mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2001, 10:48 
Cytuj  
Witam waćpanów byłbym bardzo wdzięczny gdybyście mi powiedzieli dlaczego mam przestać grać w AO i rozpocząć karierę w DaoC ???

Bo coś mi tak to chodzi po głowie ale brak mi argumentów. Chciałbym usłyszeć szczególnie od Karol66 i Holger czy warto w to inwestować swój czas ?
Ale tak szczerze proszę :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2001, 11:01 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-29 10:48, Soulcatcher napisał:
Witam waćpanów byłbym bardzo wdzięczny gdybyście mi powiedzieli dlaczego mam przestać grać w AO i rozpocząć karierę w DaoC ???

Bo coś mi tak to chodzi po głowie ale brak mi argumentów. Chciałbym usłyszeć szczególnie od Karol66 i Holger czy warto w to inwestować swój czas ?
Ale tak szczerze proszę :smile:




Heja!
A grasz ciagle w AO? Myslalem ze juz tylko Cirilla zostal.
Mi sie DAoC bardzo spodobal ale ja nie gram sam - zaczalem again ze scorpem i matem.
Jesli planujesz grac bardzo nieregularnie i raczej zadko to chyba nie ma sensu - bedziesz sie musial grac z angolami a z tego mniejsza przyjemnosc.

Jesli chodzi o roznice DAoC/AO to podal bym te ktore mnie szczegolnie ujely:
1. Klimat (w DAoC lepszy... i to nie tylko kwestia smokow i rycerzy :smile:
2. Brak bugow (w AO dawaly o sobie znac a poza tym czesc osob zlevelowala na bugach i tego im juz nikt nie moze zabrac)
3. Single/Team play. Tu AO daje wieksze mozliwosci strategii przy grze singlowej (w DAoC single jest nudne baaardzo). Ale teamowo DAoC bije AO na glowe - naprawde jest z tego niezly fun.


Reasumujac. Jak masz czas pograc to DAoC.
Jak bedziesz wpadal raz na tydzien to raczej odpusc - odpadnie Ci 80% przyjemnosci z tej gry.

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2001, 14:45 
Cytuj  
Witam, witam, tzw. kopa lat!
Niestety nie mogę ci powiedzieć dlaczego masz wyjść z AO - pewnie z tego powodu, dla którego ja tam w ogóle nie wszedłem. :smile: Porównać nie potrafię, bo na DAoC przesiadłem się z AC. Powód był bardzo prosty - AC zaczęła mnie już nudzić, a tu pokazała się nowa gierka. Więc hajda na nią!
I nie żałuję. Przez pierwsze 3 czy 4 tygodnie nie bardzo miałem czas grać, ale nawet wtedy, przyznam ci się, ze sporą niecierpliwością oczekiwałem tego momentu, gdy wreszcie będę mógł usiąść w domu przed kompem i odpalić daoc - nawet jeśli już północ była tuż, tuż. Teraz jestem luźniejszy i siedzę w Camelocie jak narkoman w wytwórni amfetaminy.
Zgadzam się ze wszystkim, co napisał Karol, chociaż również dość przypadkowa gra może dać dużą przyjemność. A im dalej, tym bardziej wciąga. Doszedłem w grze do tego miejsca,w którym mam szansę zacząć odkrywać uroki walki Realm versus Realm. I nie mogę się doczekać.
Jest to oczywiście lewelówka, ze wszelkimi tego typu gier urokami i może chwilami denerwować, czy nawet nudzić - jest na tym boardzie parę postów, które tego dotyczą. Jednak jeśli się uzna ten fakt, przyjmie go do wiadomości i zwróci raczej ku poznawaniu świata i biegających po nim graczy, a nie bezmyślnie tłucze potworki w jednym miejscu, to można się wciągnąć. A świat jest spory - dużo większy niż UO (jak ja ją pamiętam), choć nie tak wielki, jak w AC.
Poza tym należy pamiętać, że ta gierka to history in making. Ma raptem miesiąc czy dwa - a cóż to znaczy dla mmogów? Ciągle przypomina naczynie mocno niedopełnione, a i przeciekające w niektórych miejscach. Brakuje nie tylko wielkich, a zapowiadanych, rzeczy - takich jak housing, nowe lądy czy choćby własne konie - ale i drobnych, acz wkurzających (brak questów dla wyższych poziomów, brak tzw. "itemizacji" niektórych dungeonów, drobne bugi itd. itp.).
Moim zdaniem jednak trzeba dać producentowi czas. W UO siedziałem 3 lata, w AC coś koło tego, to tu też trochę posiedzę :smile:) I zobaczę.
Na razie czuję się dobrze, a i z rodziną, dziękuję, wszystko w porządku.
Musisz sam zobaczyć - to, co podoba się mnie, nie musi wciągać ciebie. Jednak gierka jest warta, żeby się nad nią pochylić. IMHO.

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 12:08 
Cytuj  
ok, dalej nie wiem czy warto czy nie :smile:
ale skoro gracie to pewnie warto

oczywiście że chciałbym grać online po kilka godzinn dziennie i może taki czas nastanie, teraz jednak wyrywam tylko czasami ze dwie godzinki gdy wszyscy normalni śpią, takie jest życie, ale w AO doszełem do 49 lvl może w DAoC też cos powojuję

i liczę na to że załapię się czasami do waszejego teamu :smile:

to gdybym zaczynał grać to gdzie mam sobie postać tworzyć ?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 13:21 
Cytuj  
Cytuj:
to gdybym zaczynał grać to gdzie mam sobie postać tworzyć ?


Server Belveder czy jak mu tam :smile: Realm Albion.
I nie rob sobie barda :smile:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 16:13 
Cytuj  
czemu nie gracie w Midgardzie ?:)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 16:25 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-03 16:13, gabrielangel napisał:
czemu nie gracie w Midgardzie ?:)


Bo Krasnoludy smierdza a Elfy do rezerwatu! :smile:

A powaznie - my stanowimy zdrowa czesc swiata - na ostrzu miecza palladyni tacy jak Holger niosa cywilizacje i ład.
Fakt ze trzeba przy tym robic zdrowa ropierduche ale to szczegol :wink:

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 17:43 
Cytuj  
no to OK zpotkamy się już niedługo, a jak będzie OK to chyba mam jeszcze dwóch chętnych
:smile:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2001, 15:45 
Cytuj  
taa :smile: palladyni... wystarczy wzmianka o bugu na ktorym sie mozna wzbogacic i nagle palladyni zmieniaja sie z praworzadnych i dobrych w rekinow z wall street :smile:

ja gralem jakis czas w midgardzie, jak byla beta 4 i bardzo mi sie podobala (architektura, klimat no i oczywiscie zlotowlose nordyckie pieknosci w sklepach:)...

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 19:48 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-03 16:13, gabrielangel napisał:
czemu nie gracie w Midgardzie ?:)

Jak masz ochote pograc na Midgardzie, to polecam serwer Pellinor. Czasami gram tam z Aresem, aby poznac mozliwosci wroga!:)))Generalnie jednak gram tankiem na Bedevere w Albionie i jeszcze tydzień... i czeka mnie nagroda!!!:))) RvR!:)))


_________________
Albert

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 21:14 
Cytuj  
Elfy do rezerwatu ?! PHI ! Ty bezduszny seryjny morderco ! :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.