mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 09:26 
Cytuj  
Napiszcie tutaj swoje przemyślenia jak widzicie dalsze rvr.

Ja widzę 2 opcje:
1. zrobić template na 49 level, który będzie się nadawał na początek na 50tke i pobiegać w CV.
Plusem tego rozwiązania jest zgranie się w 8v8 i smallmen rvr.
Minusem jest robienie dwa razy templatów i możliwy brak akcji.
2. Dingnąć 50tke, zrobić wypasione (mniej lub bardziej :)) templaty i biegać w zergu.
Plusy są dwa: jeden template, dużo akcji.
Minus: brak zgrania w 8v8, smallmen - będziemy mogli na rr3 dua/tria zabijać, ale smallmen 4-5 dobrych high rr już może być poza naszym zasięgiem.

:wtf:


_________________
TBH!

**

Posty: 302
Dołączył(a): 25.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 09:44 
Cytuj  
Jak dla mnie opcja 1 z template mozliwym na 50 jakby akcjii bylo malo


_________________
Najlepszy..

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 09:45 
Cytuj  
Ja bym zrobił to co jest lepsze dla grupy czyli został na CV w średnich tempach o ile znajdziemy tam akcje.
Jak nie bedzie akcji no to nie ma wyjścia, ding i roam po nf.

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 09:47 
Cytuj  
gacek napisał(a):
Ja bym zrobił to co jest lepsze dla grupy czyli został na CV w średnich tempach o ile znajdziemy tam akcje.
Jak nie bedzie akcji no to nie ma wyjścia, ding i roam po nf.


Zgadzam się, ale właśnie te chociaż średnie tempy muszą być.


_________________
TBH!

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 09:49 
Cytuj  
Imo sprobowac CV - zawsze można pójść na NF na 49 :D
Generalnie zrobić tempa na 50 ... i wykorzystać te rzeczy co można na 49, a jedynie te tylko pod lvl50 podmienić. Może nie będzie uber temp, ale nie trzeba będzie robić 2 razy.


_________________
------

*

Posty: 158
Dołączył(a): 25.10.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 10:00 
Cytuj  
Moje trzy grosze:)

1 gr - próbujemy się zgrać od kilku miesięcy - najpierw na uthgard teraz tutaj. Już sporo razem graliśmy, ale ostatnie akcje na molvik moim zdaniem całkiem nieźle nam wychodziły. Możemy jeszcze zgrywać się na cathal, ale dopiero gdy będziemy mieli wszyscy templaty gotowe to w przypadku porażki będziemy mogli mówić o poprawie taktyki. Teraz przy porażce zganiamy winę na zły sprzęt, później będziemy mówić, że nie mamy MLi itp.

2 gr - W molvik był fun bo były i grupy i zerg, byliśmy ciągle w napięciu i to nam pomagało. W cathal dużo biegania, troche solo, zero stresu, i raz na jakiś czas wypasiona grupa.... Możemy się zgrywać na cathal, a na 50tce będzie już całkiem inna sytuacja - champions level, inny sprzęt, inne skile, więc i inna taktyka....

3 gr - nie wiadomo jak długo będzie jeszcze daoc, bo wchodzą kolejne zmiany, pewnie część ludzi to kopnie znowu, w pewnym momencie też wejdzie unchained więc moim zdaniem Carpe diem:P

Yag

**
Avatar użytkownika

Posty: 351
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 10:19 
Cytuj  
Ogólniej każdy wie jakie mam zdanie na temat BGsow :) one maja się nijak do rvr na 50tce poza taktyka to tam nic innego nauczy się nie da bo to są BGsy czyli wsio jest okrojone albo wręcz tego nie ma ale mi wszystko jedno jak tylko będzie więcej osób grac to ja mogę i na CV do R4L9 siedzieć.


_________________
Hib/Prydwen
Yacus - level 50 BM RR9.1
WAR-K8P
Yaco - level 16 WP RR11

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 10:59 
Cytuj  
Słampar napisał(a):
Ogólniej każdy wie jakie mam zdanie na temat BGsow :) one maja się nijak do rvr na 50tce poza taktyka to tam nic innego nauczy się nie da bo to są BGsy czyli wsio jest okrojone albo wręcz tego nie ma ale mi wszystko jedno jak tylko będzie więcej osób grac to ja mogę i na CV do R4L9 siedzieć.


