mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 17:31 
Cytuj  
dobra krzyk masz inne zdanie wolno ci, ja sobie bede grac z mapka bo tak lubie i imho nikogo nie krzywdze (jak jest w przypadku kradzieży batonów)

jezeli buffboty usprawiedliwia mechanika gry to jest tak samo w przypadku mapy
ale olejmy to...

jedno jest pewne, draka znam od kilku lat, gram z nim od czasów UO i wiem ze nie jest załosny, a słampar jest , przynajmniej tu , dzisiaj w tym wątku

koniec (tzn "juz")

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 17:32 
Cytuj  
Hm..."mapa rzadzi"...ano niestety:( I dlatego... RvR schodzi na psy, mogles dodac Gabi.. he he.Radar jest obecnie nagminny,uzywa tego dziadostwa ponad 70% "graczy" :sad: Cholera placac abonament za gre,czlowiek oczekuje jakiegos poziomu od tych co ja zrobili...bo jakbym se chcial pograc w diamenciki (byla kiedys taka gierka na Atari)...to po cholere placic? Mi sie wydaje ,ze problem jest w tym ,ze mythic pozwala na uzywanie takiego dziadostwa w grze..a dlaczego pozwala? nikt nie wie.. he he ( bo pomiedzy bajki mozna wlozyc twierdzenie ze nie do wykrycia jest).A znowu jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o.....i tym "optymistycznym "akcentem" etc...itede..itepe...he he

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 17:54 
Cytuj  
lol krzyk, po co mam sie komus chwalic ? mam przyzwyzczajenia z czasow UO ze ludzi pk'uje, cheatuje, griefuje i w ogole najlepiej jak obrzydze komus granie (szczegolnie hibom !!!).

a mape mam od moze tygodnia i zaluje ze wczesniej jej nie mialem bo to swietna zabawa na partyzantke.

a jakbym chcial miec super rr to bym gral w zergach.

lapi, nie wiem jak na twojej mapie, ale na mojej moge policzyc na palcach ludzi ktorzy maja mape (wiesz jak to sie sprawdza ? dla niewtajemniczonych - odstealthowujesz sie i patrzysz na reakcje grupy albo graczy na mapie). szczerze mowiac to chyba ani razu nie padlem od kogos kto mial mape od kiedy ja mam. a to ze ktos z mapa prowadzi zerg albo pare grup to inna sprawa.

jak dla mnie to mape ma moze 5%.

a najlepszym przykladem na to ze albo mapy nie da sie sprawdzic albo im sie nie chce ( w co watpie ) jest khadgar.


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 18:50 
Cytuj  
Hm..."..na twojej mapie"...cholera,prosze coby "chlopcy-radarowcy" nie wciskali mi na chama mapy...he he...dla mnie to dziadostwo ,ktorego nie mam i nie chce miec he he.Kak sie orientuje ,ze akurat jestem w grupie ,co uzywa tego( a to wylazi max po 30 minutach gry) diadostwa ,to pod byle jakim pretekstem zmywam sie.Myslalem,ze jasno wyrazilem swoje zdanie he he.I jeszcze jedno nie czepiam sie graczy tylko mythi'ca.Gra jest robiona dla kasy...i jak 70% akceptuje takie rozwiazanie(czytaj uzywa cheatow) to mythic g....o zrobi coby to zlikwidowac...lepiej stracic 30% wplywow niz 70% no nie ? he he

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 19:47 
Cytuj  
Platinus: krzywdzisz tych co mapy nie maja poniewaz nie jestes w stosunku do nich fair.
Lapiduch: a mi sie wydaje ze to raczej swiadomy wybor kazdego, gra zostala wymyslona do grania w nia bez radaru. Chyba ze ktos, jak mowilem, nie potrafi grac wiec musi sie posilkowac cheaterstwem.
Co do rr i zergow: cala mentalnosc alba (i to jest zalosne). Wcale nie trzeba zergowac zeby miec porzadny rr, wystarczy dobrac porzadna grupe...
Wg mnie radar to pojscie na latwizne, oszukanie tych ktorzy jego nie uzywaja i co wiecej, oszukanie samego siebie....

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 20:38 
Cytuj  
krzyk zapomniales dodac "juz" widac nerwy cie zjadają.

a ja uwazam ze dzieki bogu czlowiek nie jest taki fair jak ty krzyk, bo przeludnienie juz by nas zabilo!
moja zona np cheatuje uzywajac tabletek antykoncepcyjnych, a big woodz inaczej wymyslil tą gre, heheheh

proponuje zebys zaczal swoja pielgrzymke od najblizszego kiosku lub stacji , mozna tam podziurkowac prezerwatywy, lol

niech zyja swieci
ja nie jestem i nie rzucam kamieniami
w innych

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 21:28 
Cytuj  
tym wlasnie prostym sposobem wykazalem lapi ze nie masz racji.

skoro nie uzywasz mapy, to nie mow ze 70% osob ja ma, bo ma ja 5%.

