KoS i jako pierwszy ze wszystkich graczy juz chyba rok temu mial rr10. nadal chyba ma najwiecej rpsow ze wszystkich.

pozatym z bedevere chyba 5 czy 6 osob jest TL'ami.

to swiadczy o klasie tego serwera.


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 13:58 
Cytuj  
o jezeli myslimy wieloplatformowo to rzeczywiscie rozwoj nastapił :smile:

ale wracając do excalibura to chyba mielismy inne mapki o tej samej nazwie :smile: moj sie nie paczuje i nie łaczy , mam wersje z kwietnia, od tego czasu byly pacze w maju i czerwcu i tych nie mam :razz:

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 14:14 
Cytuj  
chyba czas topic zamknac :wink:


_________________
TBH!

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 14:38 
Cytuj  
Cytuj:
Ale do mówienia mapka jest "cool" nie zgadzam się w 100%. Tak jest TYLKO dla użytkowników. Np ja nie używam mapki i jak mnie ktoś zauważy z 6000 range i zmieni kierunek w moją stronę to nie jestem zadowolony...


:grin:
Jasne.
Ale z drugiej strony DAoC jest gierka zerg based (jak wiekszosc gier - moze poza UO) a mapka daje Ci mozliwosc podzialania single bez 100% prawdopodobienstwa ze co chwila bedzie Cie full zerg kasowal.
W skali "ingerencji w mechanike gry" dalbym jej dokladnie tyle samo punktow co softowi "team speak" - tez daje duza przewage i tez NIE KAZDY go uzywa.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.