mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2001, 14:40 
Cytuj  
Tak sobie pomyslalem ze moze by zalozyc gildie chocby w celu latwiejszej komunikacji in game (icq odpada a /send name ble ble jest upierdliwe jak masz wiecej niz 2 znajomych :smile:

Jako ze poki co do RvR daleko wygodniej (wydaje mi sie) by bylo zrobic gildie PL only.

Koszt jest maly, tyle ze trzeba zebrac online w 1 miejscu 8 osob.
Jesli podoba sie wam pomysl to moze jakis termin i siekniemy to? :smile:

Proponuje sobota 22.00 Camelot.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2001, 15:07 
Cytuj  
A ja slyszalem ,ze gildiowy plaszczyk ,kosztuje 300gp,slownie :trzysta sztuk zlota. he he
Ale pomysl mi sie podoba:)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2001, 15:52 
Cytuj  
Czytalem o tym a stratics albo vault
Faktycznie wymagania wobec godla gildii umieszczanego na plaszczu lub tarczy sa szalone ale.. nie wiem czy przypadkiem tej oplaty nie trzeba wniesc RAZ a potem juz wszyscy moga to miec.

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2001, 16:31 
Cytuj  
Ja chetnie bede tylko proponuje nie camelot(bedziemy sie szukac 30 min) tylko ktoras wioche zaraz za brama , albo sama brame w camelocie


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2001, 18:01 
Cytuj  
Musi byc camelot bo tam jest gosc ktorego potrzebujemy.
Ale przez "miasto" mialem na mysli gate of korsik - obojetne ktora - przejscie przez miasto to 2 min.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2001, 18:54 
Cytuj  
Super..., az mi szkoda ze sie nie bawie w DaoC bo to swietny pomysl :grin: nno gildia tez wam sie moze przydac w high end questach jezeli takowe beda... chociarz ja wiem, zdecydowanie za latwo sie itemsy zdobywa z tego co widze w daoc... ale coz high end game tam jeszcze nie ma..., chyba.

Ale gildia to naprawde super pomysl bo w grach tego typu jest potrzebna..., jak mi stuknie 60 to sie pewnie do ED zapisze (tak hehe no coz...) zobaczymy bo ja ich wymaganiom na pewno nie sprostam z czasem ale w tym momencie to oni robia login 2 razy na tyg czyszcza swiatynie smokow i bawia sie w DaoC, taka odskocznia przed 3 grudnia :grin:

Nic jakby ktos chcial zobaczyc mniej wiecej co to wtedy zapraszam na http://www.enlighteneddark.org... chcecie gildii ? oto gildia ! :roll:

PS. Carol uhm warum du not talking zum me ? hm ? obraziles sie czy jak ? :roll:

ok ok koncze juz ja za dlugie to posty robie... eh ale coz lubie sie rozpisywac na to wyglada... z gory sorka


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2001, 19:02 
Cytuj  
OOPS!, o jeden wielokropek za daleko...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2001, 19:22 
Cytuj  
Cytuj:
On 2001-11-16 19:02, Tuxedo napisał:
OOPS!, o jeden wielokropek za daleko...

Pod postem masz taki maly napis edit. Dzieki niemu mozesz poprawiac bledy w swoich postach :grin: .

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2001, 21:28 
Cytuj  
???
Jak to?
Odpisalem na main boardzie jaki czas temu.
Use spell "refresh" :smile:

*

Posty: 52
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2001, 21:41 
Cytuj  
Przyłączam, sie do Gildii, byle szybko.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2001, 23:29 
Cytuj  
No to mamy z grubsza 5 osob - ja, Raf, Scorp, Mat i Sirian.
Potrzeba jeszcze 3.

Pamietajcie ze musimy byc online same time - sobota 22.00

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2001, 23:39 
Cytuj  
Mozesz liczyc na mnie, bede. Tylko nie w Camelocie, bo to bez sensu - tam pojdziemy, jak sie spotkamy. Proponuje tuz za polnocna brama Camelotu (wyjscie na Humbertown). Cisza i spokoj. Mozna wszystko omowic i zebrac te sztuke zlota, ktora jest potrzebna:)
Maval/Lapiduch i Albertus/Darkares tez pewnie beda.

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lis 2001, 23:48 
Cytuj  
bendem :smile:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2001, 01:01 
Cytuj  
Do Caroll'qa:
Tuxedox begins to cast refresh spell.
Tuxedox blinks a few times. (efekt od zaklecia memory blur) hehe
na ktorym boardzie ? heh bo ja nie za bardzo uhm skleroza w tak mlodym wieku powiedzmy :razz:

Do Kielaska i Holgiego:
UHM! PaNoWiE sie do mnie nie odzywaja czy jak ? Nie no, jedyni dwaj ktorych widzialem w RL i uhm nno oczekiwalem troszke wiecej entuzjazmu... ale skoro... eh =/


Wszyscy czytajacy poprzedni board:
Uhm... Wiecie tak chcialem z wami pograc moze nawet kupie ku temu daoc pewnego pieknego dnia jako secondary..., chociarz nie wiem czy jest sens bo tak czy inaczej bede je traktowac po macoszemu = ( W sumie sorcia ze tak bardzo was chcialem zaimportowac do EQ... dalej uwazam EQ za to co uwazam ale to moje prywatne zdanie... nic coz takiego zageszczenia na metr kwadratowy nas polakow jak bylo w UO juz raczej nie uzyskamy tak czy inaczej =/ nic no poza tym high end game wymaga lvli (odezwal sie gosc co przez prawie 3 lata grania nie ma ostatniego lvlu hehe no coz RL...) odpowiednich klas (mase uzdrowicieli...ehhh) i uhm 60-70 ppl a to wiecej niz BoB mialo... W sumie po co to pisze ? powiem wam tyle ze przekonacie sie jak wam w daoc zaimplantuja jakiegos smoka hihi powiem wam tyle, na open raidach tak wszyscy robia co chca ze nie raz mialem ochote tylko tak co niektorych... Tuxedox begins to cast desintegrate spell.

