mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 00:33 
Cytuj  
No i zagralem sobie dzisiaj w catsy. Oczywiscie vampiirem :) Klasa dosc oryginalna (podejrzewam ze pozostale nowe klasy rowniez) i rzadzi sie innymi regulami niz inne. Wiadomo ze bufy podwyzszajace statsy, nie dzialaja nia nia.. Ale co wiecej, pom tez nie dziala na nie! Sprawdzilem z mentalistem i z pom'em +2. Co ciekawe poweru nam UBYWA gdy nic nie robimy (np. siedzimy na dupie) !!! :) a zeby nam power odnawialo trzeba walic melee. kazde trafienie dodaje nam iles punktow do poweru, im wiekszy damage w melee tym wiecej poweru nam dodaje. miss, fumble, nie dodaja nam poweru. z tego powodu nagle linia VE w ktorej jest "Buff Weapon skill" staje sie dosc interesujaca. HoT dziala calkiem ok. Zastanawiam sie teraz czy nie specnac sie jednak w VE zeby miec dobry weapon skill. wiekszy WS mniej missow czyli wiecej poweru czyli wiecej nuke'ow. endurance tap nie ma chyba resistow wiec podejrzewam ze moze byc na niskim poziomie. Tak wiec full VE, i malutko w shadow mastery, to moze byc niezly spec. Do tego bot. Najlepszy chyba bedzie healing bot, np. druid ze specem w healach i reszta w nurture zeby byl haste. Podobno niezly jest tez mana ment z HoT'em i leczeniem +pom (dla siebie). VE daje tez +evade (do 50%) wiec to daje wieksze szanse na reactiona style czyli wiekszy damage czyli wiecej poweru. Naprawde power ma spore znaczenie u vampiira a dosc ciężko go "zdobyć" :) no i b. wazna staje sie wiec bron. Chyba nawet bardziej niz armor. Do wszystkiego dochodzi insta bolt raz na 30sec. Bolt to jest power tap. dosc malutko daje poweru i nie moze byc uzyty w walce. zero damage'u.
Task dungeon jest srednio ok. Moby tylko blue (moze beda yellow gdy bede wchodzil z botem). Exp jako taki. Za to dungeony, dla pelnej grupy, sa naprawde niezle. Bub za kila. Zrobilem lvl 9 w 3godz z czego 1.5godz solujac do lvl 5.


_________________
Zulsorah Necromancer lvl 50 Carnac
Esidare Enchanter lvl 46 Prydwen

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 18:29 
Cytuj  
na, ktorym serverze grasz?ja mam vampiira na lancelocie razem z Albertem i TRA

*

Posty: 62
Dołączył(a): 17.06.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 22:00 
Cytuj  
Blue moby są chyba do 10-12 lvlu .. potem zmieniasz dungeon bo task manager mówi Ci, że jesteś za mocny i zaczynają się instanced dungi z yellow. No i tu może być problem np dla castera bo tam bardzo ciasno jest i nie za bardzo stosowac technike DOT i run .... to tak odnosnie Warlocka, którym się zachwyciłem ostatnio ;)
Niestedy dropy w instanced są 70% quality wiec tylko na sprzedaż.

Co innego w głównym dungeonie. Ten jest schematycznie podobny do DF-u. Masz tam specjalną walutę, która spada z mobów oprócz normalnej kasy no i itemki są nawet niezłe. Wczoraj dropowało mi 98% qua.
W tym dungeonie są też instanced dungeony ale moby jakby mocniejsze niż w tych task dungeonach na zewnątrz.

Jest tu cały system questów i wewnętrznych obelisków do teleportacji między obszarami dungeonu. Jak go aktywujesz to możesz potem sie teleportowac do środka z głównego miasta itp.

Gram na MLFie warlockiem Nasedo, i shamanem Mamuska
i na Lancelocie vampirkiem Nasedo
reszta to nieuzywane 50ki inf Dzivka na Bedevere i minstrel Dziva na Merlinie.
Jakby co to mnie łapcie na gg 1969281

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 14:24 
Cytuj  
Damn... to troche kiepsko, bo ja gram na percivalu :) Mialem tam juz postacie lvl 40+ wiec mialem przynajmniej kase.
Moglbym przerzucic sie na lancelota ale bez kasy to z vampiirem cienko jest (zresztą tak jak z kazdym tankiem).


_________________
Zulsorah Necromancer lvl 50 Carnac
Esidare Enchanter lvl 46 Prydwen

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 16:56 
Cytuj  
hmm jak narazie nie mam problemow ze sprzetem...ludzie sa na tyle mili, ze funduja bronie, zbroje teraz zamowilem 20 lv rapier i po gadce, ze jestem poor dostane za free=) btw lancelot jest teraz najaktywniejszym serverem (zaraz po merlinie) ludzie sa tam mili, rvr jest non-stop i nareszcie to jest zerwer gdzie proporcje sa rownomierne!tzn midow troche mniej mowia, ze okolo 25%to midsi 33%hibsi reszta albsi...no ale hiby prowadza:) przenies sie i razem pogramy! pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.