mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 04:14 
Cytuj  
Tuxik - robote mam juz od pol roku wiec zdazylem sie przyzwyczaic ale dzieki :smile:

Z tego co widze to EQ jest zupelne inne niz DAoC wiec Twoje rady choc cenne sa zupelnie bez sensu :smile:
U nas nie zabijesz monsterka DUZO (kilka... nascie lev lepszy) nigdy i w zadnym teamie.
Tak samo z przywolywaniem, charmowaniem (u nas np. duration czaru jest "bezterminowy" - zlamac go moze tylko logout lub smierc) etc etc etc.
Generalnie mi sie gra zaczyna podobac - pobawilem sie tradeskills, pozwiedzalem sobie troche nowego terenu i jest co robic.
Tragiczne jest tylko to levelowanie ale - nie ma w tej chwili innych gierek ktore mialyby to inaczej rozwiazane.

P.S. A co do charmowania smoka - cos rownie mocnego da sie zcharmowac (musi byc to humanoid - zwierzat sie nie da).

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 06:04 
Cytuj  
Carol: infinite charm duration ? wow, ciekawe :grin: ale nie uwazam ze ta mala roznica zasluguje na twoje stwierdzenie hehe, powiem ci ze duzo czasu poswiecilem na zapoznanie sie ze spellami w daoc i heh no coz to jest jak w eq tylko ze pomixowane to tak ze sie polapac nie moglem hehe ale robieniem hybryd (to co nazywa sie specjalizacja) postawili sobie jeszcze wieksze wyzwanie... clr/clr, clr/stun i clr/ench... a suma sumarum i tak kazdy wezmie normalnego clr/clr i ench(no tu poszczegolne specjalizacje moga sie przydac bo to co u nas mial enc obdzielili miedzy hybrydy u was) bo ci maja edge w tym co robia i final... chyba ze macie tak proste lochy ze nie trzeba balanced grupy robic...
U nas zdania sa podzielone apropos najlepszej grupy bo kazdy ma inna klase i mysli ze jest niezbedny hihi IMHO u nas taka najbardziej zbalansowana grupa to: WAR (meatshield) CLR (heal) ENC(crowd control n buff) ROG(melee damage) WIZ(damage caster) i BRD (added manaregen, haste, resistances etc etc etc)

Lvlowanie... lipa i to lipa big time... hehe wiem, ale powiem ci tyle ze jest to potrzebne... dlaczego ? no coz byl taki okres kiedy za naprawde ciezka kase bogate dzieci z ameryki kupowaly sobie jakiegos high lvl chara np. ench i na dzien dobry grupami ludzi zabijali hehe (to sie nazywa PKerstwo! co ?=p) lvlowanie jest po to zeby sie nauczyc grac swoja postacia heh wypracowac powiedzmy pewna rutyne i instynktowne ruch yada yada yada itd jezeli w daoc wypracuje sie tak rozwiniete spoleczenstwo jak w eq odczujesz co to high lvl no i old school :razz:

A co do smokow... to kto bedzie mial z nich stuff bedzie superior... proste... w sumie ja widze 3 mozliwosci... 1. zjednocza sie gracze ze wszystkich realmow na takie major encountermenty wtedy RvR bedzie od czasu do czasu i zaplanowane... 2.jedno krolestwo sie ladnie zorganizuje poopracowuje strategie (tak high lvl to nie wszystko) i bedzie kosic wszystkie inne 3. dnia 3 grudnia roku panskiego 2001 AD (hihi) wychodzi Shadows of Luclin i ci wszyscy gracze ktorzy mowili o daoc "sumethin to do before luclin" wroca do eq zeby sie pocieszyc nowymi smoczkami lochami i zabawkami... ze tez kerrafyrm'a nie wspomne...

Kerrafyrm: to taki smoczek w zonie o najwyzszym lvlu, efekt zakazanej miedzy smokami sprawy znaczy jak dwa smoki o roznym kolorze powiedzmy will breed... heh cala historie to opisywac to by mi jeszcze 2 takie posty wyszly..., grunt ze uspily go first brood dragons i jak jaka gildia moze pokonac jego 4ech straznikow wtedy on sie budzi wali zonewide dread touch potem lata po jednym z kontynentow i robi to samo potem msci sie na first brood dragons ktore jeszcze zyja i idzie spac (zeby to nie byl mmorpg to pewnie to wlasnie bylby game over hehe)CZYLI taki niepokonalny smok... w luclin ma byc jakis sposob na niego... quest czy cos takiego heh nie wiem ale angole tak to przezywaja na boardach allakhazama ze za mala roznice zdan tak sie blotem obrzucaja ze az mi wstyd :sad:

