mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 23:02 
Cytuj  
ja wiem ja wiem w pierwszym poscie napisalem ze jestes kofany!! to pewnie o to sie rozchodzi :D
poza tym holger ty prezentujesz oldschool daoca wiec inaczej patrzysz na pewne sprawy zwiazane gra niz jak newschoolowiec :D i mysle ze wymiana pogladow moglaby nam obu bardzo pomoc :D a poki co nie powiedziales zadnej konkretnej rzeczy :(

PS
MLe 4tw ToA na prezydenta :D
ps2 tak se teraz to przeczytalem i kufa to chyba za glebokie jest :P


_________________
retired...

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 23:22 
Cytuj  
foot, wyzywasz mnie od oldschoolowców i jednoczesnie chesz, żebym ci coś konkretnego powiedzaił...
A niby po co, dear friend?
Masz rację, twierdząc, że taka grupa jest lepsza od innej grupy, masz również rację, utrzymując, iż inna grupa jest lepsza od takiej grupy...
Ale powiedz mi, tak szczerze - no i co z tego?
15 punktów idzie się p..... A wyrwałem je sobie spod serca...
Nigdy ci tego nie wybaczę.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 23:59 
Cytuj  
czuje sie urazony holger :(


_________________
retired...

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 11:56 
Cytuj  
ze wtrace swoje dwa grosze
nie wiem jak jest teraz na US ale na EU jak sie nie biega w opted grupie to sie dostaje w dupe i bardzo szybko sie grac odechciewa.
Powodzenia panowie, mam nadzieje ze jak wexpicie sie juz i zaczniecie rvr to sie wam nie znudzi.
Buziaki

Zaba :o


_________________
TBH!

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 06:41 
Cytuj  
Hm...http://guilds.camelotherald.com/guilds/ ... orak&g=360
..miesiac i cztery dni minely ,jak CoS dziala na Lamorak'u ,a juz pierwszy milionik GRP dignal he he.A jeszcze ponad 50% membersow lvluje chary,jeszcze nie zlozylismy gank grupy,( i pewnie dluuugo nie zlozymy,jak w ogole kiedys zlozymy) jeszcze ...etc he he.
Nie na tym polega nasza gra na Lamoraku ,coby dac se narzucic styl gry odpowiadajacy 8v8 gilidiom czy tez grupom he he. Wczoraj na ten przyklad swietnie sie bawilismy majac w grupie trzech necro ; sorca;thurga;tanka no i 41 lvl minstrella he he. A co dopiero jak reszta Cieniasow wybiegnie i to RAZEM a nie jakies tam kuzwa "osiem versus osiem " he he.

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 09:20 
Cytuj  
zycze milej zabawy i powodzenia :>


_________________
TBH!

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2005, 10:32 
Cytuj  
update sciaga mi sie z szybkoscia 3kb... :(

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 08:12 
Cytuj  
Potrzebuje wypozyczyc cloth armorek na lev 30 - 40. Mam malo czasu na levelowanie, nie mowiac juz o zarabianiu na nowy stuff wiec chodze w jakis szarych ubrankach :(
Wiec jak ktos moze udostepnic na tydzien lub dwa to bede wdzieczny :)

P.S.
Small shield i jakis flex.... tez nie pogardze :)


_________________
--
Estne volumen in toga, an solum tibi libet me videre?

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 20:22 
Cytuj  
frogmaster napisał(a):
ze wtrace swoje dwa grosze
nie wiem jak jest teraz na US ale na EU jak sie nie biega w opted grupie to sie dostaje w dupe i bardzo szybko sie grac odechciewa.
Powodzenia panowie, mam nadzieje ze jak wexpicie sie juz i zaczniecie rvr to sie wam nie znudzi.
Buziaki

Zaba :o


Az mi się zachciewa napisać esej na temat rodzajów graczy, jakich się spotyka po drodze... Powstrzymam się jednak, bo mógłbym kogoś obrazić, a po co i dlaczego?
Jednak od wymienienia jednego rodzaju nie mogę się powstrzymać, bo mam wrażenie, że to nas gnębi, jak katar na jesieni...

UBER-KILLA-MORON...

Musi być najlepszy zawsze i wszędzie... A przynajmniej tak o sobie myśleć...

Kombinuje, który char jest akurat w tej chwili overpowered i aż dusza w nim jęczy, żeby takim zagrać...

Tyle, że nie będzie lewelował, bo to jest nudne i nikt tego nie zauważa. Chętnie jednak skorzysta z pracy kogoś innego i za pomocą PLingu w końcu zrobi tego swojego wampira, warlocka czy innego debila...

A potem dwa razy dostanie w dupę...

I oczywiście się zniechęci, bo okazało się, że nie jest UBER-KILLA. Co za rozczarowanie... Aż grać się odechciewa...

I zacznie kombinować, jakby to było SUPER, gdyby grać wampirem, warlockiem, czy innym debilem... A najlepiej, gdyby była FULL GRUPA wampirów albo warlocków, albo klerów, albo merców, albo zbieraczy złomu!!! To by było dopiero!! UBER!

Tylko trzeba znależć kogoś, kto by PLing zrobił, bo przecież UBAKILLA nie będzie pracował... On nie od tego jest...

A jeśli nikt się nie znajdzie, to idzie tam, gdzie już jest UBAKILLA, bo już parę lat minęło, a nie może być tak, żeby nikt się go nie bał, nikt nie rozpoznawał i żeby go zabijali...

