mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 21:15 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-15 21:45, Raku napisał:
Myslalem ze masz jakas skilled postac, piszesz o leet euro skillz a grasz postacia, ze malpe sadzajac przed monitorem mozna by nauczyc grac w cigu 5min ,insta ae mezz, insta ae stun. Dwa klawisze do naciskania co jakis czas MAD EURO SKILLZ :sad:


no nieee teraz to ty zalosny jestes. grales kiedys healerem?? jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj instasy to se mozna w dupe wsadzic (no moze poza inst stunem ktorego zreszta nie mam). Zreszta jak mozesz mnie krytykowac skoro sam grasz 1 button insta win postacia?? ja musze chociaz 2 przyciski wciskac...

**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 21:16 
Cytuj  
Mysle ze powinniscie sobie zrobic jakas postac ze stealth'em i pograc solo, a nie tylko w zergu. W grupie/zergu mapa sie nie przydaje ale jak solujesz to jest UBER. Jeszcze raz przypomne MAPA NIE POMAGA WYGRAC, mapa nie zwieksza twoich skili itp. Zeby wygrac trzeba umiec grac, mapa tylko pomaga zlokalizowac przeciwnika.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 21:20 
Cytuj  
no jakby nie patrzec w stealth wars zlokalizowanie przeciwnika to polowa sukcesu potem jest tylko wciskanie przyciskow...

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 21:31 
Cytuj  
Dzięki, chłopcy z EU, że dalej to ciągniecie...
Zabawa przy czytaniu waszych wypowiedzi jest przednia...
Dalej, proszę... Jeszcze kilka myśli szczerozłotych nt. tego kto oszukuje, a kto nie i dlaczego... Nie usnę bez tego. Aż serce rośnie w człowieku, jak słyszy te fanfary.

Trochę na boku uwaga lingwistyczna dla tych, którzy nie mają prawa do osądzania poziomu cudzej inteligencji, gdyż są zbyt młodzi/starzy (niepotrzebne skreślić), a mogących tego nie wiedzieć, gdyż jest to jakby poniżej:
Pisanie "tesh" zamiast "też" jest ostatnio bardzo charakterystyczne dla wczesnych nastolatków (wiekowo oraz/lub mentalnie), zbyt często używających programów typu Gadu-gadu itp. Sprawdzone, zweryfikowane, zwalczone na pewnym odcinku.
I druga - jeśli ktoś łamie logikę/poprawność języka, którym chce wypowiedzieć swoje racje, niech nie ma pretensji, że te racje nie są przez innych rozumiane. Bełkot jest zwykle filtrowany i odrzucany przez rozsądek.

I tak zabawa przy tej dyskusji jest przednia...

Dalej, proszę...

**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 21:31 
Cytuj  
OMG...ROFL...widze ze masz pojecie o mapie jak ja o hiszpanskim, MAPA NIE POKAZUJE LUDZI W STEALTHIE !!!!! Nie pisales jak masz specnietego healera, ale to nic nie zmienia masz 3 przyciski :smile:, a o graniu Infiltratorem to ty gowno wiesz jezeli myslisz ze to 1 klawisz...

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 21:48 
Cytuj  
Fioot>

"Twoj tok rozumowania poprostu mnie oszolomil"

dziekuje.

"Z twojej upierdliwosci w doszukiwaniu sie w kazdym zdaniu jakichs niedomowien wnioskuje, ze masz komunizm gleboko zakorzeniony w genach, oni tesh lubili tak ludzi usadzac."

na szczescie za komuny nie mieszkalem w polsce, wiec nie wiem o czym mowisz ale najwyrazniej ONI musieli TESH miec racje. swoja droga polskiego w szkole chyba nie miales. no chyba ze nie skonczyles jeszcze.

"gabrys jestes moim idolem, daj mi swoja fotke to se powiesze na scianie"

najlepiej jakbys sobie powiesil zdjecie prof. Miodka. albo wytapetowal pokoj stronami z encyklopedii Britannica. z inteligencja i kretynstwem sobie rady juz nie dasz ale moze choc troche wiedzy zdobedziesz.

Lutus>

"btw, supa dupa te skroty PP Dopisz jeszcze /whine itp inne, bo jakos mi ich brakuje w twoich wysoko kulturalnych odzywkach"

jak nie znasz angielskiego albo nie rozumiesz co oznacza whine to po prostu nie pisz bo glupka z siebie robisz. jak narazie to wasze posty sa jednym wielkim /whine. i to na temat, na ktory nie macie zadnego pojecia.

smutne ale prawdziwe.


_________________
afk for quite a while

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 22:01 
Cytuj  
no tak skoro ja nie wiem jak infem sie gra to po co ty sie wypowiadasz na temat healera?? zreszta czy to roznica czy uzywasz jednego przycisku czy kilku skoro jedyna klasa ktorej nie mozesz zabic ze swoim specem to BD...

