mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 40
Dołączył(a): 3.11.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2002, 23:49 
Cytuj  
Od kilku dni staram sie zdobyć DAOC... najgorze jest to, że wciąż wchodze na jakieś strony, na których znajduje tuziny wypowiedzi typu "Jeśli chodzi o mmorpgi to DAOC jest zdecydownie nr 1". Pod wpływem tego rodzaju komentarzy (i screenów:)!!) rozstałem sie z UO i z jeszcze większym zapełem zabrałem sie za szukanie DAOC...ale bez skutku!
Próbowałem już w wilu miejscach (amazon nie dostarcza do Polski, a w softwarefist wyczerpały sie zapasy i nic nie zapowiada zmiany tego stanu). Jeśli ktoś wie gdzie jeszcze sprzedają tą gre to za informacje będe conajmniej wdzięczny
PS. Mam nadzieje, że jeszcze wiele osób z Polski gra, bo jak mnie wszystko ominęło to chyba...no coś złego zrobie!:)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2002, 23:54 
Cytuj  
http://www.outpost.com
jeszcze gramy - do SI przynajmniej :smile:

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2002, 00:06 
Cytuj  
Ja jeszcze gram. Tym bardziej gdy bedzie SI (grudzien!!!! :smile:


_________________
Zulsorah Necromancer lvl 50 Carnac
Esidare Enchanter lvl 46 Prydwen

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2002, 07:08 
Cytuj  
oczywiscie ze gramy :smile:

ja na pewno zostane do czasu SB.. a pozneij zobacze


Posty: 40
Dołączył(a): 3.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2002, 08:06 
Cytuj  
chwila moment! Jakto DO GRUDNIA?!:) Czyli "jasne że będziemy tu jeszcze grać i grać....może nawet z 3 tygodnie sie zbiora!"
Rozumiem, że czekacie na następną cześć DAOC (jeśli jednak SI to nie squeal DAOC to powyższe zdanie potraktować prosze jako żarcik:D ).


Posty: 40
Dołączył(a): 3.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2002, 08:12 
Cytuj  
Karol dzięki za ten adres!
O ile to SI nie okzaże sie czymś przełomowym (nie lubie sytuacji gdy jak zaczynam grać w jakąś gre dostępna staje sie jej druga część :smile:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2002, 08:18 
Cytuj  
SI to dodatek

bedzie przelomowy dla daoc ze wzgledu na poprawiony silnik graficzny (nie bedzie lagow z tym zwaizanych)

warto chyba wiec poczekac na SI odrazu.


Posty: 40
Dołączył(a): 3.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2002, 08:53 
Cytuj  
Ale jeśli SI to tylko dodatek, to do jego uruchomienia potrzebna będzie pełna gra...prawda? Więc chyba i tak musze kupić DAOC teraz i poczekać tlko na SI.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2002, 09:20 
Cytuj  
W praktyce to pewnie i tak wszyscy pograja do lutego przynajmniej (az wyjdzie SB) bo po prostu nic lepszego nie ma w tej chwili.
Ewentualnie dluzej jesli Mythic zrobi jakies sensowne zmiany albo jesli znowu SB przeloza o kilka miechow (wchodzi im to w krew :smile:)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 40
Dołączył(a): 3.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2002, 16:26 
Cytuj  
Karol: outpost dostarcza gre do Polski...ale wtedy jej koszt wynosi 60$! Może jestem zbyt wybredny, ale 240zł to kiepska oferta jak na gre komputerową...
Wiesz gdzie jeszcze można kupić tę gre??
Bo ja tu ćwira już dostaje!! :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Sakartus Drahke dnia 2002-11-04 16:27 ]</font>

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2002, 16:42 
Cytuj  
Najprosciej to poszukac znajomego w USA/Kanada ktory ci to kupi.
Emailem przesle Ci kod z pudelka (potrzebny do zrobienia account) a Ty mu kase przelewem bankowym.
Plytke z klientem skopiujesz od kogos w PL.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2002, 16:50 
Cytuj  
Hm..gierka kosztuje 20usd..reszta to koszty przesylki cholera...nie wybierz opcji DHL bo zaplacisz chyba 80 usd za przesylke +clo he he...bo "te.......y" z DHL-polska wrzuca ci ja na clo
Outpost to solidna firma ...sklep online Airborne.exp....wsio przez nich kupuje od paru lat i ani razu nie mieli wpadki he he