I znow sie rozpisalem =/ cholera ciekawe jakby tak objetosc procentowa dodac do statsow ludzi ile bym zajal :razz: ale w sumie troszke winny sie czuje :sad: acz barzo mnie wciagnal ten boardzik... jest adictive!.., moze to te kolory ? hihi

PS. nie wiem... heh w sumie wlasnie zabieram sie do zamawiania luclina i mysle cieplo czy nie zaznaczyc zeby mi daoc wsadzili do paczki hehe w sumie jedyny powod to old school UO people :roll: eh nie wiem czy jest sens bo pewnie bede sie staral do ED wstapic niedlugo a oni skutecznie kradna czas... no nie teraz ale po luclin napewno...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2001, 02:15 
Cytuj  
Kup kup - chodzmy po to zebys wiedzial o czym mowisz :smile:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2001, 11:57 
Cytuj  
Carol: Oj Carolqu... uhhh po takim skwitowaniu to... ale coz moze powinienem potraktowac ja konstruktywnie...przecierz daoc nie jest w 90% kalka eq...zadna grupa graczy nie jest w stanie pokonac niz o 10 poziomow wyzszego...i wcale nie ma major encounterments... no i wogole jestem amator... czego wlasnie dowodzi ten link...

http://camelot.allakhazam.com/Mobs/search.html?cmob=553

Tak wogole przy okazji duza krytyka w strone tworcow DAoC... nie wiem co kto robil tego giganta ale do zludzenia przypomina mi AT-AT walkera hehe no coz u nas giganty wygladaja tak...

http://eqbeastiary.allakhazam.com/search.shtml?zone=115

A apropos chumorku... hehe znalazlem u was pare lochow... wiem ze powyzej jest opis, ale ten napis na dole ze jest tam -1 kreaturka hehehe piekne poprostu...

http://camelot.allakhazam.com/Mobs/sear ... ?cmzone=23

Oki zegnam sie, uhm Carolq taka krytyke w moja strone... ale coz i tak dyskusja z toba jest czysta przyjemnoscia :grin:

PS.w ktorym krolestwie gracie ? pewnie w albionie... czy w roznych moze ?

PS2.O jakich lagach mowil Sirian ??? przecierz TPSA podpisala z Telia... na SDi w EQ jest 0% PL tylko ping warjuje ale nie jest az tak tragicznie... chyba ze jestes CLR, wtedy lipa...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2001, 18:53 
Cytuj  
Choc to zabrzmialo jak krytyka to nie bylo :smile:
Po prostu opisy czarow etc NIC nie mowia bo zastosowanie taktyczne dla wiekszosci spells jest jeszcze ciagle w fazie badan (graczy :smile:
Np. dla sorcerrera czary memory wipe do tej pory byly uwazane za czary "teamowe" a okazalo sie ze sa SUPER dla singla - to w duzym stopniu zmienilo moj sposob na single play i uczynilo go znosniejszym.
Poza tym nigdzie nie pisza jak one NAPRAWDE dzialaja.
Tak samo z opisami mobow - nie dowiesz sie poki nie sprobujesz :smile:. Cos co jest beznadziejnie latwe dla Palladyna moze byc mordercze dla maga, lub jest latwe ale "pod warunkiem ze zrobisz tak..." :smile:
Czesc spelli czy zdolnosci dziala zupelnie inaczej jesli polaczysz je z innymi spelami/zdolnosciami (pol biedy jak swoimi bo to latwo sprawdzic ale wiele fajnych rzeczy mozna zrobic dopiero przy wspolpracy z inna, konkretna profesja)
W kazdym razie ja bym sie na Twoim miejscu staral powstrzymac od komentarzy technicznych bo istnieje spora szansa ze sie natniesz jak ja. Mialem bardzo negatywne zdanie o DAoC juz grajac w to i dopiero z czasem zaczalem pewne sprawy odkrywac/doceniac.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 00:02 
Cytuj  
Heh no oki dorzuc jakas bombonierke to ci przebacze :razz:

Oprocz doswiadczonych graczy z EQ... :razz: rany no skocz na castersrealm i porownaj sorcerera u was z naszym enchanterem spell liste... :razz:

