mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 04:17 
Cytuj  
Zaczalem robic tailora.
Masa kasy na to idzie ale juz factor5 cloth i factor 16 leatcher robie.
(za jakies 2-3 podniose znowu - musze ze 3-4 golda uzbierac i uzbroic sie w cierpliwosc... duzo cierpliwosci :smile:

Mam problem ze studded - wymaga metalowych komponentow.
Ktos moze wpadl przypadkiem na vendorka ktory takie sprzedaje?

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 11:46 
Cytuj  
hmmm
bierz consigments od swojego trade skill mastera (/whisper help)
trzeba zrobic cos dla danego npc.. gdy dostarczysz dostajesz za to kase - ja czesto tak sobie zarabiam jak mam lag i z monsterami ciezko
fakt ze zabiera to mase czasu ale nie trzeba masy pieniedzy na podniesienie skilla a jeszcze sie cos zarobi
mam prawie 400 tailoring/leatherworking/clothworking a od 200 jade juz na taskach od mastera

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 12:37 
Cytuj  
Carol jak potrzebujesz kase to powiedz
Mam ok 22 golda i na razie nie mam na co wydawac. Moge ci sfinansowac nauke a kiedys tam mi oddasz :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2001, 14:28 
Cytuj  
Ja tez zaczalem taski ale to trwa wiecznosc a zarabia sie na nich malo (przy tym skilu).
Mam wrazenie ze w to trzeba zainwestowac przerabiajac material i sprzedjac NPC przynajmniej do momentu gdy skill bedzie wystarczajacy zeby robic stuff z lepszych materialow.
A co do kasy to farmuje demony :smile: ale dlugo to trwa bo sa dla mnie red i singlowo sie je dlugo wykancza.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2001, 02:12 
Cytuj  
Jesli ktos reflektuje to moge juz robic cloth armor factor 5/10 (Quality wychodzi mi ok 90) i leatcher armor factor 16 (QL j.w.).
Wyjdzie to taniej niz u NPC o ok 10-20% a jakos lepsza (kupne/znalezione maja QL 70 chyba).
Zaczalem tez robic leatcher factor 20 ale wychodzi mi slabo - mam rekaice i czepek only :smile:

P.S. Dzieki dla Holgera i Kielasa za donations :smile:

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2001, 17:38 
Cytuj  
Ja zacząłem z armorcraftem, ale słabo to idzie, bo nie mam cierpliwości. Jak w tym ruskim dowcipie - my nie dansiory, my jebaki.
Ale będę ciągnął. Sirian chyba się wziął za wyrób scyzoryków i innych ostrych narzędzi, więc byłby komplet najważniejszych, poza fletching (coś pominąłem?).
Trzeba by to ciągnąć jakoś, bo najwyższą jakość mogą osiągnąć tylko przedmioty robione przez graczy i z questów. Ale są np. rodzaje broni, które mogą być tylko przez graczy zrobione, poza tym tylko gracze mogą pracować na high-end materiałach. Więc jest po co się trudzić.
Ktoś jeszcze coś ćwiczy?

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2001, 20:44 
Cytuj  
Zaczalem wczoraj armorcrafting
Fajna zabawa :smile:
Byla to pierwsza godzina gry w ktorej nie umarlem ! :wink:

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2001, 08:23 
Cytuj  
Faktycznie robie teraz bronie - w tych lagach to jedyne co moge zdzialac , dzieki za dotacje postaram sie odwdzieczyc czyms porzadnym w przyszlosci.


_________________
Obrazek

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2001, 10:56 
Cytuj  
Faktycznie robie teraz bronie - w tych lagach to jedyne co moge zdzialac , dzieki za dotacje postaram sie odwdzieczyc czyms porzadnym w przyszlosci.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.