mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 paź 2002, 12:34 
Cytuj  
najlepiej poczytaj sobie o postaciach i wybierz ta ktora najbardziej tobie odpowiada...
jak dla mnie stealtherzy to najlepszy fun a assasin to rewelacja :grin:
moze zmienie zdanie jak przetestuje mojego w bg1 :razz:
Kazdy ma jednak swoje preferencje...
pozdrawiam


Posty: 27
Dołączył(a): 5.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2002, 10:59 
Cytuj  
sprawdzilem stronke i interesuje mni armsman lub mercenery ewentualnie paladin


Posty: 27
Dołączył(a): 5.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2002, 11:58 
Cytuj  
jeszcze pytanie czy istnieje oficjalna strona serweru bedever ? czekam na odpowiedz :smile:

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2002, 12:32 
Cytuj  
Oficjalna strona bedevere :wink:
http://www.camelotherald.com/realms/Bedevere/


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)


Posty: 27
Dołączył(a): 5.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2002, 13:44 
Cytuj  
dzieki jak by ktos mugl jeszcze napisac cos o tych profesjach co wymienilem bylo by milo :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2002, 14:28 
Cytuj  
Nie mamy nikogo poza Rafem kto gra tankiem klasycznym ale generalnie to jest tak.

Paladyn to raczej postac do shielda z bronia 1 reczna. Shielda sie robi 42 (zeby miec slam), chants... podobnie jakos (nie pamietam przy ilu dostajesz ostatni dobry chant). Reszta w ktorys styl broni + troszke parry.
Nie pamietam ktory styl sie u paladyna autotrinuje ale jesli np. slash to laduj na poczatku w crush a na 40 lev respecnij sie na slash. Za "free" dostaniesz troche slasha co Ci pozwoli zaoszczedzic troche punktow np. na parry.


U armsmana masz 2 opcje. Jedna to tez wybrac shielda i bron 1 reczna ale... nie wiem czy w takim przpadku lepiej nie wziac paladyna :smile:
Druga to bron 2reczna (i tu wiem ze chyba yben robil polearm i thrust).
Dokaldnych wartosci ci jednak nie podam bo nie gralem tymi postaciami.

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2002, 15:29 
Cytuj  
Co do armsmana to mozna miec wysoki shield i parry co czyni z ciebie cholernie wytrzymalego tanka z damage porownywalnym do palladyna (niewielkim).
Polearm armsman ma cholernie duzy damage ale dostaje wiecej ciosow bo nie ma tarczy..wybor nazley do ciebie :grin:


Posty: 1
Dołączył(a): 23.10.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2002, 21:59 
Cytuj  
Gram Armsmanem na Bedevere (46 lvl)
39 slash, 44 polerarms, 35 parry
Planuje na 50 lvl
50 poler, 40 slash, 41 parry
Damage bronią polerarms jest rzeczywiście duży, ale dostaje się też bardzo mocno w czasie walki (mimo dość wysokiego parry) dlatego też, downtime podczas solowania jest długi i postać się szybko nudzi.
W grupie mając healera za sobą jest fajniej ale dobrą grupę ciężko znaleźć.
Walcząc, nie ma się zbyt wielu możliwości pokonania przeciwnika, jeden schemat przez cały czas.
Na frontierach głównie się stoi zmezzowany

Reasumując
To chyba najnudniejsza postać w grze.
Drugi raz bym jej nie wybrał

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2002, 23:54 
Cytuj  
Ja gralem ostatnio z "defensywnym paladyneM" 50 lev i nie ma lepszego kompana. Gosc solowal 3 orange moby na raz i blokowal je tarcza rewelacyjnie. Trzymajac na zmiane chanty kontrolowal agro na sobie + heal (heal chant), dodawal dmg albo endurance chant (piekna sprawa - szczegolnie ze on sporo stunowal tarcza).
Nie spytalem jakie ma spec ale zabuffowany moim buff botem blokowal lub parowal 5 ciosow na 6. A jak ustawialismy sie tak ze ja bralem wieksze agro (on nie uzywal heal chant a ja uzywalem poisonow) to praktycznie zerowe szanse trafienia mnie mialy moby - bo jak on nie bloknal tarcza ani nie sparowal tego co na mnie lecialo to byl miss albo evade :smile:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-10-24 00:55 ]</font>

**

Posty: 254
Dołączył(a): 17.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 paź 2002, 11:54 
Cytuj  
Cytuj:
2002-10-23 22:59, Fedorr napisał:
Gram Armsmanem na Bedevere (46 lvl)
39 slash, 44 polerarms, 35 parry
Planuje na 50 lvl
50 poler, 40 slash, 41 parry
Damage bronią polerarms jest rzeczywiście duży, ale dostaje się też bardzo mocno w czasie walki (mimo dość wysokiego parry) dlatego też, downtime podczas solowania jest długi i postać się szybko nudzi.
W grupie mając healera za sobą jest fajniej ale dobrą grupę ciężko znaleźć.
Walcząc, nie ma się zbyt wielu możliwości pokonania przeciwnika, jeden schemat przez cały czas.
Na frontierach głównie się stoi zmezzowany

Reasumując
To chyba najnudniejsza postać w grze.
Drugi raz bym jej nie wybrał


Włączę się do tej dyskusji, gdyż totalnie się nie zgadzam z tym co powyżej (moja postać = Yben lvl 50 Arms).