Jezeli chodzi ci o memory blur to on ma takie jedno zastosowanie ciekawe, nno dla was mysle ze przydatne... ale cssss hihi ja nic nie mowie :razz: bedziecie sie musieli spytac innych graczy eq'owych :razz:

Uh! jakto kombinacja ? np. jak najpierw "lower ice resistance" a potem "ice based spells" ? podaj jakis przyklad hihi co ? :smile:

Ehhh glowna roznica miedzy EQ a DAoC jest taka ze DAoC ma rozwiniete PvP a EQ bardzo rozwinieta i w pelni autorska "mitologie" hihi :smile:

PS. apropos lagow... bardzo bym chcial zebys mi powiedzial cos niecos o tym... nno bo mnie to martwi...

PS2.looknij na strategi o vox na eqboardzi i poiedz pliz co niej myslisz... voxicy, strategi, moze swojej wierze w graczy tlukacych 10 lvli wyzsze monsterki :razz:

PS3. powiedzcie mi ze to nieprawda... otwieram wykaz spelli wizia i mi wyskakuje 180 DD na 50 lvlu... =/ ja sie tak nie bawie ja na 50 dostalem 1120 hihi


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 01:08 
Cytuj  
>Heh no oki dorzuc jakas bombonierke to ci
>przebacze :razz:

A moze pifko? :smile:

>orcerera u was z naszym enchanterem spell
>iste... :razz:

Nie sadze zeby to sie dalo tak wprost porownac.

>ezeli chodzi ci o memory blur to on ma
>takie jedno zastosowanie ciekawe, nno dla
>was mysle ze przydatne... ale cssss hihi ja
>nic nie mowie :razz: bedziecie sie musieli
>spytac innych graczy eq'owych :razz:

Dla mnie problem jest regeneracja HP u charmowanego moba.
Zeby wiec go "oszczedzac" robie tak.
Atakuje z duzej odleglosci DoT, DD, DD, memory wipe (w tym momencie agro moba spada do zera), atak peta (mob sie agruje na niego), bebuff str, debuff str/con, debuff agility (debuffy daja minimalne agro), DoT, DD, DD :smile:

Jesli sle moba od razu, zeby sciagnal agro na siebie to mi sie szybko "meczy".
A wiesz jak ciezko o dobrego niewolnika???? :smile:

>Uh! jakto kombinacja ? np. jak
>najpierw "lower ice resistance" a
>potem "ice based spells" ? podaj jakis
>przyklad hihi co ? :smile:

Np. 1 debuff nic praktycznie nie daje.
Ale uzyj na tank monster 3 i zobaczysz ze np. orange moba zabjasz prawie tak latwo jak yellow (jedyny problem to to ze resistuje je czesto bo nie specjalizuje sie w liniii wszystkich debuffow :smile:
Polacz to z debuffami specjalizacji (ja akurat tego nie mam) albo debufami innych klas i masz zdecydowany bonus.

Przykladow jest wiecej.
Niby nie mozna charmowac moba ktory jest "in combat" ale mezz pozwala na to.
Wiec nawet jesli mob dojdzie do mnie to quickcast+mezz, 2 kroki w tyl i charm.
A z tego co widze wiekszosc sorcererow wali quickcast+root co jest srednio sensowne.

>Ehhh glowna roznica miedzy EQ a DAoC jest
>taka ze DAoC ma rozwiniete PvP a EQ bardzo
>rozwinieta i w pelni autorska "mitologie"
>hihi :smile:

Dokladnie - EQ jest dla... jak to sie w UO mowilo? Fame whore? :smile:

>PS. apropos lagow... bardzo bym chcial
>zebys mi powiedzial cos niecos o tym... nno
>bo mnie to martwi...