Ktoś rozpoznaje siebie w tym opisie?
Jeśli tak, to dobrze... Jeśli nie, to nie ma nadziei...

Heh, nie bierzcie mi tego tekstu za złe...

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 21:53 
Cytuj  
ja rozpoznalem zabe (uber warden), foota (l33t overpowered bard) i po czesci rjana. ale on nie umie grac eldem wiec generalnie sie denerwuje chlopak i co chwila robi nowe chary, ktore okazuja sie jeszcze gorsze bo on nawet na klawiaturze nie umie pisac. z tego co slychac na ts'sie to jak widzi kogos w zasiegu, napieprza w klawiature piesciami i jakos tam zabija ich. farciarz po prostu, zero skilla. yaco tez zreszta afk non stop jest. nie mowiac o zolnierzu

no i siebie bo mialem bd ktorym zabijalem po 4 naraz ale nie mialem z kim grac i bylo ch. :( ale musialem samemu PLowac od 5 rano wiec to tez nie ja do konca. no dobra koniec dywersji.

ale zaba i foot pasuje na maksa bo oni sa tacy wlasnie kolzekowie. niby tacy wazni ale plotki. no wiecie, znacie ich. takie tam leszcze. psie mentle, sahary obrzydliwe.
+11111111111111111111pwn

to tyle. powiedzialem co wiedzialem.


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 21:56 
Cytuj  
no i pozdr. all

nienawidze was :evil:


_________________
afk for quite a while

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 06:23 
Cytuj  
TWF FTW :o
EDIT: w sumie Holger ma racje - zrobilem chantera do farmowania i koncze BMa zeby moc posolowac i latwiej grupe znalezc.
:oops:


_________________
TBH!

**

Posty: 302
Dołączył(a): 25.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 17:30 
Cytuj  
gabrielangel napisał(a):
ja rozpoznalem zabe (uber warden), foota (l33t overpowered bard) i po czesci rjana. ale on nie umie grac eldem wiec generalnie sie denerwuje chlopak i co chwila robi nowe chary, ktore okazuja sie jeszcze gorsze bo on nawet na klawiaturze nie umie pisac. z tego co slychac na ts'sie to jak widzi kogos w zasiegu, napieprza w klawiature piesciami i jakos tam zabija ich. farciarz po prostu, zero skilla. yaco tez zreszta afk non stop jest. nie mowiac o zolnierzu

no i siebie bo mialem bd ktorym zabijalem po 4 naraz ale nie mialem z kim grac i bylo ch. :( ale musialem samemu PLowac od 5 rano wiec to tez nie ja do konca. no dobra koniec dywersji.

ale zaba i foot pasuje na maksa bo oni sa tacy wlasnie kolzekowie. niby tacy wazni ale plotki. no wiecie, znacie ich. takie tam leszcze. psie mentle, sahary obrzydliwe.
+11111111111111111111pwn

to tyle. powiedzialem co wiedzialem.




hehehheheh co sie nasmialem :lol: :lol: :lol:

maly edit tylko: napieprzam w klawiature z otwartej co by wiecej klawiszy naraz wciskac :oops: :oops:

lepiej styraj jakies konto i wracaj do nas :D


_________________
Najlepszy..

**
Avatar użytkownika

Posty: 351
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 17:36 
Cytuj  
Hehe widze ze Gab wyjawil cala prawde o nas ;)


_________________
Hib/Prydwen
Yacus - level 50 BM RR9.1
WAR-K8P
Yaco - level 16 WP RR11

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 17:54 
Cytuj  
ano wydal - i na dodatek bolesna :(


_________________
TBH!

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sie 2005, 21:22 
Cytuj  
jo zgadzam sie bard, warden i druid to najbardziej fotm i overpowered klasy :( wstydze sie za siebie :(


_________________
retired...

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 13:31 
Cytuj  
Mr.FooT napisał(a):
jo zgadzam sie bard, warden i druid to najbardziej fotm i overpowered klasy :( wstydze sie za siebie :(


I powinieneś, Foot, oj powinienes...
Ja rozumiem, ze grasz bardem, bo to gimp i mieso armatnie, ale naprawde nie spodziewalem sie, ze mozesz zagrac druidem, a tym bardziej WARDENEM!!! Przeciez to najbardziej przegieta, overpowered klasa w calej tej grze! I to od poczatku! A teraz tym bardziej... Jak infem widzialem wardena, nawet 2 lub 3 RRs nizszego, to spieprzalem, az sie kurzylo. To prawdziwy niesmiertelny...
Wstyd i sromota...
Moze zagralbys vampirem albo banshee (skoro juz hibow sie trzymamy), wtedy nikt do ciebie nie mialby pretensji...
Pozdrowienia, mimo iz czujesz sie urazony :(

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 13:52 
Cytuj  
+1

PS
w3ak prowokacja :(


_________________
retired...

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 13:59 
Cytuj  
Mr.FooT napisał(a):
+1

PS
w3ak prowokacja :(


Oj, Foot...
Naprawde nie zrozumiales, ze wszystko, co napisalem (poza ostanim zdaniem) jest na opak?...
Oj... Nie zalamuj mnie...

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 14:00 
Cytuj  
Holger napisał(a):
Pozdrowienia, mimo iz czujesz sie urazony :(

to bylo weak prowokacja :D


_________________
retired...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.