mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 20:43 
Cytuj  
flamy flamami a MLF czeka - spragnieni rozrywki w godzinach plażowych zrobiliśmy sobie co tylko się dało na mid/mlf - jak ktoś chce z nami dobić do 35 i pobawić się na BG to zapraszamy .


_________________
Obrazek

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 20:45 
Cytuj  
zpomnialem jak by ktos nie wiedzial to mids dostali tam lev 30


_________________
Obrazek

**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 21:43 
Cytuj  
Sirian jutro badz od rana :smile:
Gab ma wpasc Healerem, wiec jak Kielas zrobi 2 SM to bedziemy rzadzili :smile:

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 21:49 
Cytuj  
pacc healer supadorf to da rescue !!!

ja + wy + mapa i gramy :smile:


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 paź 2003, 22:08 
Cytuj  
Panowie, albo wy czegoś nie wiecie, albo ja czegoś nie rozumiem.
Dość dawno było tu odtrąbione, iż gramy na mid/mlf (lub raczej porywamy od czasu do czasu), że mamy gildię (Vistula Spiritus Drinkers) i że generalnie, jak nam odbija, to się tam przenosimy.
Jest sporo różnych postaci, na razie (poza dwoma lub trzema) zatrzymanych na 35 lvlu. Ja, dla przykładu mam healera i thane'a na 35 i sb chyba 33. Plus boty.
Więc nie widzę nic naprzeciwko.
Chyba, że chcecie The Rats również tam zrobić.

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2003, 20:24 
Cytuj  
chyba ide grac w bierki - jak tak dalej będzie to takie "downy" będą co 2-gi dzień - TOA wymagało 170mb patchy a wyglądało na wersję retail... zobaczymy


_________________
Obrazek

**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 07:25 
Cytuj  
Tak Holger, chcemy The Rats ale brakuje nam postaci do zrobienia guildii : moze ktos z was moze nam pomoc ? :smile:

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 08:50 
Cytuj  
A niby czemu nie? :smile: Zawsze, wszędzie i w czymkolwiek :smile:

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 18:09 
Cytuj  
Ja mam na MLF spiritmastera ponizej 20 levelu. Moge go respecnac na succ i zrobic /level na 30 poziom.

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2003, 19:03 
Cytuj  
no to dawaj :smile: zanim 30 cofna


_________________
Obrazek

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 paź 2003, 20:06 
Cytuj  
Hejka:)
Jak juz Holger wczesniej napisal, to calkiem pokazna grupka z Nas bywa na MLF :smile:

http://guilds.camelotherald.com/guilds/ ... gan&g=2092

Mamy guildie, bo tak latwiej ze wszystkim, szczegolnie komunikacja :smile: I mamy zasade... total demokracja, wszyscy sa guildmasterami :smile: hehe

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Albert dnia 2003-10-21 21:12 ]</font>

*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.09.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2003, 00:17 
Cytuj  
Szczerze powiedziawszy też mnie dziwi ta sytuacja. Gdy miesiąc czy półtora miesiąca temu proponowaliśmy podobną zabawę na bg3 na MLF i wspólne levelowani epostaci do 35 levelu to praktycznie zadnego odzewu ze strony "elity polskich graczy" (czyli tych, którzy opóścili CoS i przeszli do większych gidii czy też tych, którzy nigdy w CoS nie byli) nie było. A przecież doskonale wiedzieli, że tam gramy chociażby po naszych rozmowach na TeamsSpeaku.
Mówiliśmy i pisaliśmy wtedy o tym wszystkim właśnie ze względu na doświadczenia z Bedevere. Nikt nikt z nas nie ma/nie miał aspiracji "przywódczych", "założycielskich" czy jakichkolwiek innych. Pragnęliśmy po prostu się dobrze zabawić na nowym serwerze w gronie znajomych nie będąc obarczonym balastem ze starego Servera. Powstała porzecież zupełnie nowa gildia o neutralnej nazwie, której wszyscy członkowie mieli równe uprawnienia. Wydaj mi się , że to się sprawdziło. Na kilkanaście osób które ówcześnie grały nie było żadnych problemów i praktycznie wszyscy mieliśmy okazję pograć na bg3 (gratz dla Albertusa i Mamuśki za capnięcie RR2 i zdobycie zamku). Mogliśmy wtedy wystawić pełną grupę, chyba najliczniej reprezentowaną na bg3.
Niestety "elita" nie chciała dołączyć do nas wtedy, a teraz mam odczucie, że rónież wolą bawić się sami ze sobą. Jeżeli ktoś przedkłada nazwę gildii (jakakolwiek by ona nie była) to trudno tu mówić o jakiejkolwiek dobrej woli do wspólnej gry i zabawy.