Lagow nie mam przez wiekszosc czasu.
Problem w tym ze sie tpsa sypie i wtedy nie ma chuja.
AO bylo genialne pod tym wzgledem bo mialo system "przewidywania dzialan".
Czyli biegniesz, lag => biegniesz dalej.
To jest tez w DAoC ale z racji ze swiat jest mniejsz nie mozna bylo dopalic innej funkcji - "cofania czasu".
W AO bylo tak ze jak nei wchodziles w interakcje z innym graczem to program mimo ze nie dostawal od ciebie info ze np. rzucasz spell (bo byl lag) to "nadabial to" gdy lag minal.
Czyli prowadzil walke jakbys stal w miejscu ale jesli po lagu odzyskiwales lacze i "u ciebie" przez czas laga waliles czar etc to to zrobiles.
Objawem tego bylo np. cos takiego. Atakuje moba, zaczyna sie walka, wide ze cos nie tak lacze sie jebie.
Za chwile CL.
Loguje sie i - jestem PRZED spotkaniem z mobem.
Nie wiem jak to bylo zrobion bo exploity nie dzialaly (wyciagalem w wtyczke z modemu i po zalogowaniu sie bylem dead :wink:
On jakos musial rozpoznawa jaki jest powod laga.
W DAoC tego NIE MA.
Wiec jesli masz zjebane lacze to lepiej sie wziac za tradeskile.
Natomiast generalnie gra chodzi dobrze.
Ale jak pada telia - zapomnij.

>tlukacych 10 lvli wyzsze monsterki :razz:

Lokne al jakos innym razem.
Mam szkolenie teraz wiec wracam do domu pozno, siadam na 1-2 godz do DAoC i spac :smile:

>PS3. powiedzcie mi ze to nieprawda...
>otwieram wykaz spelli wizia i mi wyskakuje
>180 DD na 50 lvlu... =/ ja sie tak nie
>bawie ja na 50 dostalem 1120 hihi

Zalezy u kogo.
Sorcerrer nie ma mocnych DD - 140-150 max na 45 lev.
Nieco lepiej jest z DoT - 380-580 na 45 lev (zalenie od linii DoT - pierwsza jest niezalezna od specjalizacji, a druga wartosc jest dla specjalizacji w Telekinezie)
Ale to jest ok.
Zobacz ze ja a 45 lev moge charmwac 50 lev moby :smile:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 12:19 
Cytuj  
Reddsika albo (P)Stronga pliz :razz:

Hihi bys sie zdziwil :razz: to samo ale dostaje wszystko razem... a spec tylko w skillach...

nno wiec mem blur ma piekny uzytek hihi tyle ze uhm a z reszta pokaze wam jak juz wpadne do was :smile: tyle ze nie bedzie to napewno czesto bo dostane daoc razem z luclinem i... :sad:, aha i powiedz mi pliz jakie mem blur moze miec zastosowanie w grupie ? oprocz PKowania wizardow ? hihihi

Fame ? no jest to po czesci moze... ja bym powiedzial friendship & tactics nie koniecznie w tej kolejnosci... a fame... hmmmmm no w EQ jest bardzo rozwiniete spoleczenstwo... takze mniej wiecej no to co mozesz sie spodziewac po ludziach... :razz:

A jezeli chodzi o questy w eq... puszcze taki jeden kawalek ktory mi sie podoba... coprawda nie jest to zobrazowane jak on rzuca ta glowa ale coz widac nie mozna miec wszystkiego... no coz cos jednak pozostalo z mudow... i czasem trzeba uzyc wyobrazni :razz:

Lord Yelinak watches as you drop the colossal head of King Tormax to the ground before him. You sense intense hatred within Yelinak as he stares down at the bloody remains of a descendent of the one who slew his mate. Obviously the death of Tormax has done little to console the ancient snow dragon. Finally Yelinak speaks, 'I look upon this face, and even though he is dead, the hatred burns on. My grief and anger are unchanged even in the face of ultimate fate. His grandfather's act was so despicable and all-encompassing that it instilled an. . . immortal loathing. Neverttheless, you have completed the task I set before you and, as such, you deserve my gratitude. Please accept this [treasure].


HMPF! ja ci daje linki a ty nawet ich nie klikniesz NNO! :razz: , rachunek sumienia wynosi juz 2 piwa :razz: :razz: :razz: w sumie z gory juz bys mi mogl taka beczulke 5L kupic bym sie nie obrazil :razz: wiesz no taki odpust za winy jeszcze nie popelnione :razz: :razz: :razz:

PS. jak ty masz 45 lvl ? ty ile ty grasz ? :razz:

PS2. jezeli chodzi o ta technike sorcererow quickcast + root to jest super ^_^ dlaczego ? juz mowie, rootujesz, dotujesz, hp mu spada a ty sobie siedzisz i medytujesz... moze nudne ale mane oszczedza... :razz: to jest technika druidow u nas... sa w tym mistrzami.