Holger tak za 8 miechow mam egzaminy do gimnazjum a na twarzy milion pryszczy, jak nie masz sie juz do czego przyczepiac poza pisownia to idz spac lepiej


gabrys i tak jestes moim idolem

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mr.FooT dnia 2003-10-15 23:02 ]</font>

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 22:22 
Cytuj  
Oczywiście, Foot, że mam się do czego przyczepiać, ale po co, skoro to bez sensu? Nie ma żadnej przyjemności w rozmawianiu o tym, kto by kogo wdeptał w trawę.
A przyczepianie się do pisowni jest takie łatwe i przyjemne - i tak fajnie jest się przyczepić do głupka, którzy nie szanuje języka, którym się codziennie posługuje.
Jeśli to prawda, że za 8 misięcy zdajesz do gimnazjum - to życzę ci, żebyś to przeszedł bez bólu.
A co do pryszczy - każdy to miał... Strać dziewictwo i ci przejdzie...
Ale nie chrzań głupot na boardzie, bardzo
proszę...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 22:30 
Cytuj  
Oki, ostatni post w tej sprawie, zaluje ze sie wypowiedzialem.

Mapa w daocu jest dokladnie tym co wallhack- nie zmienia fizyki gry, nie pozwala ci wygrac bez skilla, ale daje ci ogromna przewage przede wszystkim taktyczna, bo ty wiesz gdzie jest przeciwnik, a on nie wie gdzie jestes ty... I tyle w tym temacie. Dla mnie mapa to czit i o ludziach, ktorzy ja uzywaja bede nadal mowil i uwazal cziterzy (taak, wiem piekne spolszczenie). A co do skrotow to je doskonale rozumiem, tylko smiesza mnie strasznie, leet pwnd i tym podobne...

Z pozdrowieniami dla tych, co uwazaja mnie za 15 letniego polglowka - taaaaaaak wlasnie nim jestem ( ale tylko dla was)

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 22:37 
Cytuj  
oczywiscie ze to cheatowanie (jesli o przewage chodzi, to prawdziwa przewage daje buffbot)ja nigdy nie mowilem ze nie.

i mnie sie to podoba. wkurza mnie tylko fakt ze ludzie mysla, ze to program dzieki ktoremu mozesz zawsze wygrac.


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 22:43 
Cytuj  
ROTFL.. myslalem, ze wszyscy wiedza, ze foot juz po 30stce :grin:

Fapuse

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 22:52 
Cytuj  
A niby skąd? Z jego wypowiedzi?

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 23:37 
Cytuj  
ROFL ze tak zaczne :wink:
panowie nie mowcie o uber leet healerach bo padne...kiedys sie insta koncza. jezeli 1 infow probowalo zabic healera i im sie to nie udalo to przykro mi ze macie takich kiepskich graczy na EU.
RAKU: chodz zainwestujemy w EU konta i zownujemy alb/excalibur :wink:.
starczy juz bo piwo daje znac o sobie :wink:.


Master Chearter Frog Lmao


_________________
TBH!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 00:49 
Cytuj  
1-2 infy to nie problem dla healera rr5+ ktory ma dokad uciec. Nie zabije ich ale moze spieprzyc. Wiem bo sam gram healerem. I tu nie chodzi o to ze inf marny. 2xinsta heal, cc (mezz,stun,root), chain (szczegolnie jak z tg heal procem na klacie)....

juz.

Ps. Nie uwazam zeby ktorys serwer byl lepszy od innego z takiego czy innego powodu. Krzywa gausa odnosi sie do populacji rowniez. Kurcze naprawde swoja droga fajnie by bylo miec mozliwosc sie sprawdzic...

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 07:28 
Cytuj  
Ta :smile: ja np. dla odmiany padam w pierwszych 10s walki. Moze to was dowartosciuje :grin:

Tak jeszcze troche OT o jezyku : mnie tez irytuje slang internetowy, uzywany glownie przez dzieci chcace byc 3l1+3. Tylko, ze te dzieci rozmawiaja jakas nowomowa. Nie porownujcie footowego "tesh" z tamtym _CZYMS_. Mnie tam bardziej irytuja klasyczne bledy ortograficzne. Czytajcie chociaz raz to co piszecie, blagam!

Fapuse

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 09:12 
Cytuj  
od czego jest disease i snare? + jak oni maja purge a ty aktualnie nie to nie zwiejesz.


_________________
TBH!

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 09:45 
Cytuj  
Skonczyliscie juz czy mam przenosic topic na flames? Bo chyba przegapilem wlasciwy moment :grin:


btw: jak to Sirian ostatnio gdzis napisal? "Forum daoc to jedyne gdzie pisza normalni i sensowni ludzie, zero flamowania i smieci" (moze nie doslownie ale oddaje sens :grin:)

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 09:53 
Cytuj  
Cytuj:
btw: jak to Sirian ostatnio gdzis napisal? "Forum daoc to jedyne gdzie pisza normalni i sensowni ludzie, zero flamowania i smieci" (moze nie doslownie ale oddaje sens :grin:)


kazdemu czasami puszczaja nerwy :grin:
ale chyba temat juz zostal wyczerpany :smile: prawie :wink:.


_________________
TBH!

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 09:53 
Cytuj  
Ja to gdzieś napisałem ? niemożliwe -wystarczy że się dookoła popatrzę :smile:


_________________
Obrazek

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 09:58 
Cytuj  
No to EOT proponuje. Temat realnie skonczyl sie jakies 3 strony temu, a na przekonywanie sie kto jest bardziej uber szkoda chyba klawiatury :grin:

Fapuse

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.