Ja naprawdę tego nie rozumiem. Jest mi jedynie przykro, że ludzie z którymi spotykam się w grze prawie codziennie od dwóch lat, z którymi wspólnie zaczynałem grę i levelowałem (jak chociażby Gab) wolą omijać nas z daleka i zakładać jakąś odrębną organizację.

Może wreszcie mnie ktoś uświadomi o co tu właściwie chodzi.

Na marginesie: nie mam nic, zupełnie nic przeciwko The Rats, nikt mnie jednak nigdy do gildii o takiej nazwie nie zapraszał. Ani w UO (byłem w The Black Company) ani w DAoC.
W gruncie rzeczy nie miałbym nic przeciwko temu, żeby wszyscy polacy grali w The Rats czy w The Cats, byleby grali razem.

***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2003, 10:11 
Cytuj  
popieram sznurka w 100%
poza tym ze nerwowo nie wytrzymuje przy levelowaniu postaci, wiec raczej nie liczcie na nic wiecej niz moja obecnosc na bg3

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2003, 10:54 
Cytuj  
Wiesz dziwi mnie czemu nagle teraz znowu wyjechałeś z tym tematem...Nikt z nas nigdy nie mówił , że jesteśmy "elitą" o ile pamiętam to Holg zawsze zachwalał w artykułach COS jako największą i najlepszą polską gildię ... nikt z nas się o to nie oburzał - pamiętam doskonale jak to było z utworzeniem COS na ośmiu obecnych 3 lub 4 nie zgadzało się na nazwę black company - a jak się na koniec zgodzili to okazało się że i to jest zajęte - COS powstało niejako "przez przypadek" próbowałem dotąd nazwy podobne aż coś było wolne.
Wydaje mi się ,że każdy ma prawo do wyboru nazwy takiego jak mu się podoba mamy w końcu teraz demorkacje prawda ?
Co do MLF to sorry ale przez tydzień grania tam widziałem 1 osobę w VSD... naprawdę jeżeli mam grać pod nazwą ,która mi się nie podoba (a ta wybitnie mi nie leży - czemu daliście to po angielsku ? to dzięki takim "naszym" zachowaniom utrwalacie stereotyp polaczka pijaczka wpieprzającego kiełbasę - a potem lecisz gdzieś i celnik na lotnisku pierwsze co jak zobaczy ,że jesteś polakiem to pyta o spiryt i kielbache - wcale to nie jest przyjemne zapewniam was) to wolę gildię dużą w ktorej jest z kim grać.
A poza tym to my grzecznie zaproponowaliśmy przenosiny a wy zaczynacie na dzien dobry od flamów.

Na koniec coś co na pewno was wszystkich ucieszy... opuszczamy US servers - może jeszecze tu wrócimy może nie - na pewno będziesz mógł od nas odpocząć skoro tak kłuje cie w oczy nasza obecność

już

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2003, 11:54 
Cytuj  
Plat skoro tak go popierasz to czemu jesteś w KT ?

