mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 17.11.2007
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 09:37 
Cytuj  
Witam sie z wami starodaockim pozdrowieniem: PLOP!
Na wstepie obyczaj wymaga bym sie przedstawil.
IG: (Kernyw – Albion)
Darksarmat Armsman ML 10 / 5L+
Darksarhan Cabalist ML 10 / 3L+
Darkcrusayder Cleric ML 10 / 6L+
Darkseiken Theurgiste ML 10 / 6L+
Thedark Wisards ML 10 / 4L+
Darksempai Necromancer ML 10 / 3L+
i dokladnie 40 minut temu skonczylem up 50 mojego
Kyokushin Mauler ML /RvR wkrotce.

IRL: (Toulouse- Francja)
mezczyzna, 41 lat, kochajaca (chyba) zona i trojka dzieci.
Bawie sie w daoc od roku i chyba niezle sie wciagnolem. (3, 4 godziny praktycznie codziennie. Zona nieraz sie krzywi, ale to jej wina, to ona kupila mi te gre na moje urodziny.)

Szukajac kilka wiadomosci komplementernych na temet daoc wpadlem na wasze forum i pomyslalem, ze sympatycznie bedzie podzielic sie moim/waszym doswiadczeniem na temat tej pasjonujacej gry.
Jesli chodzi o mine to jak widac z mojej presentacji znam tylko Albion.
Bawie sie tak samo dobrze w PvE jak i w RvR i z przyjemnoscia podyskutuje z rodakami na temat sytuacji na innych serworach i krolestwach.

Kilka slow na temat gildy, ktora umiescilem w tytule mojego textu.
Karna Kompania powstala kilka dni temu (taki moj polski akcent w tym brutalnum swiecie DAOC) i ma jednego gildowca – mnie. Jesli chcecie podszlifowac wasz francuski sur daoc i zasilic szeregi tej kompani, drzwi sa szeroko otwarte. Do pomocy w pex mam co trzeba, i do ubrania i uzbrojenia poza loot-s mam wszytkie kompetencje artysanalne legendarne (+1000).
Oto adres forum gildy: http://karnakompania.forumpro.fr
Na razie forum jest po francusku. Zmieni sie to, gdy znajdzie sie w nim kilku Polakow.

Mysle, ze przyszedl czas by pokazac zabojadom jak Polacy bija.

Jak podkreslilem kilka zdan wczesniej, znam tylko Albion. Chcialbym zebyscie podzielili sie ze mna wasza wiedza na temat trzech krolestw. Sa one waszym zdaniem dobrze zequilibrowane, pod wzgledm RvR , czy tez GOA/Mythic ma swoje preferencje?

Do wkrotce. A++


Ostatnio edytowano 19 lis 2007, 12:54 przez sarmat, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 379
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 10:56 
Cytuj  
Mi się wydawało, że grając na RvR, możesz spokojnie poznać enemy realm ;)

Z mojego doświadczenia w daoc'u to masz tak...

Alby - wymiatacze w open
Midy - w wodzie :D (ale ogólnie wszędzie, gdy jest dobry team :>)
Hiby - siegeeeeeeeee owners

W sumie... to wszyscy są dobrzy w każdym miejscu... wszystko zależy od graczy i ich zgrania :)

Niestety francuskiego nie znam (i nie chcę znać :P) więc życzę Ci powodzenia :)

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 15:10 
Cytuj  
Ddiabelekk napisał(a):
Niestety francuskiego nie znam (i nie chcę znać :P) więc życzę Ci powodzenia :)


Nic mnie nie irytuje bardziej niz francuzi probujacy mnie na sile uczyc swojego jezyka, bleeee.... :>


Posty: 2
Dołączył(a): 17.11.2007
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 17:59 
Cytuj  
fapouse: nie irytuj sie bo ci zylka peknie, a co chodzi do nauki jezyka , to nikt nie chce cie uczyc i na pewno nie na sile.

ddiabelekk: dzieki za odpowiedzi, szczerze ci odpowiem, iz liczylem na glebsza analize. wiadomo, ze duzo zalezy od team, ale z moich niewielkich doswiadczen rvr wniskujé , ze Hyb sa faworytami Mythic.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2007, 16:38 
Cytuj  
sarmat napisał(a):
fapouse: nie irytuj sie bo ci zylka peknie, a co chodzi do nauki jezyka , to nikt nie chce cie uczyc i na pewno nie na sile.


Nie nikt, a juz na pewno nie francuzi :>

sarmat napisał(a):
ddiabelekk: dzieki za odpowiedzi, szczerze ci odpowiem, iz liczylem na glebsza analize. wiadomo, ze duzo zalezy od team, ale z moich niewielkich doswiadczen rvr wniskujé , ze Hyb sa faworytami Mythic.


Co sie dziwic, jak caly deveopment Mythica siedzi w Dublinie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.