mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 15:09 
Cytuj  
Witam mam pytanko do całej polskiej gawiedzi na Bedevere. W związku z tym, że gram od dłuższego czasu na Merlinie, a tam ani widu ani słychu polaków, chciałbym zacząć grać na Bedevere, gdzie zauważyłem, że jest sporo polaków aktywnie grających. Pytanie brzmi: czy nie przygarneliby polskiej "pluszowej" znajdy do polskiej gildii ? . :smile: Mam jeszcze kolegę, który chętnie by się też przyłączył, gdyby ktoś z Was przygarnąłby nas, to mogę zacząć grać od nowa na Bedevere nawet dziś. Pozdrawiam i mam nadzieję, że znajdą się Master'zy, którzy wspomogą Newbie'sów, bo przyjemność grania z rodakami jest dużo większa. :smile: Pozdrawiam

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 15:25 
Cytuj  
Oczywiście, że przygarniemy...
Damy szmal, wyposażymy w to, co jest pod ręką, albo nawet lepiej...
Jednak my wszyscy jesteśmy skażeni syndromem poziomu 50, czyli nie możecie liczyć na pomoc w lewelowaniu od początku... :sad:
Chyba, że któryś z nas ciągle kogoś leweluje...
Ja, np., scouta ciągnę z bólem...
Ale jasne, że jesteście z radością witani...
Napiszcie /who shadows lub jakiekolwiek znane wam nasze imię, jak będziecie online...

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 15:39 
Cytuj  
Z góry dziękuję, dzisiaj się melduję na Bedevere. Oczywiśce, że nie liczę na to, że ktoś z 50-tki będzie mi pomagał levelować, ale głównie o możliwość podpytania, pomocy no i oczywiście polskiego poczucia humoru i przynależności :smile:, którego brakuje mi na tamtym serwerze. :smile: Zacznę od początku, trudno .... Na tamtym mam Clerica na 37 LVL'u, ale cóż zacznę od początku. Dzisiaj zaloguje sie na Bedevere jak tylko serwery będą dostępne. Tak przy okazji może macie jakieś preferencje i potrzeby jakiego Char'a powinien rozwijać? :smile:

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 15:46 
Cytuj  
Nie, nie mamy żadnych preferencji... Graj taką postacią, jaka ci odpowiada.
Ale tak, Bogiem a prawdą, theurg lub sorc by się przydał... A jeszcze lepiej kleryk rejuv/enh...
My wszyscy mamy stealtherów, i natym ostatnio się skupialiśmy :smile:

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 15:53 
Cytuj  
W clericu mam wprawę rejuv/enh - zrobię tylko trochę to pewnie potrwa zanim dojdę do 50, chyba że pomożecie w wolnych chwilach :smile:, Thurgiem albo sorciem chętnie też pogram.... Tylko jaki spec obrać dla nich ?? Bo nimi nie grałem.

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 15:57 
Cytuj  
Na razie rób clera, jak się w nim dobrze czujesz...
Jeśli grasz przed południem, lub około tego, to pewnie jakiś PLing będzie możliwy...
Wieczorem raczej nie, bo zabijamy podłych wrogów...
Heh, nie wiadomo jak to będzie w NF :smile:

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 16:28 
Cytuj  
Gram głównie wieczorami, do późna w nocy. popołudniami w weekendy. Niestety pierwszej młodości już nie jestem praca itp. A może Clera przenieść ile to kosztuje ? mam 37 lvl no i 500 skillsów na Armourcraftingu, hehe ręcznie zrobionych :smile:, nie przez boty :smile:Wiem, że to niedużo, ale może warto. Dodatkowo mam Necro 20 LVL full deathside i Wiza 9 LVL oraz Pally 13 LVL.

***

Posty: 553
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 18:55 
Cytuj  
Zapomnij o przenoszeniu postaci, chyba że zbywa ci gotówki... 40USD to kosztuje.

http://www.camelotherald.com/more/1439.shtml

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 19:18 
Cytuj  
Kurcze, faktycznie drożej niż cała gra :smile: Zauważyłem, że Cleryków macie sporo, ale nie Thurg'a...

