mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 mar 2004, 20:03 
Cytuj  
Chcialem mojego warka przerobic z 50 hammer na 50 sword. mialem spec 50/50/28 (hamer/shield/parry), i po zrobieniu respec na mlotkach pojawil sie problem, o to co sobie pisze z GOA :

Problem with single respec

Discussion Thread
Response (Community Manager) 03/12/2004 04:28 PM
Greetings,

This is not a bug but considered as working as intended. I cannot grant you back another respec stone nor turn you into your previous skill settings. The difference between 50 sword and 48 sword is barely noticeable and will not affect your effectiveness.

Yours sincerely,
---------------------------------------------
European Dark Age of Camelot Community Manager
Customer (Maciej LUTOSTANSKI) 03/12/2004 03:01 PM
hello again, So this means that i cant do 50/50/28 spec now (neither hammer or sword), and this game is bugged. How come that this is normal warrior spec, and i cant do it. So, if i cant do it with sword , plz reroll it back to 50 hammer 50 shield 28 parry again, cause i dont want to play gimped char, and give me 5p for respec stones i used.
Response (Community Manager) 03/12/2004 02:30 PM
Greetings again,

This is how the respec command works. Once you use the /respec, points are automatically deducted to go into the lines you should auto-train in.

Yours sincerely,
---------------------------------------------
European Dark Age of Camelot Community Manager
Customer (Maciej LUTOSTANSKI) 03/12/2004 12:51 PM
My question is, why i cant now do spec 50 sword 50 shield 28 parry, as i hav before respec 50 hammer 50 shield 28 parry. Today i respeced in swords, so i thought that autotrain points ll be avaiable, but not, cant do this. Used 5p for respec stones and i hav usless spec now. Cant you do some with this? I want to hav 50 sword 50 shield and 28 parry, as normal warrior spec plz.
Response (Community Manager) 03/11/2004 10:34 AM
Greetings,

This is normal. Due to the autotrain in weapons skills, you always automatically spend the value of 12 skill points in the autotrained lines when you respec your skills.

Yours sincerely,
---------------------------------------------
European Dark Age of Camelot Customer Support
Customer (Maciej LUTOSTANSKI) 03/10/2004 09:28 PM
Today i used single respec on my warrior Feawar. I was respecing hammer spec. Had 50 hammer , and want to respec 50 sword. BUT, after respec i can only do 48 sword, and in hammer still was 12... So , my question is - can you fix it, or what i did wrong.









Tak wiec pytanie moje, co z tym zrobic, co im powiedziec, albo co zrobic zeby bylo dobrze. Nie moge teraz zrobic normalnego speca przez to. Btw oni sa z innej bajki chyba jezeli uwazaja ze pozbawienie back style z 50 jest tym samym co ze stylem...

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2004, 22:51 
Cytuj  
ROTFL. Ej, nie mam pojecia co ci powiedziec, ale akcja jest nie zla :smile: Tyle, ze IMO gosc z ktorym rozmawiasz jest kretynem i musisz go podejsc, bo w ten sposob nic nie osiagniesz. Sam widzisz, ty mu wprost a on rznie udaje glupa

Sprawdz co jest napisane w helpie do respeca, jezeli nie ma tam wzmianki o autotrainie (ale w sumie.. to zaden tank by sie nie respecowal :wink: ) to napisz, ze ich wina bo nie daja info i zadasz przywrocenia starego speca czy cus. Nic innego mi nie przychodzi do glowy.

Normalnie jakbym slyszal rozmowe w urzedzie skarbowym :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fapuse dnia 2004-03-12 22:54 ]</font>


Posty: 28
Dołączył(a): 29.10.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2004, 13:52 
Cytuj  
imo sprawdź, czy nie dodałeś omyłkowo thrown weaps. respecowałem 4 postaci i wszystko gra. natomiast nie kumam jednego, skoro poszedłeś w hammer to powinieneś mieć auto axe i sword także do 12lvlu więc 50/50/28 jak najbardziej jest możliwy. moj pala ma auto chants i slash (154 punkty gratis) co dało mu 50shield, 39slash, 46chants =)

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2004, 14:36 
Cytuj  
Bym mial punkty z auto jakbym nie zrobil /level, wtedy ich niestety nie dostajesz. W thrown mam cale 6, co daje razem 21 punktow, co nie pozwala i tak mi zrobic 50:(


Posty: 28
Dołączył(a): 29.10.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2004, 16:49 
Cytuj  
w takim razie mythic rulez =)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.