CV jest już bardzo zbliżona do lvl 50 rvr (poza stroną zergowo-keepową). Na bg możesz nauczyć się jednak grania w grupie, mechaniki, zadań etc.
Na 50tce będziemy imo na rr2-3 skazani na zerg bo z naszymi rr w 8v8 jesteśmy bez szans.


_________________
TBH!

**
Avatar użytkownika

Posty: 351
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 11:10 
Cytuj  
Sam brak MLi do 10tki już jest dużą ułomnością BG , gdzie BG, gdzie bane lordy zefiry itp a to jest bardzo znaczący element gry. Wiec imo nie jest zbliżony do rvr 50at jak juz mowiłem to jest okrojona wersja . Na 50tce mezzy, rooty i inne tałatajstwo trwa dużo krócej niż na BG i tak będzie trzeba uczyć się taktyk bo na 50tce nawet rr4 tank nie będzie stał 30 sek na mezzie jak to sie ma na BG.


_________________
Hib/Prydwen
Yacus - level 50 BM RR9.1
WAR-K8P
Yaco - level 16 WP RR11


Posty: 49
Dołączył(a): 16.02.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 11:32 
Cytuj  
NF to NF. Szybciej przyjdą nowe RR, nowe zabawki (np wykorzystanie DI przez healerow), MLevele, speed warpy itp. Zgrywać się przyjdzie od nowa bo tym samym taktyka walki będzie jednak inna. Mogę biegać w zergu, nie mam nic przeciwko kiedy widzę, ze to konieczne z racji rangi.
Wole się uczyć oraz wszystko optymalnie wykorzystywać w grze raz porządnie a nie rozdrabniać na jakieś pomniejsze BG.
Tempy też lepiej robić raz a porządne. Głosowałbym na tydzień biegania po CV (1-2 runy?) na tempach 50 i potem ponowne rozważenie czy idziemy dalej. Ja się dopiero rozgrzewam - nawet makra nie porobione dobrze jeszcze na gamepadzie i myszy :wink:

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 12:22 
Cytuj  
no ja się głównie naszego suportu obawiam.
Andrzej: dopiero co się specnąłeś w mend/aug, nie masz qbindow i makr porobionych,
Rjann: jak zawsze QQszka, ale był cave/aug - pierwszy był z prozdu z ddkami/dotami - teraz ma zupełnie inne zadanie,
Ja: doszły nowe zabawki, których używania muszę się nauczyć.

Możemy to wszystko robić w zergu, ale naszym celem było zawsze 8v8, a tego się w zergu nie nauczymy.

Warto jednak zrobić templaty na level 50, które mogą być ułomne na CV (brak bonusów z niektórych itemów działających od 50 levelu).
Myślę, że jak nie będzie akcji, to od nowego roku idziemy do NF.


_________________
TBH!

*

Posty: 158
Dołączył(a): 25.10.2003
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 13:35 
Cytuj  
Nie da się biegać w tempie z lvl 50 na cathal, mi 3/4 sprzętu nie będzie działać, a pomijam nawet fakt że nie założę tarczy i hammera na locku ktory mogę dopiero na CL4 założyć...
to już lepiej w tempie molvik crafted albo cathal bp - tu strata bp na itemy...

a wniosek jaki będzie... dostaniemy w dupę i zwalimy winę na sprzęt...

martwisz się o support... chłopaki muszą się nauczyć... andrzej i mazak mają czasu więcej to na NF z docelowym tempem będą ćwiczyć poza tymi dwoma dniami, na 49 w cathal nikt ich nie wezmie do grupy...

znowu moje 2 grosze.

yag

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 16:16 
Cytuj  
da się - trzeba ewentualnie trochę do inaczej dopasować na czas CV (potem wprowadzić drobne przeróbki). Z tego co wiem to tylko ML10 i CL itemy nie są dostępne poniżej 50 levelu, no chyba, że ty masz 3/4 takich w templacie :wtf:


_________________
TBH!

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 gru 2013, 20:19 
Cytuj  
anyway ja mam gotowego templata na 50tke (zostaje sc na 3 party)


_________________
TBH!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.