mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 515
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2003, 10:12 
Cytuj  
plis o podpowiedz, jakas postac w miare sweet, najlepiej z mozliwoscia solowania
na razie mysle o skaldzie
osobiscie kocham tez stealtherow :/


_________________
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!

Uo - Platinus, DAoc - Paltinus , WoW - Bioter , WAR - Haissem , SWTOR - Haissem
GW2- Haissem

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2003, 10:28 
Cytuj  
może zastanówmy się jaką grupę razem zrobimy ?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2003, 10:40 
Cytuj  
boys band? :grin:

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2003, 10:56 
Cytuj  
Stealtherzy midków sa do dupy słyszałem, SB i hunter są najsłabszymi z wszystkich 3 realmów podobno.
Skald jest fajny - z tego co widziałem chyba bardziej ofensywny niź minstrel - założyłem sobie postać lev/30 ale jeszcze jej nie rozwijałem.
Ja mam/robie BD na MLF. Do solowania jest w sam raz :smile:


_________________
Magus
vel Adsumus

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2003, 23:00 
Cytuj  
Jako ze mam skalda to postaram sie wypowiedziec.
Gra sie nim bardzo fajnie, jesli masz ochote to mozesz sobie sam pobiegac (... ale pewnie Cie dopadnie na jakims gate banda steatherow :grin:).
Obecnie jednak jako grupowa postac liczy sie bardziej ze wzgledu na speeda niz na cokolwiek innego (nie ma determination, dmg tez nie jest uber - ale dla mnie wystarczajacy). Ja tam fajnie sie nim bawilem, wiec jak najbardziej polecam.

pees. Skald nie dostal jeszcze ani po dupie, ani zadnego bonusa w zadnym patchu wiec moze jakis maly love sie kiedys trafi :smile:

Odnosnie steatherow to faktycznie jest tak ze Midgard ma ich najgorszych - zarowno hunter (byl juz taki od zawsze:D), jak i SB (po nerfie LA) sa delikatnie mowiac bidni.

BD - wg. mnie przegieta klasa :smile: Ale faktycznie najlepiej sie nim soluje i chyba najprostszy do grania.
_________________
------
Arathor Skald lvl50 Midgard/Excalibur <inactive>
Artae Shadowblade lv3x Midgard/Excalibur <inactive>
+ kilka innych altow

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mazee dnia 2003-10-27 23:03 ]</font>

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2003, 17:25 
Cytuj  
witam
gram sb i nie jest tak zle,moze na papierze wychodzi to bardzo zle ale w grze naprawde mozna sie niezle pobawic.wygrywa sie walki nieraz z duzo lepszym rr,wszystko zalezy od tego kto kogo stunnie,o pa nie wspominam bo 1/10 wchodzi jak madry przeciwnik i takowego nie posiadam.specnalem sie axe 50 Laxe 44 .taki spec sie sprawdza i bardzo dobrze sie bawie grajac ta postacia ,a w koncu o to chodzi.
pozdrawiam

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2003, 09:22 
Cytuj  
Szani mozesz napisac jakich styli uzywasz ?
Z tego co patrzylem to w axe sa 2 fajne style front positional Havoc i po nim Tyr`s Fury.
Tylko sie zastanawiam jak to sie sprawdza bo Havoc ma Low Defence Penalty ....

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2003, 11:50 
Cytuj  
witam
ja jak nie jestem pewny pozycji to otwieram dubelfrostem z L axe ,i potem albo tylko tego uzywam jak gosciu jest wdziwnej pozycji do mnie bo kogos innego bije,albojak sie frontem do mnie odwraca to wciskam comeback i havoc.te ciosy tak wizualnie sie roznia ze widze od razu ktory wchodzi,jezeli havoc to wciskam comback i tyrs fury,jezeli comeback to 39 z l axe co stunuje na 7 sek,i tak wkolo powtarzam sekwencje w pos front .a od tylu evernight i nastepce.
do tego stuna musisz miec 39 L axe
axa te 2 po uniku daja wieksze dmg niz jakiekolwiek dostepne i malo end jedza
pozdrawiam