:smile:

krzyk --> na bedevere trzeba zergowac. albo solowac. a wedlug mnie nie fair sa ci co uzywaja buffbotow (ja nie mam), bo nawet z mapa nie jestem w stanie im nic zrobic, wiec cheatuja bardziej. :>

nie wiem o co ci chodzi z oszukaniem samego siebie ale niech ci bedzie.

"Co do rr i zergow: cala mentalnosc alba (i to jest zalosne)."

LOL prosze, nie dzielmy ludzi na albow/midow/hibow.

zyjemy w swiecie gdzie mozesz kogos podzielic na czarnego/bialego/zoltego. polaka/rosjanina/amerykanina albo muzulmana/katolika i buddyste itd. i radze o tym nie zapominac.


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 21:29 
Cytuj  
hum flame flame /em lubi flame

Mnie uzywanie radaru kojarzy sie z przestawianiem pionkow podczas gry w szachy. Mozna tak wygrac, i co z tego?

Spojrzcie prawdzie w oczy, jak z kogos dupa nie gracz to uzywanie cheatow mu nie pomoze. A wygrywajac w ten sposob dowartosciowac sie moga tylko osobniki o sladowej inteligencji.

Fapuse

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 21:34 
Cytuj  
"Mnie uzywanie radaru kojarzy sie z przestawianiem pionkow podczas gry w szachy. Mozna tak wygrac, i co z tego?"

to niestety zle ci sie kojarzy.

ja na to inaczej patrze, jak ktos jest zajebisty, to moze byc jeszcze bardziej zajebisty :smile: zawsze nalezy dazyc do perfekcji.


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 21:46 
Cytuj  
No przeciez o tym mowie, gdyby Kasparow mogl odwrocic uwage przeciwnika i przestawic mu pionki to tez bylby bardziej zajebisty, nie? :smile:

Fapuse

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 21:51 
Cytuj  
Hm.."przestawianie pionkow" niech to ale porownanie...szachy to nie przestawianie pionkow ,jak tak twierdzisz to...na 100% dostajesz ode mnie mata w trzech ruchach.. he he..szachy to gra ktora ma ponad 3 tys lat a..niektorzy twierdza ze wiecej
Gabi...przecierz napisalem..i wyjasnilem chyba na czym polega roznica...DAOC to gra dla kasy (dla ich tworcow) gdyby uzywalo 5% graczy radarow to? No wlasnie to co? zaraz bylby ban...a jak nie ma bana tzn..ze mythic dawno se zrobil statystyke i "biznes plan" co sie bardziej oplaci he he

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 22:16 
Cytuj  
Lapi ale mapa nie jest do wykrycia nie organoleptycznie czyli poprzez obserwacje kazdego gracza. W logach u nich nic nie bedzie. Z doniesien innych graczy? lol to by musieli kazdego zbanowac bo kto przegra ten placze, ze radar czy jakis hiper ultra new cheat. Prawda jest taka, tak szczerze powiem, ze albo dupa jestem albo naprawde mapa nie pomaga wygrac z przeciwnikiem. Zobaczysz i znajdziesz go wczesniej ale nie wlaczysz dzieki niej uber god mode. Na bedevere z tego co zauwazylem wiekszosc grup uzywala radaru i uwierzcie mi widac to dokladnie wlasnie na radarze ale zaden dev nie zbanuje kogos za to ze nagle zrobil zwrot o 180 i pobiegl w moja strone .. poprostu wiecej by bylo placzu z banow niz z radaru gdyby tak zaczeli banowac. A juz na koniec nie usprawiedliwiam cheatu bo radar to cheat ale sorka mapa w daocu by sie przydala hehe

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 22:29 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-14 22:51, Lapiduch napisał:
Hm.."przestawianie pionkow" niech to ale porownanie...szachy to nie przestawianie pionkow ,jak tak twierdzisz to...na 100% dostajesz ode mnie mata w trzech ruchach..


Hmmmm.. mowilem o takim przestawianiu komus pionkow typu "o popatrz samolot leci" :smile:

Nie pamietam kiedy ostatni raz kiepsko przegralem w szachy, zreszta nie pamietam kiedy przegralem cos innego niz blyskawiczna. Chyba z 5 lat temu jak spotkalem niemieckie kółko szachowe :grin: Ale mozemy sprobowac.

A ze przydala by sie mapa w daoc, no niby fakt ale taki urok tek gry, ze sie lazi na pamiec. Moze to i lepiej..

