mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 12:13 
Cytuj  
Ja tam nie pakuje :>
Biegam w fg`sach, nie zerguje, bawie sie w odinsach, i jakos te realm ranki robie, na spokojnie, z mnoostwem zabawy przy tym :>

juz.

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 12:35 
Cytuj  
Co do naszych "niskich" RR to hmmm
po pierwsze ci co graja dluzej maja 6L5+ i na dodatek po RR4+ na kilku altach.
Wiem ze na euro shardach sie robi rr4 w tydzien ale niestety u nas jest z tym gorzej.
1. w tygodniu mniej wiecej od 14 do 18 praktycznie nie ma RvR bo hamburgery po prostu spia/sa w pracy/szkole etc; natomiast gro europejczykow na bedevere jest w albionie i nie ma kogo zabijac :wink:.
2. Populacja bedevere siega w godzinach szczytu + w weekend 1.2k ludzi i wtedy nie ma problemu ze znalezieniem przeciwnika (jezeli ktos jest na tyle wytrzymaly zeby nie spac po nocach :wink: ).
Na europejskich serwerach nie macie problemu stref czasowych i WY (tzn polacy grajacy w europejska wersje DAoC) nie macie problemu zeby zalapac sie na akcje w godzinach najwiekszej aktywnosci na serwerze - wniosek: mozecie zdobyc wiecej RPS.

Czesc druga: RADAR.
coz...przydaje sie ale na prawde nie jest to super uber leet omgwtfpwn narzedzie.
My ostatnio zaczelismy czesciej biegac w stealth grupie i zeby bardziej efektywnie unikac zergu zdecydowalismy sie mapy uzywac.
Dodam jeszcze ze atakujemy grupy przewyzszajace nas pod wzgledem liczebnosci (tacy jestesmy leet :wink: j/k) ktore maja healerow/tankow i wszystko czym my nie dysponujemy --------nie uzywamy wiec radaru do wycinania malych grupek niewinnych biednych zuczkow :wink:.

_________________
Vautrin 50 Scout,
Zajac Poziomka 50 Theurgist,
Adwuloth 50 Armsman,
Ilverin 49 Cleric,
<Immortals>
Silindrin 46 Infiltrator
<The Rats>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: frogmaster dnia 2003-10-15 13:38 ]</font>

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 13:00 
Cytuj  
Hahahaha .....
Karol usiluje nam wmowic ze nie uzywa buffbota w SB :smile:

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 13:29 
Cytuj  
A ja tam lubię mieć przewagę.
Masochizm równości nie jest dla mnie.


_________________
Magus
vel Adsumus

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 13:37 
Cytuj  
ale satysfakcja jest wieksza jak sie zabije przewazajacego cie liczebnie przeciwnika :grin:
+ jak co to mozna zawsze na sosie spier* :wink:


_________________
TBH!

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 13:51 
Cytuj  
ROFL, atakujemy grupy z wieksza liczebnoscia.

hahhaha zaba nie klam ;/

ale na serio zdarza nam sie ze atakujemy bardziej liczebne grupy bo to fun.


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 14:36 
Cytuj  
A może zlikwidować TS :grin: ? Nie byłoby wtedy takich zarzutów.
Mnie by to odpowiadało.


_________________
Magus
vel Adsumus

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 14:58 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-15 14:00, Kielas napisał:
Hahahaha .....
Karol usiluje nam wmowic ze nie uzywa buffbota w SB :smile:




Buff bot w SB w odroznieniu od buff bota w DAoC ma ta roznice ze buffuje na 10 min (przyjmniej newbies na koncie scorpa ktorego uzywam jak scorp nie gra).
Daje mi to mozliwosc dostania sie do open miasta z ktorego mnie wybanowano za kilowanie.

Jedyny moment kiedy buff bot daje mi realna przewage w walce to w PvM - gdzy ide na 2 postacie stukac kase.

**

Posty: 379
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 15:32 
Cytuj  
No to byłoby dobre rozwiązanie dla bufów w daocu:) 20 min i nie ma bufów. Wszyscy co 20 minut by byli pod swoim pk hehe.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 17:08 
Cytuj  
jak to czytam to mi was zal... nie od dzis wiadomo ze amerykanie to lamerzy i jak nie moga w cos wygrac to cheatuja (w taki lub inny sposob) i dlatego powstaja radary i inne bajery potem ktos zabity przez kolesia z radarem tesh zalacza sobie radar i tak kolko sie zamyka... na eu nie spotkalem sie jeeszcze z nagminnym radarowniem poza tym uwazam ze i tak na eu jest wyzszy poziom skilla graczy. Smialo moge stwierdzic ze jakbysmy polskie EU Fg zlozyli to bysmy nakopali do dupy wiekszosci FGsow amerekanow tudziez polakow. jak widze filmiki z us czy gadam z roznymi ludzmi moge stwierdzic jedno US-=-LAME-=-NO SKILLZ

