mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 14:32 
Cytuj  
Visit the ACCOUNT INFO > EXPANSION STATUS screen to pre-order Darkness Rising. An activation fee of $19.99 will be charged. Darkness Rising will be available via digital distribution only. Expansion files will be available for download on October 11th.

No, to nastepne 20 dolarow...

Co ciekawe, to - DR will be available via digital distribution only... Czyli 11., we wtorek bodaj, nie bedzie mozna pograc, bo wszyscy beda sciagali... A w sklepach pojawi sie kolejne "wydanie specjalne"... Oj, zebym to ja tak umial naciagac ludkow na szmal...

W kazdym razie konie, champions weapons, champions levels i subclassing (tu: http://larianlequella.com/tl/docs/ChampionLevels.xls) i duzo nowej zabawy, od ktorej chciialem uciec, idac na classic server. Hmmm...



Do CoS na Lamoraku tylko (reszta nie czyta):

Cos "polskie piekielko" jak zwykle dalo znac o sobie... Nie potrafimy sie nie klocic, byc dla siebie wyrozumiali i pomocni... Grac, a nie realizowac sie jako uber-macho - ten z gry, albo ten spoza niej. Szczeniackie zachowania oczywiscie musza brac gore... Bez wzgledu na to, ile lat ma ten, kto zachowuje sie jak szczeniak...

To ja juz mam dosc. Szkoda mi CoS i pewnie od czasu do czsu bede sie pojawial, bo jednak to dziecko splodzone w komunie, ale m.in. przeze mnie, ale ja chce sie bawic, a nie klocic... Wiec poszedlem sobie gdzie indziej.

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 paź 2005, 18:24 
Cytuj  
zapraszamy na prydwen holger :)


_________________
TBH!

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2005, 17:40 
Cytuj  
:( co sie stało nie było mnie raptem tydzień a tu jakieś rewolucje...
ktoś gra jeszcze na Lamoraku ?

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 10 paź 2005, 10:22 
Cytuj  
holg nie jest tak zle,wiecej dystansu i bedzie ok.
wracaj bo bicie midow idzie coraz lepiej
pozdro

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 15:46 
Cytuj  
Hm..."W kazdym razie konie, champions weapons, champions levels i subclassi....." i tak:,
KONIE- jak DAOC startowal , to devsi obiecywali ,ze w nastepnym dodatku beda konie dla kazdego he he. ..i na cholere mi kon ? w RvR
jak wchodzi sie w combat to jestes "unmounted" od razu heh.
Champions weapons; champions lvl--dla mnie to "smierdzi" drugim TOA
Subclass-to w kazdej grze hybryda,ciekawe jak to bedzie w "praniu" w DAOC'u he he
Tak wiec Holger nie kazdy bedzie dzisiaj sciagal , ja se daje na wstrzymanie he he. I tak na marginesie ,nie pierdziel ,ze CoS na Lamoraku ma jakies tam "polskie piekielko" etc he he.Klotni nie ma,jest wymiana zdan z porownaniem do "wymiany" jaka pamietam na Bedevere
to "mleczko" he he .Szkoda ,ze mailem nie mozna wyslac troche czosnku,juz dawnobym Ci wyslal he he
Pozdrawiam

**

Posty: 302
Dołączył(a): 25.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 16:59 
Cytuj  
he he he;/


_________________
Najlepszy..

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 22:24 
Cytuj  
ja tam kupilem ,wlasnie mi sie ciagnie

wyszlo 65 zl ,nie majatek a zawsze cos nowego,chociaz wolalbym aby tego nie bylo ale jak jest to trzeba miec

pozdro

*

Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 20:06 
Cytuj  
wie ktos kiedy DRbedzie dostepny w europie i ile to cos ma kosztowac

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 sty 2006, 20:23 
Cytuj  
a oficjalnej stronki nie laska poczytac ?:P

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 21:47 
Cytuj  
Ja mam takie pytanie, po wyjsciu tego dodatku zaczalem powaznei zostanawiac sie nad abonamentem, bo zasadniczo gra oferuje wiecej niz WoW.

Ale czy faktycznie gra ma tak duze wymagania ? Mam starszy sprzet, WoW mi pociagnie, DC w trailu na starszych klientach ( SI ) tez zachowywal sie ladnie... ale tu strasza, ze bez 512 ramu nie ma co grac...

I czy mounty z DR sluza tylko do transportu, czy tez sa w pelni zdatne do walki - mozna na nich uzywac buffów, atakow i czarów ?


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 00:15 
Cytuj  
Cytuj:
Ale czy faktycznie gra ma tak duze wymagania ? Mam starszy sprzet, WoW mi pociagnie, DC w trailu na starszych klientach ( SI ) tez zachowywal sie ladnie... ale tu strasza, ze bez 512 ramu nie ma co grac... ?


512 to minimum
przy large keeps siege i zerg RvR bedzie chaczyc raczej sporawo ( tbh grac sie da ale lepiej jest miec 1024 imo )

Cytuj:
I czy mounty z DR sluza tylko do transportu, czy tez sa w pelni zdatne do walki - mozna na nich uzywac buffów, atakow i czarów ?


kon znika jak wejdziesz w combat


po wydaniu DR client SI nie bedze supportowany

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 10:23 
Cytuj  
A jesli nie bede sie pchał na siege, i obnize troche detale?

Zreszta sprobowalbym triala z DR, ale juz kiedys wykorzytsalem 30-dniowego z SI + ToA , nie wiem czy da sie jeszcze raz... teraz sa jakies inne - juz 14-dniowe.


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 11:35 
Cytuj  
to 512 starczy , szalu nie bedze ale starczy
sam gralem 3lat na 512 :D

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:20 
Cytuj  
gacek napisał(a):
to 512 starczy , szalu nie bedze ale starczy
sam gralem 3lat na 512 :D


Gacek ty to na tym co grales to nawet kompem wtedy nie mozna bylo nazwac:) Jak chcial w NFS pograc to daoca kasowal... :lol:


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 13:41 
Cytuj  
ponizej 512 ram bedziesz mial taki inc lag ze to sie mija z celem imo


_________________
retired...

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2006, 14:11 
Cytuj  
lutus napisał(a):
gacek napisał(a):
to 512 starczy , szalu nie bedze ale starczy
sam gralem 3lat na 512 :D


Gacek ty to na tym co grales to nawet kompem wtedy nie mozna bylo nazwac:) Jak chcial w NFS pograc to daoca kasowal... :lol:




hahahaah ano byly takie czasy :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.