mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 15:47 
Cytuj  
Ok po poranku z virusami moge spokojnie usiasc z kawa i opisac jak bylo.....
milaem serdecznie dosysc wczoraj catacombs i postanowilem troche poumierac....
Bardzo malo ludzi bylo wczoraj na RvR przynajmniej na poczatku ale udalo mi sie znalesc grupe mala ale ambitna ktora byla gotowa na smierc i wlasciwie jej oczekiwala... chyba 5 osob czy cos takieg... Okazalo sie niemal odrazu ze wszystkie nasze zamki ktore zajelismy poprzedniego dnia juz nie sa nasze i wpakowalismy sie w patrol krasnoludkow kolo bramy chyba 5 "osob" zlapalem jednego na target i pomyslalem ze chociaz raz uda mi sie kogos zranic koles byl czerwony dla mnie ale nie mial zadnego range attack..... nuker, nuke ( w tym momencie koles sie chyba dopiero pokapowal ze jest atakowany) zaczol na mnie leciec Root (resist) jeszcze jeden root(tym razem zalapalo) sprint do tylu fire ball, nuke (koles po tym strzale mial juz oslabienie do biegu) nuke i ooops nie ma juz w kogos trzelac ! wiec /flex i czas spierdalac bo reszta mojego teamu lezy myslalem juz ze mi sie udalo zwiac ale pyk czerwony komunikat ze ktos mnie nie trafil (bladeturn zadzialal) i sekunde po tym leze.. musialo mnie ze dwoch lucznikow zaatakowac bo nikt nie strzela co sekunde....... Oczywiscie wogole mnie smierc nie zmartwila :smile: potem release szybko koniem do teleportu tym raze sie zebralo z 20 osob gotowych na wszystko... wszyscy podnieceni ze tak nas nagle sila dlugo nie zajelo tym razem trafilismy na wieksza grupe schowana za brama wala masakra mnie wypatrzyl jakis debil z mlotem jako latwy cel i widzialem z duzego dystansu jak na mnie leci padlem od 2 strzalow z tego sa te przedziwne zdjecia lezalem i obserwowalem bitwe to zrobilem pare fotek :smile: Generalnie to podobno RvR jest przechlapane dla albionu od patcha wszystcy szmaciarze maja blade turn ale lucznicy dostali nerfa i wszystkie critical shots zginley..... zobaczymy co bedzie zapraszam wszystkich do wspolnej zabawy

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 17:58 
Cytuj  
Niestety, fotki nie wchodza:(Szkoda!

_________________
Albert
Wreszcie zobaczylem:)Duzo bylo tego elfiego scierwa!:)Byliscie bez szans...:sad:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Albert dnia 2001-12-06 10:10 ]</font>

*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 18:28 
Cytuj  
za 3 godziny naprawie jak bede w domu

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2001, 20:21 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-05 17:58, Albert napisał:
Niestety, fotki nie wchodza:(Szkoda!



Mi weszly ale straszne jest to ogladanie swiata "z pozycji lezacego" :smile:
Inna sprawa ze jak ja robilem screeny z PvP na Siege to najczesciej albo PO walce albo black&white :wink:

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 10:17 
Cytuj  
Holger! :smile: Zdaj relacje z nocnej wyprawy. Niezle narozrabiales! :smile:

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 14:56 
Cytuj  
Oj, było dużo biegania, baardzo dużo umierania i trochę nerwów. Długo by opowiadać.
Jednak, gdy o 3 nad ranem wychodziłem z gry, miałem na swoim koncie 146 Realm Points, a Kami, który chyba jeszcze został, 111.
Tu się należą Kamiemu oficjalne ode mnie przeprosiny, bo w pewnym momencie się zagapiłem i przez to on zginął. Zdjął z purpurowego łamańca dobre 3/4 życia, zanim padł. Ja potem już tylko dokończylem.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2001, 15:01 
Cytuj  
No juz raz przepraszalem :smile:
Tym bardziej ze nie moja wina tak naprawde - "zagadywanie" Holgera zaczalem od pytania czy jest free a on powiedzial "ze nic sie ciekawego nie dzieje"
Widac wiec jasno ze "wszystkiemu winni palladyni" :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.