PS
radar userzy to najwieksi lamerzy jakich mozna sobie wyobrazic i pierdoli mnie co wy o tym sadzicie

PS2
a co do cross realmingu na eu to jest to koniecznosc bo u nas sa tylko 2 angielskojezyczne servy a wy gowno wiecie jak to jest bo na us jest od pyty i jeszcze troche niezaludnionych serverow (na eu zeby pograc w kazdym z 3 realmow jest sie zmuszonym do x-realmingu)

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 17:24 
Cytuj  
ROFL az mam ochote kupic konto EU i ownowac cie caly dzien rofl


_________________
TBH!

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 17:26 
Cytuj  
mr. foot

jak czytam jak ktos sie przechwala i uwaza sie za uber leet wtfpwnd wszystkich to generalnie szkoda mi ciebie.

na bedevere jest mnostwo europejczykow ktorzy wrocili z EU, bo EU sux. co tu duzo ukrywac.

pozatym amerykanie wcale duzo nie cheatuja, bo ich sie tego od dzieciaka tam uczy, nie wiesz to nie mow. bardziej sie spodziewaj ze cie jakis polak wyrucha w dupsko.

PS. ludzie ktorzy nie uzywaja radaru to zajebisci frajerzy ktorzy dostaja w dupe od takich jak ja. i ty tez bys dostal :smile: no chyba ze grasz skaldem albo championem, przy waszym x-realmingu to calkiem prawdopodbne ze rownoczesnie nawet.


_________________
afk for quite a while

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 17:27 
Cytuj  
flame on!!! :grin:


_________________
TBH!

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 17:45 
Cytuj  
Na EU jest sie od kogos uczyc PvP.
Urodzone nacje wojownikow.
Francuzi (od 200 lat nie wygrali sami zadnej wojny), niemcy (zdolnosc improwizacji), wlosi (bez burdelu oficerskiego nie walcza), dunczycy (wykazuja sie duza pomyslowoscia w temacie: "komu by tu najszybciej oddac karabin), cala skandynawia (goracy temperament) etc.
Nic tylko pogratulowac :wink:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 17:55 
Cytuj  
Gabrys pierdolisz jak potluczony(grales kiedys na eu???nie wogole nie cheatuja-w jakim ty swiecie zyjesz??) a ty karol nie lepiej(nie ma to jak RL do skilla porownywac)frog zapraszam...

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 18:00 
Cytuj  
"(grales kiedys na eu???nie wogole nie cheatuja-w jakim ty swiecie zyjesz??)"

nie za bardzo wiem o co ci chodzi. powiedzialem ze predzej cie jakis polak wyrucha niz amerykanin. co oznacza, iz predzej ktos z europy bedzie cheatowal niz amerykanin.

nigdzie nie napisalem ze na eu nie cheatuja.

ale whatever mr uber omgwtfpwnd foot.


_________________
afk for quite a while

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 18:04 
Cytuj  
haha
swoja droga juz wczesniej byl pomysl zeby sie przeniesc... teraz jest motywacja :grin:
pozostaje tylko kwestia kasy i czasu ale jak sie zdecyduje to robie alb/excal :grin:


_________________
TBH!

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 18:06 
Cytuj  
ale musze karolowi przyznac racje.

na bedevere polacy uzywaja cheatow i prowadza partyzantke. (skads to znam)

dunczycy (a jest ich masa) i franzcuzi bardzi czesto koncza w apk swoj bohaterski run do amg.

anglicy to solidni i calkiem niezli gracze.

brakuje mi tylko zergu rosjan :smile:


_________________
afk for quite a while

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 18:11 
Cytuj  
dobra moze troche niejasno sie wyrazilem chodzi mi o to ze to zawsze u amerykanow powstaja taki wynalazki jak radar itp. i to wlasnie z ameryki to europy takie wynalazki docieraja wiec nie mow mi ze predzej polak cie wyrucha (choc z drugiej strony jest mniejsze prawdopodobienstwo ze spotkasz w swoim miescie amerykanskiego pedala ;P)

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 18:16 
Cytuj  
nie zgadzam sie z toba.

w tym wypadku owszem, mapa pochodzi z usa, ale tylko dlatego ze ta gra byla wczesniej u nich niz gdzie indziej na swiecie. jakby w korei albo polsce wyszla w tym samym czasie co w usa to moge sie zalozyc ze oni od nas mape by mieli a nie odwrotnie.


_________________
afk for quite a while

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.