mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 14:56 
Cytuj  
pewnie no/comment


_________________
--
Drak

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 15:34 
Cytuj  
Przepraszam, że się wtrącam tam, gdzie nie moje miejsce, ale trochę wkurwiające jest czytanie tego, jak się ostatnio kłócicie (jasne, mogę nie czytać - ale lubię :) )
Nie możecie sobie trochę odpuścić i grać gdzie lubicie, czym lubicie i jak lubicie? Sami, czy z kimś?
Musicie mieć uber-grupy?
Nie sądzę.
Dla podniesienia mniemania o Polakach w DAoC:

http://guilds.camelotherald.com/guilds/ ... re&r=1&d=w

Sorka, że się wpierdzielam między wódkę, a zakąskę, ale akurat patch na US leci, a ja siadłem do kompa...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 15:41 
Cytuj  
Ale widzisz, czasami nie ma jak komus cos napisac, jak go ciagle nie ma... Ja skonczylem, bo dochodze do podobnego wniosku holger. Tak mi sie napisalo, wiecej nie bede.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 15:50 
Cytuj  
Nota bene - właśnie obejrzałem filmik i bardzo mi się podobał.
Trzeba mieć jaja, żeby nie-stealtherem biegać solo po NF, to raz.
Nie wiem jaki rr Vautrin ma (te wasze GOA www stronki są tak głupie, że nie chce mi sie tam zaglądać), ale załatwienie 2 rr6 luris bardzo mi się podobało... To dwa.

I o to chodzi... To trzy.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 15:53 
Cytuj  
to test server i tam kazdy ma rr6 :D


_________________
retired...

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 15:57 
Cytuj  
Dracon napisał(a):
pewnie no/comment


a co to za slowo ?




apropo tego filmiku - to jest tes server na ktorym kazdy dostaje 200p, rr6 i w pizdu ROG'ow. wiec zaba ma tez rr6.

i 2000 osob biega po NF jak pojebani ;/ solo, male grupy, malo uber grup. jest zabawa.


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 16:00 
Cytuj  
No tak, zapomniałem, że wy jesteście 500 lat za... hmmm... (political correctness)...

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2004, 16:02 
Cytuj  
lata swietlne...

btw gratz dla CoS :P


_________________
afk for quite a while

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 09:28 
Cytuj  
Holger napisał(a):
Przepraszam, że się wtrącam tam, gdzie nie moje miejsce, ale trochę wkurwiające jest czytanie tego, jak się ostatnio kłócicie (jasne, mogę nie czytać - ale lubię :) )
Nie możecie sobie trochę odpuścić i grać gdzie lubicie, czym lubicie i jak lubicie? Sami, czy z kimś?
Musicie mieć uber-grupy?
Nie sądzę.
Dla podniesienia mniemania o Polakach w DAoC:

http://guilds.camelotherald.com/guilds/ ... re&r=1&d=w

Sorka, że się wpierdzielam między wódkę, a zakąskę, ale akurat patch na US leci, a ja siadłem do kompa...



1. Przenieslismy sie do hibow bo chcielismy sprobowac grac ze soba jeszcze raz i stworzyc dobra rvr gildie. Mielismy zapal i checi, nakrecilo mnie to i sie staralem zeby dobrze wyszlo. Niestety - jak to sie mowi - wyzej chuja nie podskoczysz. Zwyczajnie czeka nas niewielka reorganizacja, ktora na cale szczescie powinna sie skonczyc do konca przyszlego tygodnia, i mozemy znowu ruszyc z rvr.
2. Prydwen to przede wszytkim server fotm grup i oczywiscie warder zergu.
3. Moze sie piekle ale jestem jaki jestem ;)
4. Foota komentowac nie bede
5. Pieknie wam idzie na bedevere. Jestescie jedna z najstarszych gildii na serwerze i tak trzymac :).


_________________
TBH!

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 14:06 
Cytuj  
zaba wez ty sie kurwa ode mnie odpierdol i naprawianie swiata zacznij od siebie...


_________________
retired...

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2004, 14:30 
Cytuj  
przepraszam ciebie ale nie moglem sie powstrzymac.
juz wiecej nie bede :>


_________________
TBH!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.