mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 21:39 
Cytuj  
Tuz przed patchem ktos na pendragonie testowal group purge bedac w teamie z 2 druidami.
Efekt czaru przeszedl najsmielsze oczekiwania - g-purge i oba pety druidow dead :smile:
Testneli to again i again i ciagle to samo :smile:

Widac charm jakie ma pet jest uwazany (slusznie zreszta) za negative spells i czyszczony automatycznie, LOL :grin:

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 07:48 
Cytuj  
Moje wrazenia sa takie:
Akurat bylem na RvR i bieglem w zergu, slysze odglosy jakby mi dysk cigle stukal. Schylam sie, nie to nie dysk, wlaczylem autoruna i odwracam sie, zeby zrobic glosniej. Tak teraz slysze wyraznie, to odglos z gry, odwracam sie i jestem po srodku midow. DEAD :smile:

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 13:06 
Cytuj  
Drugie wrazenie:
Gra stala sie bardziej wybalansowana :wink:
Zabicie tanka stalo sie troszke trudniejsze, bo moze sobie bez problemu uciec (Long Wind, Second Wind) ,a jak konczy mu sie zycie to moze sobie heala zrobic.
Przyklad:
Bylo nas pieciu, i mielismy mezznietego Trolla, wszyscy sie ladnie rzucili na niego, a on zaczal uciekac. Walnalem dwa razy DD, bo mi sie potem zasieg skonczyl i zaczelismy go gonic. Mial jakas 1/4 zycia, sru i juz sporo ponad polowe zycia ma. Mi sie END skonczyl i zostalem z tylu. Ktos go szczesliwie dorwal, zanim go nasi guardzi z pod keepa trafili (widocznie sie zatrzymal, bo myslal, ze go guardzi skoncza :wink:.

Shadowblade sciaga casterow jednym ciosem :sad: i to takich z 50lvl, bynajmniej nie siedza wtedy. Nastepnie podbiega w stealthie do nastepnego i jeb.

Tank potrzebuje 2-3 ciosow, zeby polozyc castera, nawet nie ma szansy go rootnac z QC, bo trzeba poczekac 3 sekundy po interapcie. :sad:

Tanki dostaly resisty od magii, ja jakos nie zauwazylem, zebym mial resisty od slasha, thrusta i crusha z RP abilities.


Czuje sie jak free RP dla kazdego. :sad:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.