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 14:37 
Cytuj  
Cytuj:
PS2. jezeli chodzi o ta technike sorcererow quickcast + root to jest super ^_^ dlaczego ? juz mowie, rootujesz, dotujesz, hp mu spada a ty sobie siedzisz i medytujesz... moze nudne ale mane oszczedza... to jest technika druidow u nas... sa w tym mistrzami.


Nie wiem jak u was ale w DAoC jesli zrootowany monster dostanie dmg to root przestaje dzialac.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 15:19 
Cytuj  
jakikolwiek dmg ? u nas... (przyp. ja) oooo lipa... a roota lamia konkretne DD... a nie jakikolwiek dmg, ciekawe... :smile: u nas tak jest tylko z mezem...

PS. macie sow i clarity ? znaczy sow-czar ktory przyspiesza szybkosc biegu (nie wymachiwania bronia hehe to haste i wiem ze macie =p) a clarity to buff zwiekszajacy regeneracje many...

_________________
Tuxedox Crystalblaze
Epic, almost Sorcerer
of Tarew Marr
Warmly thinking about ED
Master of most trades (tak krocej)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2001-11-21 18:12 ]</font>

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2001, 16:21 
Cytuj  
Moze masz w sumie racje bo ja nie mam DOT`ow i moje obserwacje opieraja sie na DD i petach.
Posiadam zarowno czar przyspieszajacy bieganie (brisk wind) jak i przyspieszajacy atak (bolstering storm) ale nie mam nic do regeneracji many :sad: to robota dla barda

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Kielas dnia 2001-11-21 16:22 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 09:22 
Cytuj  
Cytuj:
2001-11-21 15:19, Tuxedo napisał:
jakikolwiek dmg ? u nas... (przyp. ja) oooo lipa... a roota lamia konkretne DD... a nie jakikolwiek dmg, ciekawe... :smile: u nas tak jest tylko z mezem...

PS. macie sow i clarity ? znaczy sow-czar ktory przyspiesza szybkosc biegu (nie wymachiwania bronia hehe to haste i wiem ze macie =p) a clarity to buff zwiekszajacy regeneracje many...

_________________
Tuxedox Crystalblaze
Epic, almost Sorcerer
of Tarew Marr
Warmly thinking about ED
Master of most trades (tak krocej)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2001-11-21 18:12 ]</font>


Dla mnie z kolei dziwne jest ze cos NIE LAMIE root'a.
TO jak u was wyglada PvP? Mag paralizuje ofiare i w tym momencie ona juz przegrala? :smile:

Ja tak jak Kielas mam amplify movement.
Wizardzi tez to maja ale the best jest w te klocki bard.
Regeneracja many (szybsza) to tez domena barda.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 11:48 
Cytuj  
Nno wiec odpowiedz do posta z char roostera bo nie chce tam dopisywac: uhm board eq jest nawet dosc aktywny... mozesz zajrzec hihi chociarz jestem wiecej niz pewien ze i tak zamiast tego pojdziesz grac w daoc... pamietam bo jak zaczynalem eq to mialem testy polaczen zrobic itd i hehe no coz... wiec znam to uczucie od podszewki :smile: teraz jest 4ech... ale uhm na tym boardzie jestem duzo bardziej rozmowny... wiesz nie wiem moze to ta kolorystyka... ale bardzo mi sie podoba :smile: i mnie ciagnie chyba nawet bardziej niz eq ATM haha! a jezeli chodzi o powod char roosteru to bylem ciekaw jakimi resourcami dysponujecie :smile: i dalej jestem...

Nno to tyle, teraz odpowiedz na wlasciwego posta powyzej...

Root u was jest ice based... a tak na marginesie slyszalem ze nawet fire nukes czasem go nie lamia... znaczy czytalem na daoc boardzie..., u nas root jest magic based... i w PvP uhm wszystko zalezy od magic resistance... no i szczescia hehe u nas root niestety jest bardzo niestabilny :sad: nie wiem Carolq... ja na BotB* nigdy nie bylem... i nie jestem into PvP ale ty to wiesz...

PS.enchanter nie ma clarity ? SKANDAL!!! (no crack ?)

PS2. sprawa mojego pifka umarla smiercia naturalna, co ? :razz: i na beczolke tez nie mam co liczyc =/

PS3. Carolq, prosba, doradz mi jakiegos MELEE fightera, duzo hp, techniki defensywne i piekny Taunt...

