mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 9
Dołączył(a): 1.11.2006
Offline
PostNapisane: 1 lis 2006, 05:05 
Cytuj  
Witam gralem pare lat temu i chcialbym zaczac jeszcze raz :) mile wspominam czasy tej gry ale jednak upgrade mnie przerosly i przestalem grac jakos mnie nie ciagly ToA i ta reszta... Ale sie dowiedzialem ze powstaly Classic serwery. Czy ktos mi moze napisac cos na ten temat? Chcialbym tam zaczac z 3 kolegow prawdopodobnie ... i czy swiaty zostaly polonczone? bo z tego co widac tak i jest dosc sporo osob... na classic. I Moze ktos gra juz ? bo jeszcze nie zdecydowlismy gdzie bedziemy grac.. :P dzieki za wszelka pomoc jakiej udzielicie .


Ps Moze ktos mnie pamieta? Baska < Camlan >
Ps Holger to ja twoj swiety wojownik:P hehe :)


_________________
There is no Try: Only Do, or Do Not; If you try you will fail.

**

Posty: 379
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 1 lis 2006, 18:04 
Cytuj  
Oj już chyba 2 razy pisałem... ;)

Ale tak krótko... ISTNIEJĄ :P

Serwery są połączone więc ludzi jest wystarczająco, jest to serwer bez ToA i jego zabawek, lecz zawiera sie na nim Darkness Rising i Catacombs, no ale tam nie ma zadnych master leveli i artefaktow, tylko po prostu wiecej zon... Chociaz tez jakies tam dobre itemki sa, ale mozna je kupic w housing zone :P.

Na classicach mielismy niezla ekpie przez jakis czas... bylo nas moze nawet i 10... do jakiegos czasu... teraz tam juz rzadko kto zaglada... no ale mozna by bylo odnowic dawne stosunki... bo gra na lamoraku byla fajna i ja dobrze wspominam z sentymentem... :)


Posty: 10
Dołączył(a): 13.06.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 00:54 
Cytuj  
Gramy z Lesem w Hibernii na Gareth jakby co to szukaj Azji lub Scorps-a


Posty: 9
Dołączył(a): 1.11.2006
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 13:56 
Cytuj  
tak sie sklada ze my tez gramy na gareth nicki Bronek / Miniuwa / Nelox i jeszcze jeden co nie pamietam


_________________
There is no Try: Only Do, or Do Not; If you try you will fail.


Posty: 10
Dołączył(a): 13.06.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 17:43 
Cytuj  
Gracie w Hibernii?


Posty: 9
Dołączył(a): 1.11.2006
Offline
PostNapisane: 2 lis 2006, 21:59 
Cytuj  
raczej juz 15 lvle mamy :P


_________________
There is no Try: Only Do, or Do Not; If you try you will fail.


Posty: 9
Dołączył(a): 1.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 00:22 
Cytuj  
Nom nic Fedro nic innego nam nie zostaje jak podziekowac za Twoja wielkoduszna pomoc :) narazie idzie dobrze a co bedzie dalej to czas pokaze :))

Ps. Damy rade ;p


_________________
There is no Try: Only Do, or Do Not; If you try you will fail.


Posty: 9
Dołączył(a): 1.11.2006
Offline
PostNapisane: 3 lis 2006, 17:09 
Cytuj  
hmm dobrze nam idzie juz 30 :) nie wie ktos do kiedy jest expe 2x??


_________________
There is no Try: Only Do, or Do Not; If you try you will fail.


Posty: 10
Dołączył(a): 13.06.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 01:25 
Cytuj  
Morf wspominal, ze jeszcze 3 dni


Posty: 4
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 14:07 
Cytuj  
No btw to jeszcze gra z Nami Kisame.
Mamy zamiar wbic jak najwieksze lvle poki jest exp x2, bo pozniej bedzie ciezar ;p Mamy juz 30 lvle, a dzisiaj przed Nami nocka.
Jak mozecie to napiszcie gdzie najlepiej z takim lvlem isc expic (grupe mamy perfekcyjna).
Dzieki z gory.
Pozdro


Posty: 27
Dołączył(a): 17.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2006, 16:22 
Cytuj  
Fedor podaj Mi nicki wszystkich ktorzy gralaja na Gareth/Hibernia :) z gory dzieki.


Posty: 10
Dołączył(a): 13.06.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 01:29 
Cytuj  
Les: Kuba, Scorps. Jacek
Fedor: Fedar, Fedro, Azja
Zimnooki: Zimka
(nie znam jego altow)
Morfidon: Morfidonn
(mam nadzieje, że będzie grał :)


Posty: 9
Dołączył(a): 1.11.2006
Offline
PostNapisane: 5 lis 2006, 14:49 
Cytuj  
sIEMKA ZIMNY :p gralem z wami troche nie wiesz czy mnie pamietasz na pvp serwerz Zyrusem ... :) mam nadzieje ze sie tutaj tez spotkamy :)


_________________
There is no Try: Only Do, or Do Not; If you try you will fail.

**

Posty: 379
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 10:20 
Cytuj  
Cytuj:
A: We are talking about a bunch of things regarding this bonus. As many players have pointed out, just leaving it would eventually make the thrill wear off and the cookies become stale. As MORE players have pointed out, hunting in the old zones is actually more fun than hunting alone in TDs all day, and the double exp makes them feel good about their choice to have fun. So! While it's unlikely that we'll make DOUBLE exp a permanent thing, we are discussing making some form of bonus exp a feature of the game - and, according to Walt, the Moderately Evil Overlord, "While we continue our discussions, we will move the double xp. bonus to Shrouded Isles."


Mythic ma zrobić bonus exp pernament, bo im się spodobało, że ludzie są znów w classic zonach i nie levelują sami w TD :).


Posty: 9
Dołączył(a): 1.11.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 17:47 
Cytuj  
To dobrze ... Fed mam pare Pytan mozesz sie do mnie odezwac dzisiaj jak sie zalogujesz plzka?:p Nelox jak nie pamietasz


_________________
There is no Try: Only Do, or Do Not; If you try you will fail.


Posty: 9
Dołączył(a): 1.11.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2006, 19:36 
Cytuj  
Chlopaki nie bedzie mnie pare dni jade do Polski wracam za 8 dni wiec sie nie martwcie o mnie ze was opuszczam czy cos bo nie gram ;) :P:P


_________________
There is no Try: Only Do, or Do Not; If you try you will fail.


Posty: 10
Dołączył(a): 13.06.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2006, 10:22 
Cytuj  
Powodzenia :)


Posty: 9
Dołączył(a): 1.11.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 06:59 
Cytuj  
Fedor pobilem twoj rekord wbilem 90 k rps... dzisiaj calkiem sympatycznie caly lvl na bg mam juz 49 :P powodzenia do niedzieli przyszlej..


_________________
There is no Try: Only Do, or Do Not; If you try you will fail.

**

Posty: 379
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 14:52 
Cytuj  
jak ktoś chce powrócić:

Cytuj:
We kicked off the Come Back To Camelot campaign this morning. All inactive accounts (ones that were in good standing) have been reactivated for ten days.

To celebrate, and as a little thank you to all of our current players, the Moderately Evil Overlord and his minion (Content Boss Rob) decided that in ADDITION to the SI/RVR bonus experience, we would also activate double Realm Points and double Bounty points on Agramon Island. Enjoy.


To ma 10 dni free daoca

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 15:28 
Cytuj  
zerkne co tam slychac tbh


_________________
TBH!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.