mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość

Posty: 27
Dołączył(a): 5.10.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2002, 13:29 
Cytuj  
wolal bym klasycznie lac po mordzie mieczem i byc dumny z bycia puszka :smile:

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2002, 16:16 
Cytuj  
Jak chcesz byc puszka to armsman albo paladyn, bo mercenary moze tylko chain nosic. Jak chcesz byc agresywna puszka to armsman, a jak defensywna to paladyn. :grin:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)


Posty: 27
Dołączył(a): 5.10.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2002, 14:16 
Cytuj  
a jaka puszka lepsza def czy off :smile:


Posty: 27
Dołączył(a): 5.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2002, 11:22 
Cytuj  
i jeszcze pytanko czy agresywny armsmen wygra z def. paladynem ???

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2002, 11:31 
Cytuj  
ehhhhh dajesz pytania to zalezy jak kto gra pozatym sa w jednym realmie wiec niebeda walczyc ze soba, co z tego ze bedziesz mial wymiatajaca postac jak niebedziesz umial nia grac najpierw trzeba dobrze grac wtedy to i clericiem bedziesz ownowal ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 540
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2002, 16:52 
Cytuj  
Kazdy ma swoje plusy i minusy. :wink: Najlepiej wybrac taka postac, ktora granie bedzie sprawiac Ci przyjemnosc, a nie zastanawiac sie ktora ma wiecej powera. Jakby kazdy wychodzil z takiego zalozenia to pelno by bylo assassinow i archerow. :wink:


_________________
Pozdrowienia z piekla. ;)

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2002, 17:55 
Cytuj  
nie zapominaj o friarach :grin:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2002, 22:33 
Cytuj  
a nie jest tak ? ^^" ja jestem infiltratorem, kiyote infiltrator, karol infiltrator, raku i kielas pewnie tez maja zreszta ci to maja i archera i jeszcze bog jeden wie co :smile: nie wiem kto jeszcze ale duzo ich ;]

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2002, 00:16 
Cytuj  
Zaden z tych charow nie jest overpowered.
Scout ma takie szanse z assasinem jak assasin z tankiem :smile:
Ta cala zadyma o to, ze assasini sa overpowered wynika z tego ze stealtherzy moga spokojnie grac solo wiec oplaca im sie uzywac buff botow.
A assasin z buffbotem to juz spora roznica.

Grajac w emain nie zdazylo mi sie przegrac pojedynku solo z innym assasinem. Nawet Jagar z purge, IP i masa skili wiecej z RA niz ja mam zmusil mnie co najwyzej do uzycia IP.
Majac buff bota, 50 lev, epic armor, IP i player made bron nie ma szans przegrac bo jestes o ok 33% lepszy niz Twoja klasa "podstawowo" jest.
HP mi skacze z <1200 do >1600
Weapon skill z 900 na >1200
Damamge tez minimum 20-30% wieksze ze wzgledu na przyrost statsow podstawowych.
Dodger2+evade7+600dex&qucik i zabijam wszystko poza tankami w epic armor (ale tu sporo zalezy od szczescia i RA jakie ma aktywne w danej chwili tank).

Poza tym kupa ludzi nie moze albo nie bierze aktywnych RA a to blad straszny. IMHO licza sie FA-IP, purge. Potem dopiero mozna kombinowac z innymi ale to juz >RR5 dla normalnych postaci (nie tankow ktorzy maja to taniej).
Patrzac generalnie na moje walki i walki assasinow z innych realmow widze ze infiltrator ma jedna podstawowa zalete - nie musi walczyc z naszymi scoutami ani z armsmanem i paladynem.

Dla scouta buff bot oznacza mniej wiecej tyle ze assasin go nie skonczy az nie minie stun (i wtedy spokojnie wali sie FA, stun z tarczy, strzal z luku i walka z uzyciem IP).
Czas strzalu spada do minimum - 2 sek normalny strzal, 3 sek critical co tez ma znaczenie duze.

Przez ostatnie dni bardzo sie przygladalem ile assasinow i scoutow ma buff bota i wychodzi mi wbrew pozorom ze malo (10-20%).
Widac ze jest niezly power skoro potrafi to narobic tyle szumu na boardach :smile:
Zmieni sie to na pewno po wejsciu alchemy ale poki co goraco polecam - slijcie messa jak jestescie w emain bo tam zazwyczaj parkuje decayro i zawsze moge 1-2 osoby wiecej buffnac.

P.S. A co do buff botow to widzialem ostatnio niezly numer. Od jakiegos czasu po emain lazi taki scout z infem w teamie. Zawsze mnie dziwilo jak ten inf wytrzymuje tak dlugo na /stick nieruchomo za archerem.
Slalem mu nawet messy ale nie odpowiadal az do wczoraj. Wczoraj na mess do infa odpisal scout ze ten inf to jego "buff bot" :grin:
Jak tylko go jakis assasin zaskoczy i zaatakuje to on assasinem kilka F8+PA a potem /stick i CD (w praktyce naciska 4 klawisze - 1,2,3,4)
Tego sie nie da nerfnac :smile:


_________________
Karol 'The Rat'
------------------------------
Krunch: W KT dzielimy ludzi na sprzymierzencow i wrogow...
Karol: To dziwne. Ja dziele ludzi na glowy i tulowia :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-11-07 00:30 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.