mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 17:02 
Cytuj  
W kolorach przedmiotow, tak jak w zdobywaniu exp, istnieje cap. W przypadku przedmiotow cap ogranicza parametry przedmiotu. Jezeli ktos np. jak to napisal, nosi red/purple, to tak naprawde jego wlasciwosci sa ograniczone do wlasciwosci przedmiotu yellow+10% czyli low-orange. To oczywiscie dot. wersji amerykanskiej, ale moze sie odnosic do bety, a napewno bedzie sie odnosic do europejskiej pelnej.
Ponadto od patcha 1.40 lub 1.39 przedmioty tak szybko degraduja take wiec uzywanie red/purple szybko go niszczy (ok. 6 levelow do 50% condition).

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 20:39 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-10 17:02, AdamSoTe napisał:
W przypadku przedmiotow cap ogranicza parametry przedmiotu. Jezeli ktos np. jak to napisal, nosi red/purple, to tak naprawde jego wlasciwosci sa ograniczone do wlasciwosci przedmiotu yellow+10% czyli low-orange. To oczywiscie dot. wersji amerykanskiej, ale moze sie odnosic do bety, a napewno bedzie sie odnosic do europejskiej pelnej.




Nie zgodze sie - uzywam purple itemow i moim zdaniem jest zupelnie inaczej. Zgadzam sie tylko co do szybkosci zuzywania itemow. Zuzywaja sie szybciej. A itemow o 13lv wyzszych wiec jakby byl cap to bym to odczul :smile:

Pozdrawiam.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 22:16 
Cytuj  
E - takie pieprzenie.
Uzywam rekawic 46AF.
Yellow dla 46 lev (ja mam 31)
Zrobilem caly level - nie stracilem ani 1% durability.
Level skoczyl - AF nie przyroslo (czyli AF nie jest przegiete bo kiedy mialem tak ze mi zbroja dawala wiecej gdy sie coraz bardziej zblizala do yellow).
Bonus z INT - jest
Bonus do body magic - jest

No to co tym nie dziala? :smile:
Faktem jest ze jesli uzywal bym podobnej laski to zuzycie by bylo duze.
ALe by DZIALALA (to juz testowalem - zmienialem laske focus 24 na 34 i rzucalem 5 manozernych czarow - z 34 laska mialem sporo wiecej many a ta laska jest dla mnie purple).

Nie wypowiadam sie jak jest z tankami ale w przypadku magow nie widze naprawde zadnego problemu.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 10:52 
Cytuj  
Wszystko co napisalem jest prawdziwe dla amerykanskiej wersji i bedzie dla wersji europejskiej (gdy bedzie pelna). Prosty tescik: majac lvl 1 wystarczy zalozyc armor, np. leather AF 20. Po zalozeniu mamy w statsach tylko AF 9. Cap. Na levelu 2, nie zmieniamy zbroi a juz mamy w statsach AF 20. Level wyzej u juz mamy AF 35. itd. Za kazdym razem cap powoduje ze AF jest zwiekszany tylko do pewnego poziomu, ustalonego dla kazdego levelu postaci. Jezeli zalozymy item int+5 ktory jest purple, inteligencja sie nie zwieksza. Dopiero kiedy item bedzie yellow otrzymamy pelne 5 punktow.
Itd.


_________________
Zulsorah Necromancer lvl 50 Carnac
Esidare Enchanter lvl 46 Prydwen

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 13:58 
Cytuj  
chcialbym przypomniec ze my gramy w amerykanska wersje.

to co piszesz to nie prawda :wink:
moglbys podac zrodlo Twoich informacji? Moze jest jakies nieporozumienie - np piszesz o EverQuest etc :wink:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 14:17 
Cytuj  
Nie nabijaj sie SoSy :smile:

TO co on pisze jest prawda na niskich levelach. Ale w praktyce nie ma sie czym przejmowac. Zeby nie byc goloslownym loknalem w swoje itemy. 32 lev postaci, 47 lev itemu - ZERO penalty (jewerly, fiolet dla mnie). Tak samo armor - 46AF (filet) daje full bonusy juz na 31 lev a przy przejsciu na 32 AF mi nie wzroslo (wiec dawal full ile bylo mozna).
Byc moze jest roznica jak masz 5 lev char i 25 lev itemu (bo item jest WIELOKROTNIE LEPSZY niz postac) ale "nas" to juz nie dotyczy.
Moim zdaniem uzywanie yellow itemow jest bez sensu. Np. armor kosztuje sporo kasy a jak kupisz yellow to masz go za chwilke blue. Jak kupisz red/fiolet to masz go "na wyrost" i mozna spac spokojnie.
Tym bardziej ze w przypadku magow czekanie na mana jest straszliwie nudne wiec warto uzywac laski z focusem >= niz level najlepszego spelu.

