mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 12:57 
Cytuj  
No właśnie, obiecuję że już nie będę więcej marudził :smile:
DAoC będę miał za kilka dni, już jedzie, dręczy mnie niezmiernie pytanie dlaczego akurat Bedevere ???
Patrząc na liczbę grających tam jest mało graczy ???
Czy ma leprzego pinga, czy jest ciekawszy, czy czymś się te serwery różnia ?

Jaka jest różnica pomięcy serwerami Normal i Roleplay ?

wolałbym to wiedziec zanim zacznę grać na złym serwerze:)

I jeszcze pytania, na które nie znalazłem wyczerpujących odpwiedzi w inecie:
- wiem że jest cos takiego jak hiding w UO i czy to działa ? Jak działa, opłaca się w to wchodzić?
- Czy moge walić z łuku w starciu (closecombat) czy jestem bezbronny jak baranek będąc łucznikiem. Jak łucznicy się bronią w CC.
- Jak silny wpływ na rozwój postaci będzie miał wybór rasy czy można to potem wyrównac rozwojem ?
- Jeżeli nastawiam się na rozwój DEX na ile mogę odpuścić sobie inne atrybuty i czy mogę, które sa ważne (tak w praktyce)?

dzięki :smile:

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 14:26 
Cytuj  
Mam postacie na trzech serwerach: Lanclot, Pellinor i Bedevere. Na Lancelocie gra sie zle, ze wzgledu na lag. Pellinor pod tym wzgledem jest najlepszy! :smile: Jednak gram na Bedevere, bo tam mamy Polska Guildie!!! DAoC nastawiona jest na gre zespolowa a ja wole grac ze swoimi :smile: Poza tym mozliwosc komunikacji na kanale guild pozwala na stala lacznosc z pozostalymi graczami i obserwacje co sie ciekwego dzieje! :smile: Nie wspomne o przepisie na... pasztet zajeczy... :smile:

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 14:31 
Cytuj  
Aha... Luczniczke dopiero testuje, mam ja na 6 LV, wiec niewiele moge o niej powiedziec, ale wali z luku dobrze, a i mieczyka sie nie powstydzi! :smile: Wiecej informacji poda Ci Matkall, bo jest z lucznikow najwyzej! :

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 14:39 
Cytuj  
Cytuj:
DAoC będę miał za kilka dni, już jedzie, dręczy mnie niezmiernie pytanie dlaczego akurat Bedevere ???
Patrząc na liczbę grających tam jest mało graczy ???
Czy ma leprzego pinga, czy jest ciekawszy, czy czymś się te serwery różnia ?


Bo tu gramy :smile:
A powaznie - Bel jest w srodku jesli chodzi o ilosc playerow i to jest moim zdnaiem ok.
Swiat gry naprawde nie jest duzy i bolesne jest jak cholera wczodzenie sobie w droge i polowanie w 5 na jednego slabego pixie :smile:

Cytuj:
Jaka jest różnica pomięcy serwerami Normal i Roleplay ?


Taka ze RP servery sa RP czysto - tam masz 100% odgrywac postac, mowic jak ona etc.
Jesli o mnie chodzi to to odpada - trza plynnie znac angielski zeby nie robic na takim serverze za "Kalego" :smile:

Cytuj:
- wiem że jest cos takiego jak hiding w UO i czy to działa ? Jak działa, opłaca się w to wchodzić?
- Czy moge walić z łuku w starciu (closecombat) czy jestem bezbronny jak baranek będąc łucznikiem. Jak łucznicy się bronią w CC.
- Jak silny wpływ na rozwój postaci będzie miał wybór rasy czy można to potem wyrównac rozwojem ?
- Jeżeli nastawiam się na rozwój DEX na ile mogę odpuścić sobie inne atrybuty i czy mogę, które sa ważne (tak w praktyce)?

dzięki :smile:


Hiding moge rozwijac tylko scout (stealth) i wlasciwie only scout i infiltrator (minstrel... jakos chyba nie rozwija tego choc moze).
Dla tych profesji jest to cenny skill.