Mam 50 pole, 50 thrust, reszta w parry i trochę w x-bow. Różnica między 40 i 50 naturalnego thrust jest zauważalna, w przeciwieństwie do parry... zresztą IMHO polearmsmana robi się dla damage, więc nie ma sensu skupiać się na defensywnym skillu jakim jest parry (gdybym chciał defensywnego, to bym zrobił 1h + shield).

Mam tego chara skopiowanego na serwer testowy, i na duelach rozkładałem większość defensywnych armsów i pallów (problemy miałem głównie z tymi co mieli wysoki realm rank).

Teraz kwestia solowania... Powiem tak - na wyższych levelach solowanie znudzi się niezależnie od tego jaką masz postać (a gra każdym tankiem wygląda podobnie... BTW, ostatnio robię zerkera na Merlinie, ten gość to dopiero ma damage :grin: ). Gdybym miał określić procent czasu jaki przypadł w moim przypadku na solowanie, nie będzie to więcej niż 5%.

Ostatnia kwestia - mez. Cóż, jako arms nie powinieneś mieć problemów z mezz po niedawnych zmianach. Ja w każdym razie problemów w tym zakresie właściwie nie mam. Wysokie resisty + determination 3 (po zmianach tanie jak barszcz) oznacza drastyczne skrócenie czasu mezzów (a do tego jeszcze purge - dla tanków za 4 pts). Dodam, że determination 3 + purge można mieć już po wyjściu z BG3... a jest jeszcze do tego wszystkiego tańszy IP...


Posty: 27
Dołączył(a): 5.10.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2002, 10:42 
Cytuj  
dzieki za rady i moza jeszce cos o mercenerem jak grac

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2002, 10:49 
Cytuj  
Cos o mercu:
Merc rozni sie od armsmana i paladyna tym, ze moze sie specjalizowac w dual wieldzie. Co prawda ma tez shielda, ale wtedy nie starcza na dual wielda i to juz nie jest merc tylko cienki jednoreczny armsman. :wink:
Przepis na merca (jak kto lubi):
44-50 dual wield
39-50 weapon skilla
37+ parry (reszta punktow zalezy jak wychodzi)

Ma rowniez umiejetnosc dirty tricks co raz na 30 minut moze uzyc :wink: i przeciwnik ma mniejsza szanse trafienia chyba o 25%. Jakos ostatnio doszlo mu furry - mozna uzywac tylko w rvr co 2 minuty i daje to dodatkowy atak oraz advanced evade - moze robic uniki jak ktos go z tylu bije (ale ogolnie mala szansa).
Jako, ze merc jest tankiem :wink: dostaje tanszego purge i IP.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)


Posty: 27
Dołączył(a): 5.10.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2002, 12:01 
Cytuj  
moze jeszce jakies propozycje ?


Posty: 27
Dołączył(a): 5.10.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2002, 12:02 
Cytuj  
apropo co to jest dual wield ???

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2002, 13:07 
Cytuj  
Walczy 2 broniami ale generalnie merc jest cienki :smile:

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2002, 17:26 
Cytuj  
Ja wiem czy od razu cienki poprostu slabszy niz armsman. :wink: Ja dorzuce do dual wielda, ze nie wali sie zawsze dwoma bronmi na raz tylko jest formulka jaka jest szansa na uderzenie druga bronia: 25% base + 0.5% za kazdy level w dual wieldzie + 0.25% za kazdy level postaci. Jest tez jakis Realm Ability co podnosi te szanse. Ogolnie kolo 70% mozna spokojnie wycisnac.

_________________
Are you who you think you are Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mutant dnia 2002-10-25 18:27 ]</font>

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2002, 21:55 
Cytuj  
squiz
Jak chcesz pograc tankiem to moze zastanow sie nad friarem (to taki mnich z patykiem :razz: i "ciekawy" do grania.


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)


Posty: 27
Dołączył(a): 5.10.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2002, 12:57 
Cytuj  
mnich moze byc ciekawy ,moze ktos rozwinie temat i zrobi jakis podrecznik "zrob to sam-jak latwo i przyjemnie zrobic tanka" :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2002, 15:56 
Cytuj  
Nie wiem jakie konkretnie ma sie template ale zrob friara ala Bremen (czy jakies takie imie :smile:).
Widzialem jak kilowal purple mahra solo w DF a tego to chyba nikt nie potrafi :smile:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2002, 16:22 
Cytuj  
Przepis na friara :wink:
44 Staves
45 Enhancement
7 Rejuvenation
18 Parry

Leczyc to on za bardzo nie potrafi (7 rejuv mu wystarcza na usuwanie poison i disease). Mocno wali kijkiem i ma mocne dopalacze. :wink: Reszta w parry zawsze sie przyda.
Przypomina mi sie wypowiedz jednego gostka z gildii na temat gildiowego friara o podobnym specu: Ostatnia osoba, ktora nazwala Zyrteca (ten friar) healerem zginela 5 razy. :grin:

EDIT: mozna by sie jeszcze zastanowic nad 39 Staves tylko, bo i tak sie dociagnie z przedmiotami do 50 lvl, ale wersja agresywna friara :wink: ma 44 staves.
_________________
Are you who you think you are Obrazek


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mutant dnia 2002-10-28 16:33 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.