mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 09:14 
Cytuj  
The time has come !
Mamy jeszcze troche czasu ale trzeba podjac bardzo wazna decyzje !
Zostajemy czy sie przenosimy ?
Zasady sa proste kazdy moze walczyc z kazdym !
Nie musimy wszyscy wybierac tego samego realmy :smile: Kazdy moze wybrac postac jaka mu pasuje a i tak bedziemy mogli razem grac !!!
Mozna tworzyc guildie i grupy z przeciwnymi realmami !
Za PvP dostaje sie EXP ale jest tez penalty.

http://www.camelotherald.com/more/302.php

P.S.
Ja jestem za przenosinami !

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 09:34 
Cytuj  
Ja mam mieszane uczucia.
Obawiam sie ze beda 2 drogi:

1. Exp za PvP bedzie "wystarczajacy" do levelowania wiec bedzie total chaos bez zadnego sensu, total ganki etc. Postacie scout i infiltrator beda levelowaly ultrafast a reszta bedzie mieskiem.

2. Exp bedzie niewystarczajacy i trzeba bedzie levelowac na mobach. A tego again juz nie zniose.

Generalnie moje zainteresowanie dla tej gry nie slabnie ale tylko dlatego ze ciagle robie nowe rzeczy. Realm wars mi pasi bardzo bo mam stosunkowo malo padow w walce (coraz mniej). Ale jesli mi przyjdzie levelowac na jakis spawnach again to pass - nie wyrobie wiecej jak 30 min w jednym miejscu.

Na "nie" mam wiec:
- total diablo chaos
- robienie postaci again
- lubie sorca ale bym go na PvP serwer nie zrobil - pewnie cos stealthujacego
- moja gildia sie raczej nie bedzie przenosila

Na "tak":
- w koncu to serwer PvP :grin:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 09:48 
Cytuj  
Hehe Carolku chyba sie starzejesz :smile:
Pamietam jak gralismy na Catsie i wy sie przeniesliscie a ja zostalem .... dlugo sam tam nie wytrzymalem... ale nigdy nie zalowalem tej decyzji :smile:
SP rulez i mysle ze ten serwer tez bedzie niezly bo dobra guildia bo bedzie BYC ALBO NIE BYC na tym serwerze !
Guildie beda trzymaly zamki i beda ich bronily !

Ale fakt levelowania na monsterkach tez nie zniose :sad:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 10:29 
Cytuj  
To jest wlasnie jedyna rzecz ktora jest na "tak" - ze to "PvP server" :smile:

Ale chyba realia sa zupelnie nie te same co w UO. Nawet w UO za PvP "placiles" reputacja i pewnymi penalty.
Tu raczej tego nie ma - dzis kilujesz kogos "na spawnie" ciosem w plecy a jutro jestes jego best friend.
Poza tym w UO byl problem ze tam nie ma PvP na "normalnych" serwerach.
Tutaj natomiast jest RvR full wszedzie (DF rules).
Brak mi jakos "powodu" do tych przenosin.
Ja po prostu sobie nie wyobrazam jak tam bedzie mozna normalnie funkcjonowac - jedyne co mi przychodzi do glowy po przeczytaniu tych wstepnych zasad to dawne partie DukeNukem3D :smile:

IMHO tak jak oni proponuja by bylo ok ale gdyby byl juz HOUSING z bindstones w nim.
Wtedy mozna podlaczyc sie do gildii, wystartowac "w jej obszarze" i jakos zaczac grac.
Anyway to takie dzielenie skory na baranie. Poki nie ma full info jak tam to bedzie wygladalo nie ma co o tym myslec.
Nie bylo tez slowa np. w LOTOWANIU a to byl zawsze extra fun w PvP.


A co do levelowania.
Po namysle... nie ma CHUJA zeby sie dalo levelowac na graczach.
Jesli by to bylo mozliwe to stana 4 osoby right przy bindpoint i beda sie zabijac jedna po drugiej.
Penalty nie moze byc za dlugie bo wtedy ludzie sie znudza.
Powiedzmy ze gosc z penalty nie bedzie dawal EXPA temu kto go zabije.
Ale to w sumie w sam raz uklad.
Ja zabijam ciebie.
Ty sie releasujesz, dobiegasz, kilujesz mnie.
Ja sie resuje i zanim dobiegne juz Ty nie masz penalty i moge Cie kilnac.
etc etc etc

Raczej nie zrobia jakiegos "hate list" bo przeciez sporo sie resuje w walce a z drugiej strony nawet jesli zrobia to tylko wydluzy sie lacuszek tego "levelowania" i bedzie to samo.
Juz teraz ludzie tak robia - siedzac 2 godziny w supply w Odins gate widzialem co jakies 5-6 min ze:
XXX zabija YYY
YYY zabija XXX
XXX zabija YYY
etc :smile:
RP/bounty farming.



REASUMUJAC
Te debile z Mythica powinni zrobic po prostu nowa Mayhem zone(s).
+ areny w miastach

Bo jedyne co zalatwia ten serw PvP to mozliwosc walki z realmmates.



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-04-12 11:43 ]</font>

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 13:16 
Cytuj  
Hm...ja myslalem o zrobieniu inflitratora...jak zrobia ten shard to sprobuje na nim:) Bo cos mi sie widzi ,ze przy takim burdelu ,jaki obecnie panuje na RvR (w sumie wina "panow z Mythic'a" bo nic nie robia ,by dopracowac RvR) to na PvP shardzie ...beda ganiac tylko stealtherzy:).
..."stealther V stealther shard " bedzie ....obym sie mylil he he

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 13:57 
Cytuj  
Raczej nie :smile:
A chwila z ktora wyjdziesz z hidingu bedzie Twoja ostatnia :smile:

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 19:35 
Cytuj  
Ja bede probowal szczescia na PvP szardzie :wink: Trudno powiedziec czy bedzie pelno stealtherow, wtedy wystarczy zrobic tanka i mozna sie czuc bezpiecznie :wink:
Jak beda sami stealtherzy to po co robic archera? ... zeby assassini mieli kogo zabijac :grin:
Ja bym chetnie zrobil castera, ale sie boje :grin: i bedzie ok.

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 17:11 
Cytuj  
to juz bedzie 3 server na ktorym bede gral :grin:
chyba zrobie tam Nightshade Lurikeena :smile: na rvr strasznie wnerwiaja mnie te gnojki :grin:

P.S. na Morganie Le Fray ostatnio znalazlem kilku Polakow z Kanady (graja na midguardzie tak jak ja) byc moze przeniosa sie na Bedevere ale napewno zarejestruja sie na mmorpg .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.