mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 18:24 
Cytuj  
no dobra ale nie mozesz wszystkiego zwalac na termin wydania gry, mentalnosc amerykanie maja jaka maja i tego sie nie da zmienic, To prawda ze wiekszosc gier ma premiere wpierw w USA ale skoro sa oni tacy prawi to po co te wszystki ichnie progzy??

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 18:25 
Cytuj  
Cytuj:
brakuje mi tylko zergu rosjan :smile:



Zerg rosjan jest na Carnage.
I szybko sie ucza - jak odwiedzam KC/Khar to co chwila slysze "polish bitch!" :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 18:45 
Cytuj  
Prawda jest taka: bb - sa , nie sa ingerencja w gre, sa dopuszczalne. Mapy, radary itp - to cos jak aimbot w CS'a - od poczatku jestes na lepszej pozycji , co nie oznacza ze jestes lepszy. Poprostu nie umiesz komus nakopac, wiec czitujesz i tyle. Jedna wielka tragedia, ktora prowadzi do zalamania na chwile ( do czasu usuniecia takiej opcji) gry. Btw, trzeba byc niezle ze swoim sumieniem i ze swoim ego osobistym chcac i uzywajac radaru i tym podobnych bzdurek. Do oszukiwania wystarcza rl, w grach nie robcie tego bo psujecie zabawe i zmieniacie ja w kolejne rl :sad:(((


A co do rosjan - zapraszam na exc/mid - gilidia Black Company - supa dupa chlopaki, szczegolnie jak starasz sie ich zrozumiec po angielsko-rosyjsku a odpowiadasz po polsku :razz:

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 19:10 
Cytuj  
No....
Dawno tak wesoło nie było na tym boardzie - mapy, Rosjanie, przekleńtwa, święte oburzenie i prawdy jedynie prawdziwe...
Pociągnijcie to jeszcze trochę - to apel do chłopców z EU głównie... Bardzo fajnie się czyta, jak ktoś pisze na temat czegoś, o czym ma niewielkie pojęcie...
Ale nie załamujcie się - wyrośniecie z tego świętego oburzenia w chwili, gdy pierwszy z was ściągnie sobie pewien niewielki programik... A tu już niedługo... Bardzo wkrótce...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 19:12 
Cytuj  
nikt nie sciagnie ( prawdopodobnie) , bo nie ma po co go sciagac, u nas wiesz... chloporobstwo, my wolimy powoli, ale bardziej sie cieszyc gra.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 19:27 
Cytuj  
cieszcie sie cieszcie po chlopsku. i nie wypowiadajcie sie na temat na ktory nie macie pojecia. mapa to nie aim-bot bo nawet jak cos namierzysz, to nie wystarczy nacisnac przycisku zeby wygrac jak dobrze wiesz.

mapa to nie ingerenecja w gre. w nic nie ingerujesz tylko odczytujesz wlasciwie pakiety ktore do ciebie ida.

"Poprostu nie umiesz komus nakopac, wiec czitujesz i tyle"

takie wypowiedzi sa po prostu zalosne. kupe wiesz a mowisz. ja uwazam ze ty jestes pozerem ktory codziennie dostaje w dupe od lvl 40 i przychodzi tu by sie wyzyc na ludziach o ktorych nic nie wie, zeby dodac sobie otuchy. i co ? tyle samo w moim prawdy co w twoim.

ja tam sie bardziej ciesze niz jak nie mialem mapy.

i jeszcze jedno bo widze ze bardziej cenisz sobie gre niz RL. ja wole psuc fun ludziom w grze niz w RL. ale to kwestia moralnosci i normalnosci. widac z twoja jest cos zupelnie nie tak.


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 19:30 
Cytuj  
Może rzeczywiście u was nie ma po co...
Wyobrażam sobie, że u was nie można się dobrze po emain rozpędzić, żeby nie potknąć się o jakiegoś luri czy innego kobolda i wyrżnąć mordą w trawę, że pod każdym drzewem kwitną elfy, a jak dobrze takim drzewem potrząsnąć, to na łeb sypią się trolle...
Żyć, nie umierać!
A ja wczoraj ponad dwie godziny łaziłem po midlandzie i widziałem 2 (słownie: dwóch) podłych wrogów - jakiegoś skalda, który przemknął gdzie obok z potrójną prędkościa dźwięku i szaraka pod SF, z mozołem strugającego moby. I ani jednego, ani drugiego nie zaczepiłem...
I nam do tego głównie radar służy - żeby znaleźć KOGOKOLWIEK. A i najlepszy nie pomoże, jak nie ma nikogo...

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 19:40 
Cytuj  
no i muahahhahaha po chuj wam tyle serwow?? muahahhaha raz jeszcze skoro nie mozna na nich nikogo znalezc w godzinach szczytu 1.2k ludzi muahahha rozbrajacie mnie i jeszcze raz RADARS FOR LAMERS!!!

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 19:51 
Cytuj  
Małe pytanie do chłopców z EU - kto to jest ten muhahaha-półgłówek?
I drugie - tam u was to jest normalny poziom inteligencji?

