mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 16:08 
Cytuj  
Odpalilem wszystko cacy i zaczelo mi patchowac gre pod serwer.

Wszystko spachowalo i stoi na waiting na ostatniej pozycji game_v1113.dmm - doszlo tak do 1/3 i stoi jakies 5 minut...

Dobra poszlo

Nick Kaczy jak cos.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lip 2013, 23:28 
Cytuj  
no to witamy. Widzę, że obaj z Yacem już lvl 5 :)


_________________
TBH!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2013, 19:26 
Cytuj  
Ja juz 11 wlasnie wbilem :P

Nie ma co tracic czasu na bieganie po tych zjebanych qestach bo to jest jakas masakra - 2h biegania i 1 lvl , a w grp pobilem 2h i wbilem 5 lvl i lootu wchuj...


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

**

Posty: 302
Dołączył(a): 25.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2013, 21:24 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Ja juz 11 wlasnie wbilem :P

Nie ma co tracic czasu na bieganie po tych zjebanych qestach bo to jest jakas masakra - 2h biegania i 1 lvl , a w grp pobilem 2h i wbilem 5 lvl i lootu wchuj...


Zgadza sie , i najlepiej jak nie ma grup to samemu ja skladac

Ja > zaba


_________________
Najlepszy..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2013, 23:08 
Cytuj  
Ludzi jest w pip wiec nie ma problemu ze znalezieniem grupy albo stworzeniem wlasnej i z tego co widzialem to w kazdym przedziale lvlowym.

A to moze taki kompromis i ja Was obu pogodze?

JA >>> WY DWAJ ? :D


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 07:09 
Cytuj  
joo questy dobre sa do levelu 5 potem już grupy.
jak dorwe Tutha to poproszę żeby armor i bronie ci zrobil level 20 - wrzuce na nie jakies bonusy

generalnie ja >rjann > all wiec się nie kwalifikujesz :lol:


_________________
TBH!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 07:37 
Cytuj  
No to by bylo zajebiaszczo.20 powinienem dzisiaj dobic albo i lepiej.Tez jakis fajny poradnik na forum do lvlowania znalazlem na Hib.

Dwie rzeczy ktore mnie wkurwiaja to ze tak wolno sie biega i szybkosc ataku tez wchuj wolna :O

Mam tez pytanie dotyczace BM , jak to jest ze czasami on jebnie dwoma bronmi na raz a zazwyczaj wali tylko z jednej?Czy to jest kwestia uzywanych skilli w dual?Jak uzywam skille z duala (slash chyba) to tylko czasami wali dwoma na raz , to samo jesli chodzi o swordy.Dziwi mnie to tez ze najwiekszy dmg zadaje z tauting attack ktory zwieksza threat na mobie - jakies pojebane...

Konia mozna kupic od ktorego lvl?Czy mozna kupic gold na tym serwerze od kogos zeby sobie cos pokupowac czy raczej nikt nie sprzedaje?

A co do tego ze Ty > all to bym sie nie zgodzil bo od zawsze uwazam ze ja >>> all ale moze jest nas dwoch :P


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 07:51 
Cytuj  
jak będziesz miał więcej w CD to będziesz atakował częściej obywdoma. Na koniec chyba za każdym razem (tu nie mam pewności).

Konia nie wiem od którego - Marjan mówił, że od 20, ale ja > on więc nie jestem taki pewien :). W grupach będzie speed, więc nie ma czym się przejmować. Do biegania solo koń się przyda, ale się często używa koni "rejsowych" i portów.

Kasę można kupić za 1,5 euro za 1p - nie jest to dozwolone i można dostać bana. Pogadamy na gg albo w grze - mogę dać namiary na kolesia.

Prędkość ataku wzrośnie wraz z twoim levelem plus będziesz dostawał lepsze buffy (dex/qui i haste), które znacznie ją zwiększą.


_________________
TBH!

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 07:56 
Cytuj  
z celtic dual to jest tak ( o ile dobrze pamietam ) ze jest jakaś procentowa szansa (25%) na atak obiema broniami dodatkowo kazdy skill point wydany na celtic duala dodaje 0,5%

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 08:30 
Cytuj  
Ale nie trzeba uzywac skilli z celtic dual zeby atakowac dwoma bronmi?Mozna np ze zwyklego skilla sworda?

Koni rejsowych uzywa sie na takiej zasadzie ze kupuje sie ticket u koniuszego i mu sie go daje?

Ja jak narazie jak mam kase to kupuje lepsze bronie , czy to jest dobra droga czy nie wydawac nic kasy?

Ale z drugiej strony skoro mozna kupic 1p za 1,5 Euro to sobie tam zamek zaraz postawie :d

Ja rozumiem ze bedziesz w srode dopiero?


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

**

Posty: 302
Dołączył(a): 25.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 08:50 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Ale nie trzeba uzywac skilli z celtic dual zeby atakowac dwoma bronmi?Mozna np ze zwyklego skilla sworda?

Koni rejsowych uzywa sie na takiej zasadzie ze kupuje sie ticket u koniuszego i mu sie go daje?

Ja jak narazie jak mam kase to kupuje lepsze bronie , czy to jest dobra droga czy nie wydawac nic kasy?

Ale z drugiej strony skoro mozna kupic 1p za 1,5 Euro to sobie tam zamek zaraz postawie :d

Ja rozumiem ze bedziesz w srode dopiero?