*-BotB-Best of the Best, Najlepszy w swojej classie znaczy BotB Wiziow, Bardow, Itd Jest tez ToT, Test of Tactics gdzie 6 osobowe zorganizowane grupy sie zglaszaja... w obu przypadkach najpierw zdobywa sie mistrzostwo servera a potem mistrzowie z serwerow sa kopiowani na test server i tam sie scieraja... czyli poprostu turniej no hehe :smile:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 12:25 
Cytuj  
Rot nie jest tylko ice based - moj np. jest inny (nie powiem jaki bo go nie uzywam - stosuje area mezz albo direct mezz bo to mi umozliwia tamowanie monsterka)

Co do fightera to nie wiem.
O palladynie sie mowi ze "najszybciej levelujaca klasa" (jedna z najszybszych).
Z drugiej strony nie widzialem u niego takich mozliwosci strategii podczas samej walki jak ma np. infiltrator (2 bronie, stealth, backstabing tylko wtedy jak walisz goscia bedac w stealth w plecy, poisoning etc).
Sirian nie jest full happy i mowi ze mu ciezko idzie.
Ale mysle ze POTENCJALNIE ta klasa jest ladnie skalowalna bo majac szmal na dostatecznie dobry poison (ceny sa od 50c do kilku sztuk golda) to zabijesz wszystko :smile:

Interesujacy moze tez byc Fiar czy jak mu tam - taki "walczacy kleryk" (slabsze czary heal i buffy ale za to walczy bronia i "jakies" pancerze moze nosic.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 13:38 
Cytuj  
"co do fightera.."
Z punktu widzenia kleryka i "zuzycia" many na
leczenie:)Gralem ostatnio w takich kombinacjach: clerik (wtedy 15lvl)+pally (18lvl)-zawsze monstra bite dla 18stki orange;tzn dla mnie purple .nudzilem sie w healu.To samo z armsmanem.Z scoutem gralem (rownorzedne lvl) obojetnie czy zolty czy orange mob,koniec walki ,koniec many ,scout 50%hp.Ale jak sie przylaczyl 2gi scout to bilim redy i....max zuzywalem 50% many.No i jeszcze jedno palladyn i armsman "ZDEJMUJA" z 95% skutkiem moba z clera.Bilem tez kiedys w grupie 3 pally;2 armsman;wizio.TRZY redy "szly" na raz.Zostawalo 30% many

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 14:13 
Cytuj  
Zapomnialem odpowiedziec na all.

<i>nie wiem Carolq... ja na BotB* nigdy nie bylem... i nie jestem into PvP ale ty to wiesz...</i>

Nie wiem jak wyglada PvP w DAoC - zaczyna sie to od 15 lev (a ponoc "skutecznie" od 30)

<i>
PS.enchanter nie ma clarity ? SKANDAL!!! (no crack ?)</i>

Mnie to akurat malo rusza - zainwestowalem w ta druga specjalizacje ktora daje low cost DD wiec idzie mi many raczej malo.
Inna sprawa ze moje czary sa raczej "pomocnicze" - i tak wiekszosc walki odwala mob.

<i>
PS2. sprawa mojego pifka umarla smiercia naturalna, co ? :razz: i na beczolke tez nie mam co liczyc =/</i>

Jak jestes z w-wa to anytime :smile:

<i>
scieraja... czyli poprostu turniej no hehe :smile:</i>

Mi brakuje w DAoC areny. Ale jak to juz nie raz mowili tu sie nie walczy dla walki tylko w obronie relicts, zamkow etc - full team.
Wkurwiajace jest to ze nie ma miejsce na klase PK/bandits. Ale coz... takie sa preferencje 90% graczy MMORPG'ow.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2001, 14:30 
Cytuj  
Hejaczek...

A najskuteczniej na 50 :razz:

Nie chce cie martwic ale w druzynie DD nie duzo bedziesz uzywal :razz: mezy i buffy :razz: final... spytaj lapiduszka :razz:

Nno ja i tak chce silnego tanka... wiec many mi nie trzeba :razz: hehe nno teraz tak dla odmiany mabi za mna sie bedzie chowal :razz:

Ty tez w wawie mieszkasz ? nieee, hehe moze sie nawet kiedys widzielismy na gambleriadzie... uhm po tylu latach sie takich rzeczy dowiaduje nno!... ok to ty przynies beczolke, ja paluszki i stykamy sie pod galeria mokotow! (zartuje hehe)

Znaczy ja w to miesjce preferowalbym honorowy duel jak ci ktos zalezie za skore... ale to ja taki wizio o duszyczce paladyna :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.