Z tego co wiem to strzelanie z luku jest jak rzucanie czarow w CC - potencjalnie mozliwe jesli gosc Cie nie trafia (wiec do zrealizowania tylko z duzo slabszym przeciwnikiem)

Jesli chodzi o wybor rasy to warto wybrac dobrze :smile:
Sa gotowe templaty (zobacz w linkach).
Jesli chcesz zrobic tanka z rasy ktora ma high int to nigdy nie bedzie to dobry warrior.
Zazwyczaj masz do wyboru 2-3 rasy max i decyzja ogranicza sie do tego czy wybrac kogos troche mniej zrecznego ale za to silniejszego czy np. pojsc na max w zrecznosc.

Jesli chodzi o statsy to ich sie NIE ROZWIJA.
Zdaje sie jest tak ze kazda rasa ma 2 statsy ktore jej same rosna wraz z levelem.
I warto wybrac taka ktorej rosnace statsy sa ci potrzebne

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 14:50 
Cytuj  
Co ma pasztet zajeczy do Bedevere ? :wink:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 15:48 
Cytuj  
Z serwerami jest tak, że się nie różnią - tzn. świat jest wszędzie taki sam, bo różnią ilością graczy i tym, co ci gracze tam już zrobili. Ping teoretycznie jest taki sam, bo wszystkie serwery stoją fizycznie w jednym miejscu i są wspólnie podłączone do backbone. Nie wiem skąd się biorą pogłoski, że tu jest mniejszy, a tam większy.
Gramy na Bedevere, bo tu zaczęliśmy i tu jest większość Polaków (chyba już teraz wszyscy), a nie jest on ani gorszy, ani lepszy od innych.
Na resztę pytań Karol już mniej-więcej odpowiedział, więc nie będę się wymądrzał :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 16:56 
Cytuj  
Prawda jest ze na Bel jest mniej graczy.
My wchodzimy na "fast login" i tam tego nei widac na najbardziej obciazone sa serwery RP a Bel plasuje sie mniej wiecej w polowie listy.
Ale jak mowie - dla mnie to lepiej :smile:
Jest tylu graczy ze jest z kim sie bawic a jednoczesnie tyle zeby sie o gracza nie potykac na kazdym spawnie.

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2001, 17:09 
Cytuj  
dzięki :smile:
a więc do zobaczenia na BEL
przyznam iż chciałem pograć elfami lub krasnoludami ela dla tak wspaniałej kompanii zagram w Albionie :smile:

dzisiaj cału dzień (he he praca wre)próbowałem zaplanowac sobie postać, stealth, łuk, trucie, criticale i koniec końców wyszedł mi Fighter Armsman jako optymalne rozwiąaznie :smile::):):) :wink:

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2001, 11:14 
Cytuj  
:smile: dobra po chwili zaćmienia, zdecydowałem się jednak na Paladyna :smile:

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2001, 19:00 
Cytuj  
soul
ty nie grales przypadkiem wieki temu w uo?
i nie pisales do valhalli czy i strefy o uo:P?

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2001, 19:38 
Cytuj  
tak to było lata temu :smile:

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2001, 22:09 
Cytuj  
Soul no nie tak dawno :smile:
Pamiteam jak mi Mako podeslal kiedys caly dzial o potworkach z UO abym go jakos przerobil, a potem to na Valhalle na wasza stronke pchnal hehe :grin:
BTW utrzymujesz jeszcze kontakt z Mako?

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2001, 14:24 
Cytuj  
niestety nie :sad:
czas płynie szybko, ludzie się zmieniają, czasu wolnego coraz mniej :sad:, bo praca i praca

ale zrobiłem (zrobiliśmy)dosyć sporo od tego czasu vide. GRY-OnLine

a teraz zaatakuję DAoC, oglądniemy to sobie, jak będzie fajne to mam jeszcze kilku chętnych i mam nadzieję że uda im się tak zaplanować czas aby sporo pograć :smile:, zostawię sobie tylko DAoC (przestałem nawet grać w Wizardry8)

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2001, 15:23 
Cytuj  
Napaliem sie na Wizardry 8 jak maniak, ale niestety sie zawiodlem...
Pomieszanie techniki z magia i mieczem nie przemawia do mnie (z malymi wyjatkami). Zreszta wystarczy spojrzec na Arcanum.
Ale z kolei polecam Gothic... wciagnelo mnie przezulo i jestem szczesliwy :smile:
No moze nie do konca bo juz skonczylem :sad:
_________________
Cleric of Tunare lvl 52
or
Agnostic Monkey lvl 35
(currently twinked)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ulisses dnia 2001-12-09 15:24 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.