heh i znowu sie rozpisalem... lepiej skoncze juz bo mnie jeszcze ktos za to utnie hihi

lotsa hugs to ya i wogole wszystko cieple zyczenia itd :roll:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2001, 02:54 
Cytuj  
Na boardzie sosy do mnie pisalem wiec odpisalem :wink:
ICQ Twojego nie mam (w domu reinstalka a w pracy... nowa praca :smile:

A co do EQ.
Masa gosci z EQ gra w DAoC (wlascwie wiekszosc populacji to ludzie z EQ). I mowia ze EQ to strata czasu :smile:

A co do klerykow... kleryk jest ok ale bez niego tez da sie zyc.
Po prostu stosujesz inna taktyke walki. W DAoC masz 4 klasy ludzi kontrolujacych monsterki lub summonerow - one zbieraja damage :smile:

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2001, 07:47 
Cytuj  
Hm.Nie zgadzam sie w ogole z tym ,co napisales ,ze wiekszasc populacji to ppl ,z EQ,Wystarczy wpisac /who 35 i bedziesz widzial ilu ich jest,dzielac na pol srednie lvle (polowa to ppl z AC)Dlaczego tak twierdze? Bo ppl z EQ i AC wiedza na czym polega gra "teamo/lvlowa" heh.I ciaaaagna w gore jak najszybciej .bo zycie w takich grach zaczyna sie po ...40 stce :smile:I jeszcze jedno ;smiem twierdzic ,ze jak w przeciwnym z realmow sa ppl z EQ ktorzy grali/graja na PvP Team serverach,to nasz Albion czeka niewesola przyszlosc .
I jeszcze do Tuxa, nie martw sie o to ,ze ktos ci zwinie smoka i zginiesz przy tym,z rak innego ppl'a.W realmie nie mozesz nawet wyzwac na duel ppl'a za to ,ze wlezie w twoj respawn albo ukradnie czesc expa .Mam nadzieje ,ze to zmienia

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2001, 12:28 
Cytuj  
Do Carol'qa: gratulacje nowej roboty :roll:

O ludziach: nic, zdania miedzy angolstwem sa podzielone... ja mialem wczoraj cala zone dyskutujaca o tym jak daoc nudzi sie po miesiacu hehe i tak obie gry sa ich i oni zadecyduja bo ich jest wiekszosc :/

O summonerach i enchanterach: no coz to sa fajne zabawki ale nic poza tym... fajnie mozna sie w lochu pobawic jak pullujesz jest to nawet niezbedne... ale coz poza tym ? rola enchantera u nas w tkzw. major encounterments ogranicza sie do buffa, haste, dmgsink, manasieve, zcharmowanie smoka to juz byloby smieszne =p a w PK charm i mez to lipa bo gracze maja naprawde crazy MR (magic resistance) wiec coz... no moze zcharmowac monstra i zeby pomogl ale charm ma duration niestety wiec jest to ciezkie do opanowania..., poza tym wojownik ktory zbiera armor i bronie zawsze bedzie mial wiekszy dmg output i input niz summoned pet... chociarzby tylko dlatego ze musi byc balance a summoner ma jeszcze inne spelle... taki major encounterment to nie jest mlocka kazdy na kazdego tylko skomplikowana strategia ktora zaczyna sie juz w momencie skladania grup...

Ghostbuster: po 40 ? hah marzenia :razz: cap i 3 lvle przed capem i final... do tej pory pamietam jak mi kiedys zapalony paladyn opowiadal o pierwszym raidzie na vox na naszym serverze i jak 70ppl 40-50 lvl dostalo zdejmujac jej z 10% zycia... jezeli w daoc resystancje sa lvl based to, no coz... lvl cap nie da sie przeskoczyc... tak samo PKerstwo :sad:

A apropos smoka... heh taki jeden pan w eq "soon to be devout daoc player" powiedzial mi ze "dragons are rumoured to be in the boarder area" wiec...wy puszczacie pierwsza fale ataku na smoka a grupa PK leci na waszych casterow i po was...ale ja tak sobie mysle ze gracze high lvl sie zjednocza... tak samo jak u nas na race PvP server, na smoki itd

nic dopisalbym jeszcze po co smoki ale juz i tak sie rozpisalem stanowczo za duzo pisze =/ chyba bede musial poprosic admina o jakies ograniczenie moich postow albo coz =/ bo to chyba nieuleczalne =( wiec sowwy in adwance to yall =/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2001, 19:37 
Cytuj  
Hejka
To moze ustalimy dwie sprawy - kto ma byc guild masterem i jak sie ma gildia nazywac ?
Moje propozycje :
GM - Karol
Nazwa : RAT albo Czarna Kompania - takie chistoryczne nazwy :wink:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2001, 19:40 
Cytuj  
Hej !
JAk widzisz TUX moje posty sa bardzo lakoniczne .... z bardzo prostego powodu ...
Totalny brak czasu na pisanie ......... :sad:
Jak nie pracuje to gram .. jak nie gram to jestem na przyklad na zajeciach ... :sad:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2001, 19:44 
Cytuj  
Heh wlasnie zaczolem w tej sprawie nowy watek :smile:

Co do gildmastera ... Carol lub Holger

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.