**

Posty: 200
Dołączył(a): 10.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2002, 18:55 
Cytuj  
No wlasnie. Ostrzezenie dla wszystkich przed DHL!. Zazwyczaj wszystkie zamowienia szly mi bez problemu przez poczte. Z amazon.co.uk plyty ida 3 dni. Ale ostatnia przesylke z amazon mi cofneli albo co. w kazdym razie nie doszla i amazon mi oddal kase. Zamowilem to samo przez DHL Express <---. Po 6 dniach od wyslania z amazon, w PONIEDZIALEK dostaje telefon od DHL: mamy przesylke ale musi pan podpisac zezwolenie na dokonanie odprawy celnej. Mowie dobra przyslijcie mi papiery przez kuriera. W CZWARTEK przyjezdza kurier i zostawia papiery (3 dni mu to zajelo a firma jest w warszawie oczywiscie). nastepnego dnia (PIATEK) oddaje im podpisane papiery. W nastepnym tygodniu w PIATEK!!! telefon: wie pan, w papierach jest pomylka i musimy poprosic nadawce o wyslanie nowych papierow (12 dni im zajelo zorientowanie sie ze papiery sa zle). Mija kolejny tydzien. Dzisiaj (PONIEDZIALEK) bylem u nich i podpisywalem poprawione papiery i placilem CLO!. O godz. 15:00 wyjechalem od nich wkur.... Paczke maja mi dostarczyc w ciagu godziny. Jest godzina 19:00 i kuriera jeszcze nie ma. Moze przyjdzie w piatek.
Tak wiec z Wielkiej Brytani, paczka przez DHL EXPRESS <--- idzie mi juz 3 tydzien. Za paczke o wartosci 400zl zaplacilem juz 240zl Cla i oplaty skarbowej.

DHL Express rulez!!!


_________________
Zulsorah Necromancer lvl 50 Carnac
Esidare Enchanter lvl 46 Prydwen


Posty: 40
Dołączył(a): 3.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2002, 19:00 
Cytuj  
Ale jeśli kupi mi ktoś kupi gre w Stanach lub w Kanadzie...to chyba nie będe mógł grać na europejskich serwerach...prawda? (tyle udalo mi sie dotychczas wywnioskować :grin:).
Wiem, że to idiotycze pytanie...ale uważam sie za wystarczjąco idiotycznego człowieka by je zadać: które serwery są lepsze...Europejskie czy Amerykańskie? :smile:

Ps. Wciąż czekam na jakieś adresy stron na których można kupić DAOC (ale nie za 60$ :smile: )

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Sakartus Drahke dnia 2002-11-04 19:02 ]</font>


Posty: 40
Dołączył(a): 3.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2002, 19:08 
Cytuj  
I jeśli ktoś chciałby sprzedać DAOC to chętnie kupie (oczywiście razem z kluczem :wink: )

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2002, 19:40 
Cytuj  
Ja wlasnie usiluje zalatwic daoc przez kolege kolegi lol :smile:
jest on wlasnie w stanach i pewnie ze moze kupic ale nie odpowiada na maila :wtf:
jak mi sie uda z nim skontaktowac to moze przeslac 2 kody a gry przyjechalyby na swieta do polski...
ja bym za wszystko zaplacil i wyslal Tobie kod/gre za zaliczeniem pocztowym...

szukaj dalej bo ja nie wiem czy uda mi sie z nim skontakotwac...

_________________
Vautrin level 50 Scout,
Devide et Impera/ Bedevere.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: frogmaster dnia 2002-11-04 19:42 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2002, 19:47 
Cytuj  
ano niema to jak kolega, kolega z gdanska pojechal do stanow jak wrocil wyslal gre i nieplacilem nic za przesylke ze stanow nic cla dostalem gre w ladnym pudelku razem z instrukcja, mapa i plakatem :smile:

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2002, 20:05 
Cytuj  
gorzej z kolega kolegi ktory maila nie sprawdza albo nie ma dostepu do sieci :
ale jak sie uda to kupe kasy zaoszczedze/zaoszczedzimy :grin:.


_________________
TBH!

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2002, 20:06 
Cytuj  
Co do Euro/US to glownie kwestia jezyka.
Na US kazdy mowi po angielsku. Na Euro za to znajdziesz shardy gdzie sie mowi po niemiecku, francusku etc.
Jesli chcesz przy okazji gry podszlifowac np. niemiecki to bez sensu sie pchac na USA - tu pogadasz tylko po angielsku.


Posty: 40
Dołączył(a): 3.11.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2002, 20:37 
Cytuj  
Jeśli ten kolega wreszcie odpowie to daj mi znać :smile: . Póki co poszperam jeszcze, chociaż niestety wygląda na to, że firmy przesyłkowe z USA wciąż myślą, że jesteśmy gdzieś na bieguie południowym :smile:.

Ale wciąż nie wiem: czy kupując gre w Stanach będe w stanie grać na Europejskich serwerach?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Sakartus Drahke dnia 2002-11-04 20:38 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.