Fapuse

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 22:45 
Cytuj  
Lol 5% ? Raczej przychylam się do wniosku 70%
Sprawdzmy statystyczną grupe "naszych" od czasu zrobienia windowsowej mapy na 8-miu których widzę w emian mapę ma 7... zresztą sam nie jestem lepszy - jak ja mam to ok jak nie włącze to nie płacze poprostu gram bez - nie przeszkadza mi to zupełnie .Traktuję to jak dodatek ktory jest mily ale nie niezbędny.


_________________
Obrazek

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2003, 23:00 
Cytuj  
no to jakies dziwne mapy macie albo nie wiem jak gracie bo ja gram duzo i naprawde niewidze zeby duzo osob mialo mape. teraz naprzyklad moze 2-3 osoby mialy jak gralismy. pamietam ze jeden kob sie odlaczyl od grupy i za nami pobiel, reszta to tylko domysly ze mogli miec mape.


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 02:23 
Cytuj  
witam
czytam wasze wypowiedzi i odechciewa mi sie grac w daoc.
bo jezeli sa gracze co uzywaja "dodatkowych pomocy" do gry to czuje sie frajerem bo ja tego nie uzywam i nawet nie wiem co to jest.
gra przestaje bawic bo jezeli nawet nie ma wiekszego wplywu na gre uzycie czegos tam, to czlowiek w chwilach niepowodzen tlumaczy sobie i tak inaczej.
jezeli zaczne uzywac cos tam aby sobie pomoc
to nawet jak bede odnosil sukcesy tez mi nie da to zadowolenia bo podswiadomie bede myslal ze to zasluga czegos tam.
niech wprowadza to do gry jako opcje dostepna dla wszystkich to zupelnie inaczej bede na to patrzyl.
inaczej wracam do gry w diamenciki.

ps. tylko co ja zrobie z tymi 3 kontami ktore posiadam:)

pozdrowienia

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 09:53 
Cytuj  
widzisz, problem nie lezy w mapie tylko w buffbotach. ktos kto nie ma buffbota jest frajerem, bo kazdy prawie ma. majac mape, nie wygrasz z kims kto ma buffbta :smile:


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 10:47 
Cytuj  
witam.
tu masz racje,jezeli nie masz bb jestes na straconej pozycji.
ostatnio jeden szami powiedzial mi ze tylko glupi sb nie ma bb,obrazilem sie ,ale niestety mial racje dlatego kupilem nastepne konto i robie bb.
i chociaz ma dopiero 28 lvl i 28 aug zabieram go juz do emain i sie nim bufuje.
ale bufy sa przewidziane konstrukcja gry a cos tam nie jest przewidziane.
moze wyolbrzymie ale rozne cos tam mozna porownac do niesmiertelnosci w grze zrecznosciowej i jezeli ktos chchce sie poczuc tak mocny za pomoca cos tam to niech sie zbufuje i i idzie zabijac szaraki w df.
ale czy to da mu zadowolenie.

pozdrawiam.

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 11:41 
Cytuj  
moze sprobojecie sobie zapodać mapke? (na chwile w celach edukacyjnych) wtedy przekonacie sie ze nie jest to jakas straszna sprawa, ginie sie tak samo :smile: (cos o tym wiem,ehehehe) jedynie nie trzeba krecic kamerą jak oszalaly, trudniej kogos przeoczyc, ale jak ktos sie hiduje to z mapy tez znika, trudniej sie zgubic, szybciej sie gdzies dobiega bo celujesz dokladnie w pozadane miejsce, ale juz w samej walce imho zupelnie nieprzydatne badziewie, ktore tylko bezsensownie beepczy ciągle,

nie demonizujcie, dajta spokoj

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 12:07 
Cytuj  
Ja szczerze mowiac zrezygnowalem z DAoC m.i. z tego powodu ze ta gra powoduje ze Ci "odpierdala".
Chcesz miec rowne szanse z innym graczem? Oka, postaw 2 kompy, kup 2 accounty, do tego trzeci komp (najlepiej laptop) z linuxem pod mape i ognia - juz jestes w tej super sytuacji ze nikt Cie nie przebije pod wzgledem ilosci "anabolikow" jakie wcisnales swojej postaci i w NAJGORSZYM przypadku trafisz na rownie pojebane przeciwnika ktory tyle samo wysilku wladowal w dopakowanie siebie.
i dopiero wtedy sie trafia "fair fight"... bo te 20 osob ktore zabiles wczesniej nie mialo cienia szansy :grin:

Jak pomysle ile kasy poszlo na to zeby "sie dopakowac w DAoC", ile czasu trwalo skonfigurowanie i odpalenie calej minisieci zeby grac w ta gierke bez stresow to... mnie otrzezwilo :grin:
I nie mowcie mi please ze teraz jest mapa pod windows to nie jest potrzebny laptop - bo to nie o to chodzi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.