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 19:38 
Cytuj  
Hm.."zauwazylem ,ze clerykow....",jasne ,ze kazdy z nas ma ( na bedevere i chyba na kazdym shardzie jest ich od cholery i ciut)..ale grajacych nimi...mozna policzyc na palcach jednej reki ( robia za bufboty).
Moim skromnym zdaniem,jak dopiero zaczynasz przygode z DAoC'em, nie chcesz zarywac nocy ,pracy etc...to lepiej odzalowac pare funciakow i kupic ,se wersje euro he he.Polakow na euro chyba jest ok 20-30stu.Na Bedevere jest nas 8smiu ,a jak "nie wypala" new frontiery...to napewno dwoch odejdzie he he. Radze Ci,zastanow sie:)
Ale jak zaczniesz na Bedevere to jak mowi Holg..pomozemy

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 20:01 
Cytuj  
Hehe, ja i tak zarywam noce conajmniej do 2-3 w dni powszednie :smile:, gra mnie wciągnęła poprzednio grałem w EQ, ale trochę nudnawo jak dla mnie. NF mnie nie odstrasza (bo tak naprawdę ja nie mam nic do stracenia :smile: ), a zdecydowałem sie grać na US i tak już zostanie, więc jeśli pomożecie będę naprawdę wdzięczny, no i może na coś się Wam przydam. :smile:

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2004, 20:04 
Cytuj  
A tak przy okazji mam wykupiony dostęp do Allakhazam, mogę dać dostęp, jeśli to się Wam na coś przyda .... :smile: pozdrawiam


Posty: 29
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lip 2004, 15:34 
Cytuj  
zaczalem pare dni temu, jesli ktos jeszcze ma postac o tak niskim lvlu, chcialby poexpowac czy wspomoc poczatkujacego :) czy cos zrobic to ja chetnie, ucze sie i ucze
ostatnio mam duzo wolnego wiec gram za duzo
aaa eflu lvl 11 infiltrator obecnie


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: atj dnia 2004-07-06 17:11 ]</font>

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2004, 14:49 
Cytuj  
Jasne, dorobiłem się Thurga na 10 LVL'u oraz ostatnio gram Necro na 30. Pogramy sobie razem, nie bedzie nam nudno, a chłopaki jak będą mogli to nas będą wspierać choćby duchowo :smile:

**

Posty: 225
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lip 2004, 15:35 
Cytuj  
Mam kilka postaci na niskich levelach, wiec mozemy razem pograc :smile: Tylko odzywajcie sie na guildiowym, bo gram kilkoma charami i latwiej mi bedzie Was znalezc:)


Posty: 29
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lip 2004, 17:40 
Cytuj  
Ja narazie od kilku dni nie gram niestety bo mam problem z oplaceniem konta. Myslalem ze karta mbanku zaplace, ale nie dziala. Gdybym czytal wczesniej forum daoc to bym wiedzial, ze w styczniu przestala dzialac, ale znalazlem ten temat dopiero jak mi nie przyjelo karty. Probowalem zaplacic przez paybycash, ale tez mi sie nie udalo. Mam teraz wolne, pogoda jest jaka jest i nic zrobic nie moge. Moze pod koniec przyszlego tygodnia sie uda zagrac... moze.
Jesli ktos bylby tak mily i odwazny chyba tez by mi oplacic konto na jeden miesiac to bylbym wdzieczny. Jeden raz tylko. Czytalem w billing support, ze mozna dac od razu cancel account i konto jest aktywne do konca oplaconego okresu, mozna tez od razu po oplaceniu zmienic dane. Pieniadze przeleje na konto lub jesli ktos jest z okolic Katowic to mozna sie spotkac i wypic jakies piwo przy okazji i pogadac troche. Moje icq 20806023

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2004, 12:44 
Cytuj  
Nie grałem kilka dni bo miałem kilka spraw do załatwienia rodzinntych. Lecz teraz już wracam i powinno być wszytsko ok.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.