Raczej uzywaj styli z celtic dual bo w rvr tylko takowych bedziesz uzywal a i chyba wtedy masz szanse wieksza uderzac z dwoch broni

Tak kupujesz bilet i deopujesz na koniuszego

No i dobrze ze kuoujesz lepsze bronie to podstawa

Platy i tak kupisz za eurosy

No i ostatnia rzecz z ktora trzeba sie oswoic


Hierachia jest nastepujaca:

Rjann

Daleko dakeko daleko nic

........
......
..........
......

.......
..
All.:-D


_________________
Najlepszy..

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 09:47 
Cytuj  
imo nie ważne czego używasz szanse na uderzenie z dwóch broni są takie same...

Rjan się nie znasz i tyle
ja > ty

Będę dzisiaj wieczorem na chwilę też.


_________________
TBH!

**

Posty: 302
Dołączył(a): 25.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2013, 18:59 
Cytuj  
Kaczy a ty co juz sie poddales?:-D obiecywales 20lvl wczoraj a tu co only 15 i dziś nic:-(?


_________________
Najlepszy..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 lip 2013, 20:03 
Cytuj  
Kurwa jak wczoraj znalazlem grupe to zginalem 5 razy w 10 minut.Potem troche podbilem.Dzisiaj wrocilem przed 19 dopiero.Wez no kasy lepiej troche pozycz bo chodze w jakis szarych gratach :P


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

**

Posty: 302
Dołączył(a): 25.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2013, 10:59 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Kurwa jak wczoraj znalazlem grupe to zginalem 5 razy w 10 minut.Potem troche podbilem.Dzisiaj wrocilem przed 19 dopiero.Wez no kasy lepiej troche pozycz bo chodze w jakis szarych gratach :P



no widze ze juz 30 ale od kilku dni postoj?:P czyzby holiday? :)


_________________
Najlepszy..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2013, 11:02 
Cytuj  
Nie.Nie mialem czasu grac .Caly weekend mnie nie bylo i wlasnie dopiero wstalem , wiec jak znajde jakas grupe to cos podciagne.

Ale ja robie tak.Loguje sie , patrze czy ktos nie szuka grupy , potem ja szukam , jak nie ma nic rozsadnego to siedze w miescie bo bieganie solo to jest strata czasu...

Aaa tam jakis koles od nas z gildii mial miec dla mnie jakis sprzet na 30+ tylko nie pamietam jak on sie nazywal.Jakby ktos go wychaczyl i to od niego wzial i enchantowal pod swordy to by bylo super.Tak samo bronie juz zaraz bede mial szare...oczywiscie uczciewie zaplace.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 29 lip 2013, 22:26 
Cytuj  
Nigdy nie grałem DAOC i zastanawiam się czy jest sens teraz zapoznawać z tytułem? W sensie wiadomo, że gra ma swoje lata i pewnie większość ludzi to wracający do gry z sentymentu starzy gracze DAOC'e - czyli pewnie sami wyjadacze. Ile czasu mniej więcej jest potrzeba na zrobienie postaci?

**

Posty: 302
Dołączył(a): 25.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2013, 08:40 
Cytuj  
gor1 napisał(a):
Nigdy nie grałem DAOC i zastanawiam się czy jest sens teraz zapoznawać z tytułem? W sensie wiadomo, że gra ma swoje lata i pewnie większość ludzi to wracający do gry z sentymentu starzy gracze DAOC'e - czyli pewnie sami wyjadacze. Ile czasu mniej więcej jest potrzeba na zrobienie postaci?


To tylko zalezy od tego ile czasu dziennie poswiecisz.
Na tym serverze na którym obecnie gramy przy odrobinie szczescia z grupami siedzac 24/7 w tydzien zrobilbys postac


_________________
Najlepszy..

**

Posty: 302
Dołączył(a): 25.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2013, 13:44 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
Aaa tam jakis koles od nas z gildii mial miec dla mnie jakis sprzet na 30+ tylko nie pamietam jak on sie nazywal.Jakby ktos go wychaczyl i to od niego wzial i enchantowal pod swordy to by bylo super.Tak samo bronie juz zaraz bede mial szare...oczywiscie uczciewie zaplace.


Gadalem z tym kolesiem będzie online w srode w granicach 21-22 cet , wtedy zgarne sprzet dla ciebie


_________________
Najlepszy..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2013, 14:56 
Cytuj  
Jesli chodzi o postac to wyglada to tak :

Z tego co zauwazylem to nie ma praktycznie wielkiej roznicy w czasie zdobywania expa od 1-10 czy 11-20 czy 21-30 , trzeba poswiecic tyle samo.

Jak masz dobra grupe - najlepiej full czyli 8 osob - to lvl srednio wskakuje co 45 minut - 1 godzine - majac na mysli "dobra" grupe to mowie tutaj o dobrych pulach i dobrym spocie do zabijania mobkow z dobrym spawnem.Czyli jak dla mnie to spokojnie mozna w tydzien nabic grajac po te 12h.

Oczywiscie mi pomogli bardzo koledzy ktorzy scraftowali mi sprzet ktory nosze od 18 do aktualnie 32 lvl i o nic sie nie musze martwic + maja juz dla mnie nowy ktory pewnie bede uzywal do 49.

Jedyne co jest irytujace ze nie da sie tego robic na qestach bo to zwyczajnie szkoda czasu i za duzo pierdolenia , tylko siedzisz z grupa i pulujesz moby od 5 do 49 lvl - bo do 5 lvl oplaca sie robic qesty :D

@Rjanek

thx jak sie zobaczymy to odbiore , podlicz mnie tam ile


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.