mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 154
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 06:42 
Cytuj  
pare zdjec z ataku (prawie udanego) na zamek smierdzacych midow:

Obrazek

Jeden z transportow wojsk. Bylo okolo 100 osob w calej bitwie tak mi sie zdaje niestety na zadnym ze zdjec nie zobaczycie wszystkich bo trudno zlapac takie ujecie

Obrazek

Atank na MG1. Ja leze a holger goni sie z drzewem :smile:

Obrazek

Kolejne natarcie (bylo ich kilkanascie), mids mieli pelno wysokiego lvlu lucznikow na bramach co uczynilo to bardzo trudne.

Obrazek
Obrazek

Juz po drugiej stronie. Duzo dzielnych wojownikow padle ale cale szczescie mielismy duzo clerics ktorzy trzymali wszystkich przy zyciu.

Obrazek

W piatek zajelismy jeden z zamkow midow I uzylismy go wczoraj do przegrupowania wojsk przed natarciem na kolejna twierdze, niestety nie jestem w stanie powiedziec nezw zamkow :smile:

Obrazek

Atak na zamek, ciezka bitwa byla ale odziwo dosyc dobrze zorganizowany bo bylo duzo ludzi wysokiego lvl. Guards padali szybko ale mids mieli strasznie duzo obroncow za murami. Cos sie spierdolilo jak w dobrym komunizmie i mahiny obleznicze nie dojechaly wiec drzwi musielismy rozwalic lukami i mieczami

Obrazek

Niestety drzwi byly podwojne i po rozwaleniu pierwszych bylismy wykrwawieni bardzo I niestety obroncy dostali posilki i zaatakowali nas z dwoch stron :sad:

Obrazek

Holger dopisz cos od siebie :smile: ja sie swietnie bawilem chociaz w niektorych momentach frame rate mi spadalo chyba do jednej klatki na sekunde albo mniej .... zrobcie sobie /sg info to zobaczycie ile punktow natrzaskalismy dla gildi..... wiec nie pierdolcie glupot na boardzie tylko tez cos zrobcie od siebie ...

sorry jak cos zwalilem w poscie ale nie mam juz sily tego czytac


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: kami dnia 2001-12-10 06:55 ]</font>

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 16:56 
Cytuj  
no ja tez mam juz swoje pierwsze realm points :smile:)) wczoraj zdobylem tylko 3 ALE ZDOBYLEM i prosze wezcie pod uwage ze mam dopiero 21 lv i niegram w nocy tylko w dzien kiedy trudno o spora grupe ludzi :razz:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.