**

Posty: 225
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2003, 12:31 
Cytuj  
Brawo Sirian :D
Po pierwsze primo: Guildia The Rats na bedevere jest bardzo stara, jak tylko poacy zaczeli grac na bedevere to zostala zalozone. Wikszosci nazwa odpowiadala, byla tylko 1 osoba ktorej nazwa nie pasowala i zalozyla guildie The Rats (wiekszosc pewnie wie o kim mowie). Ja zawsze chciealem bys w guildi ktora duzo gra RvR dlatego odszedlem z KT i dolaczylem do Immortals. Z tego co zaobserwowalem to CoS bardzo malo gra RvR, a jak juz gra to 1-2 osob (infow) kilujacych w DF (mi to nie odpowiada, nienawidze kilowania szarakow w DF). Ja, Gab, Zaba, Drak zgralisy sie ze soba, praktycznie zawsze razem robilismy grupe w emain i calkiem niezle nam szlo. Na MLF z racji tego ze nie znamy zadnych graczy postanowilismy zalozyc guildie taka jak na Bedevere (The Rats) i tez grac razem.

Po drugie primo: Czemu my mamy dolaczac do waszej guildii, a nie wy do Rats'ow ? Jezeli nie odpowiada ci nazwa to powinienes zrozumiec ze i nam moze wasza nazwa nie odpowiadac :(
W tej chwili to i tak juz praktycznie niam znaczenia bo przenosimy sie na euro serwer wiec jak juz Sirian napisal bedziesz mogl odsapnac od "ELITY".

btw. zalozymy guildie " The Rats From Company Of Shadows" :D

btw2: Plat ty sie nie udzielaj :) po pierwsze czemu jestes w KT, a nie w CoS ?
Po drugie jestes wqrwiony na mnie i na reszte bo powiedzielismy ze odchodzimy na euro :( ale niestety tak jak juz ci powiedzialem Ty grasz bardzo rzadko i tylko wieczorami/w nocy. Ja, Sirian i Gab gramy w dzien. Niestety na Bedevere w dzien mozesz sie tylko zalogowac i craftowac, levelowac, farmowac. Zero akcji RvR, akcje zaczynaja sie dopiero ok godziny 21, a niestety ja musze chodzic do pracy i nie moge se pozwolic na granie codziennie do 3 rano :

OMFG...ale sie rozpisalem :D

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Raku dnia 2003-10-25 13:35 ]</font>

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2003, 13:14 
Cytuj  
panowie spokojnie
wiedzielismy ze na MLF macie gildie ale po prostu nie moglismy was spotkac i zdecydowalismy sie zalozyc ratsow.

co do elity to nigdy sie za lepszego nie uwazalem, jezeli kogos w jakis sposob obrazilem to sorki. zawsze staralem sie byc w pozadku dla wszystkich polakow w daoc.

co do "odpoczynku od elity" - bzdura!
mam nadzieje ze bedziecie chcieli tez sie przeniesc :smile:

to by bylo na tyle

pozdrawiam


_________________
TBH!

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2003, 13:15 
Cytuj  
Coś komuś króliczki we łbie się zalęgły? Po cholerę wracacie do tematów starych, wyeksploatowanych i na dodatek wkurwiających?
Niech każdy gra gdzie chce, jak chce, kiedy chce i z kim chce... To jest tylko gra i ma być odskocznią od wkurwień dnia codziennego, a nie dorzucać nowe... IMHO.
Bez sensu, że się przenosicie na euro, ale w pełni was rozumiem i pewnie sam bym tak zrobił, gdyby nie to, czy tamto... Mam nadzieję, że przerzedzicie nieco te zergi tam :smile:

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2003, 13:36 
Cytuj  
Apropo polskich nazw gildii : to sie nie sprawdza. Przerabialismy to na EU :smile:

Fapuse

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2003, 13:40 
Cytuj  
Hm...poszlem ,se na pole ...coby se przemyslec,co napisac ,no i Holg mnie uprzedzil he he....nic dodac,nic ujac ...i to tyle he he

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.