P.S. to co napsialem dotyczy juz nieco bardziej zaawansowanych psotaci niz 5-10 lev.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 14:50 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-11 14:17, Karol66 napisał:
Nie nabijaj sie SoSy :smile:



Nie nabijam się. Po prostu sprawdzilem na obu postaciach ekwipunek i nic nie zgadzalo sie z tym co AdamSoTo napisal :wink:

A purple mam ponad polowe ekwipunku :wink:
i dzialalo przy roznicy 26 lv ! - tzn item byl 26lv wyzszy odemnie

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 14:59 
Cytuj  
Sosy jak bys w EQ zagral to bys nie pisal takich herezji na temat tej gry :smile:

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 15:39 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-11 14:59, Ulisses napisał:

Sosy jak bys w EQ zagral to bys nie pisal takich herezji na temat tej gry :smile:


CO ???????????????????????????????????????????????????????????????????

nie kumam - moglbys mnie ulis oswiecic co masz na mysli ? :wink: nie gralem w eq i nie pisalem nigdy opini o EQ

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 19:02 
Cytuj  
Nie wiem jak inaczej sosy moge Ci to udowodnic. Mialem level 30 dostalem od kogos naszyjnik lvl 45 (jesli dobrze pamietam) i daje +int5. Zalozylem.. nic. Int nawet nie drgnal (byl purple). Teraz (przy 1.40) gdy naszyjnik jest juz dla mnie orange int mi wzroslo o 4, a nie o 5 jak to jest w tym naszyjniku. Jak naszyjnik bedzie yellow bede miec pelne 5. I nie, nie jest to popsuty naszyjnik, bo juz mam 3 takie (Necklace of Dark Soul) i sprawdzalem na wszystkich.


_________________
Zulsorah Necromancer lvl 50 Carnac
Esidare Enchanter lvl 46 Prydwen

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 20:13 
Cytuj  
Tak ale ty grasz na betatescie - cholera wie co oni tam wrzucili.
Ja tego samego necklacke uzywam od 4 lev (na 28 kupilem go od kogos w miescie) i zawsze mi dawal 5 int.
SPotkalem sie z tym o czym ty mowisz tylko raz - gdy scorp 1 lev postacia (nowa) zalozyl graty swojego 24 lev palladyna :wink:

Byc moze ten naszyjnij jest zniszczony (naprawiasz jewerly?) ale generalnie mysle ze to kwestia "bety".

*

Posty: 159
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 20:14 
Cytuj  
Cytuj:
2002-01-11 19:02, AdamSoTe napisał:
Nie wiem jak inaczej sosy moge Ci to udowodnic. Mialem level 30 dostalem od kogos naszyjnik lvl 45 (jesli dobrze pamietam) i daje +int5. Zalozylem.. nic. Int nawet nie drgnal (byl purple). Teraz (przy 1.40) gdy naszyjnik jest juz dla mnie orange int mi wzroslo o 4, a nie o 5 jak to jest w tym naszyjniku. Jak naszyjnik bedzie yellow bede miec pelne 5. I nie, nie jest to popsuty naszyjnik, bo juz mam 3 takie (Necklace of Dark Soul) i sprawdzalem na wszystkich.





Ty grasz na shardzie RolePlay - byc moze tam jest inaczej. Tego nie wzielismy pod uwage.
Ja w kazdym razie moze nosic purple itemy. i daja mi co to dawac powinny :wink:

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 20:31 
Cytuj  
Hm....co do item z "plusem" i "purples'ow."..ja mam all magic plus piety i constit..jak zliczylem to powinienem miec ok 200 piety a mam na 40stce 146 only ,to samo z constitution.Mysle ,ze jest cap "lvlowy" a nie "itemowy":)Dlaczego?...bo jak zdejme wsio i zaloze purple item (50lvl) to...dodaje mi statsy.:smile:
A co do broni? mam mace pieekna dla clera ale..jest red dla mnie..i nie bije nia bo dmg slabe (lepsze zadaje zolta dla mnnie) i szybko "leci" qual. (jedna juz zniszczylem)
Cholera wie czym to jest podyktowane? Moze jeden char jest lepiej wybalancowany inny gorzej? (czytaj bug).to tyle:)

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 00:16 
Cytuj  
'..Moze jest jakies nieporozumienie - np piszesz o EverQuest etc..'
Hehe, a to co to jest? :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 01:53 
Cytuj  
Cytuj:
Mysle ,ze jest cap "lvlowy" a nie "itemowy":)


No brawo - o tym nie pomyslalem. Znaczy mialem to samo zanim zalapalem ze nie da sie na moim levelu podniesc body magic +12 :smile:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-01-12 01:54 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.