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2003, 22:50 
Cytuj  
witam :smile:
walac prosto z mostu wszystkie klasy w mid sa super =)
ale nie polecam skalda bez buff bota :/ faktycznie dobrze spisuje sie na RvR tzn latwo sie nim ucieka :wink:ostatnio podciagneli mu DD dodali z 200 hps i teraz uber skald na full bufach moze dociagnac do 2200 hps(to jest super max). niestety jego weapskill jest rowny warriorowi na 40 :/ i RA sa bardzo drogie :/ IP za 25 rs etc... mimo tylu wad zabawa skaldem jest fajna :wink: ale trzeba miec bardzo dobry sprzet lub buff bota :wink:
co do sb to marudza na la respec podobnie jak zerkerzy ale nawet tetaz te klasy sa godne polecenia :wink: tylko styl gry nimi sie zmienil
zaprzeczajac wszystkim hunter zawsze byl fajny :smile: tylko trzeba nim umiec grac... niestety hunter to nie jest postac do solowania tak jak scout i ranger to bardziej tank tylko ze z lukiem .
podobno savage jest fajny ale mi nie pasuje tracic hp na buffy...
co do bd supp spec to ciezko go zabic ale gra nim jest nudna w dodatku pety sa glupie i latwo zlapac jakies agro gdy healer pet ucieka przez caly df...
rm to lepsza wersja wizarda.]
sm cos w rodzaju chantera.

generalnie polecam do solowania nastepujace klasy: warriora,thane'a,sb,huntera,bd(wszystkie spec), sm,rm a z buff botem to wszystkich tankow,stealtherow :smile:

P.S. midguard jest tank realmem i taktyka na rvr opiera sie na jaknajszybszym zwarciu wiec glupota jest grac stealtherem
P.S.2. sorry za ewentualne bledy i nieskladny text

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2003, 08:49 
Cytuj  
Zgadza sie, Midgard jest tank realmem do tego stopnia, ze ja czesto tankuje swoim RMem! :smile:

Jestem w stanie skosic na raz od 5-8 zoltych do 1 purpa. A jestem RC speced, czyli zadaje o jakies 20-30% mniej dmg niz dark speced. Whoa! :grin:

Fapuse

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2003, 09:22 
Cytuj  
SOrki jedno mi sie narzuca - Midgargd jest tank realmem... no może najwięcej ludzi gra tankami w mid ale na pewno nie są oni najlepsi...
Absolutnie nie do pobicia sa tanki albs ...pall,armsman i merc (tak pally pomimo , że to LT) gralem dlugo w albionie i widziałem jak pally solowal 2 purple w df ze strata 1/3hp albo grupa 50pally/50reaver/48scout rozwalalismy 7 mobow red/purp nie wiem moze mam za male doswiadczenie w mid , ale jak do tej pory nie widzialem czegos podobnego jak np 2 pally rozwalajacych princess...


_________________
Obrazek

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2003, 09:34 
Cytuj  
Czytalem na vn o savage z botem.
Czlowiek probowal princess solo 6 razy.
2 razy wygral 4 razy przegral.

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2003, 09:36 
Cytuj  
hehe po ostatnim patchu ?


_________________
Obrazek

**

Posty: 448
Dołączył(a): 26.03.2002
Offline
PostNapisane: 4 lis 2003, 09:40 
Cytuj  
Tego nie wiem, ale nie sadze. :smile:
Jednak pomimo sporego nerfu, z tego co czytalem savage jest nadal zabojczy, tylko trzeba troche zmienic styl grania.


_________________
--
Drak

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2003, 13:29 
Cytuj  
Sirian:

pve /= rvr

juz.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2003, 14:15 
Cytuj  
paly spec shield + friar.

pve rzadza.
w rvr vs tankom tez.


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2003, 14:46 
Cytuj  
Cytuj:
2003-11-04 09:34, Dracon napisał:
Czytalem na vn o savage z botem.
Czlowiek probowal princess solo 6 razy.
2 razy wygral 4 razy przegral.

nawet po nerfie dobry sava z botem da rade :smile: to nie zalezy od klasy ale od umiejetnosci gracza...
widzialem tez jak princess kladli : zerker rm darkness spec; 2 warr ; warr+ bot

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2003, 14:49 
Cytuj  
Cytuj:
2003-11-04 09:22, Sirian napisał:
SOrki jedno mi sie narzuca - Midgargd jest tank realmem... no może najwięcej ludzi gra tankami w mid ale na pewno nie są oni najlepsi...
Absolutnie nie do pobicia sa tanki albs ...

LOL jestes jedyna osoba ,ktora na forum powiedzial , ze tanki w alb sa "nie do pobicia" bo ja znam takich palladynow co maja 2 miliony rps i opowiadaja jak to jest zle w alb...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2003, 14:54 
Cytuj  
A jesli chodzi o mid mele team (i mid easy mode :>).......
Najlepsza gildia w midgardzie zalozyla sobie ze zdobedzie duzo rpsow......

3 postaci z designated group zdobyly w last week rp po 1mln (200k na dzien).

...

juz.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2003, 15:07 
Cytuj  
kazdy realm ma dobrych tankow. nawet hiby maja dobrych (Hero, Champ)... itd.

midgard wcale nie ma najlepszych ale ma po prostu bardziej pure melee niz inne realmy.


_________________
afk for quite a while

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.