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 19:54 
Cytuj  
mr. omgwtfpwnd us serwers bo my zergujemy muahha w godzinie szczytu 2,5k na euro Foot.

jestes zajebiscie glupi. ale nawet mi cie nie szkoda.


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 20:23 
Cytuj  
Kurwa mac, chyba se kupie konto EU i zrobie kopie Bonharta na alb/ex, chetnie bym sprawdzil l33t skillz Fioot'a :smile: (wynik walki juz znam :grin: )

btw. wszyscy mowicie o oszukiwaniu (radar), prawdopodobnie wiekszosc z was skonczyla jakas szkole (podstawowa, srednia, wyzsza) jestem ciekawy czy zaden z was nigdy nie sciagal ?, a sciaganie to tez oszustwo i to gorsze, bo oszukujesz sam siebie ze cos umiesz :razz:

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 20:28 
Cytuj  
nie strasz nie strasz bo sie zesrasz...

Hiehie a kim wy jestescie zeby moja inteligencje osadzac dzieciaczki?? Co na starosc juz na mozg pada? Zacznijcie brac geriavit zanim na forum wejdziecie...a mi ciebie gabrys szkoda bo jestem przyjacielem zwierzat... raku serdecznie zapraszam :grin: tyle ze z moim healer to se za bardzo nie powalczysz... ale skoro uwazasz ze taki duel da ci powody do dumy...

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 20:36 
Cytuj  
kim jestem zeby twoja inteligencje osadzac ? wystarczy ze inteligentniejszy od ciebie i zeby ci to wykazac prosze bardzo.

piszesz:
"..inteligencje osadzac dzieciaczki."

a zdanie dalej:
"Co na starosc juz na mozg pada? Zacznijcie brac geriavit ..."

z twojego pokreconego toku rozumowania wynika ze dzieci sa stare. i zeby nie bawic sie w zadne punkty widzenia, powiem tylko tyle ze jestes glupi.

"a mi ciebie gabrys szkoda bo jestem przyjacielem zwierzat"

?
/pwnd


_________________
afk for quite a while

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 20:37 
Cytuj  
Wylapywanie pakietow to wlasnie aimbot, i prosze nie obrazaj mnie , bo wiem o czym mowie. Widzialem jak dziala mapa i co dzieki niej mozna zrobic. Wiem, ze to "tylko" pokazuje gdzie kto jest, ale... To jest wlasnie cziterstwo, jezeli by byla potrzeba radaru w grze, to by go zrobili (lolowe namierzanie np. na stal:P) i dlatego uwazam, ze to dla mietkich i tyle. A jak macie problem ze znalezieniem celow i przez 2 godziny widzicie 2 osoby, to chyba znaczy, ze tam nikt nie gra, albo wszyscy sie na pve przerzucili...

I jeszcze jedno, jezeli myslisz, ze to nie dziala jak aimbot, to pewnie jakby wyszedl program do zmieniania twojego konta na GM, to tez bys pewnie uzywal, bo co - ini uzywaja to ja tyz... No comments

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 20:39 
Cytuj  
btw, supa dupa te skroty :razz:PP Dopisz jeszcze /whine itp inne, bo jakos mi ich brakuje w twoich wysoko kulturalnych odzywkach

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 20:40 
Cytuj  
Twoj tok rozumowania poprostu mnie oszolomil :grin: Z twojej upierdliwosci w doszukiwaniu sie w kazdym zdaniu jakichs niedomowien wnioskuje, ze masz komunizm gleboko zakorzeniony w genach, oni tesh lubili tak ludzi usadzac :grin:

PS
dzieki za swietna zabawe oby tak dalej :smile:

**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 20:45 
Cytuj  
Myslalem ze masz jakas skilled postac, piszesz o leet euro skillz a grasz postacia, ze malpe sadzajac przed monitorem mozna by nauczyc grac w cigu 5min ,insta ae mezz, insta ae stun. Dwa klawisze do naciskania co jakis czas MAD EURO SKILLZ :sad:

**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 20:52 
Cytuj  
Lutus, powinienes bardziej uwaznie sledzic dyskusje prowadzone na tym boardzie. My gramy na US serwerach wiec tam gra wiekszosc hamburgerow, roznica czasowa jest 6-7godzin. Niestety najwiekszy ruch jest w nocy od ok 12 do 5,6 rano, a nie kazdy z nas moze sobie pozwolic na granie w nocy (praca, szkola, RL).

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Raku dnia 2003-10-15 21:53 ]</font>

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 21:01 
Cytuj  
Ja pamietam jak foota 2 infow probowalo zownowac przez godzine i nie mogli sobie poradzic :smile:
... czy jakos tak :grin:

Fapuse

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 21:05 
Cytuj  
Raku - rozumiem i wiem gdzie gracie. Ale to nie powod do instalowania "dodatkow". Prawda jest taka - daoc eu istnieje, a druga mozliwosc - zmiencie godziny grania... Przykro ale taka jest prawda i prosze nie mow mi ze mapa ma byc "waszym" rozwiazaniem problemu niskiej frekwencji na serwerze w godzinach nocno porannych czasu US

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.