mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 10:51 
Cytuj  
Heh, zrobilem sobie dobrze zainstalowalem winXP. Radarek smiga, daoc wreszcie sie nie wiesza.. troche pracy mialem z wirusami ktorych XP przyciaga nie wiem czemu multum, ale i z tym sobie poradzilem (3 systemy na hdd daja pewna przewage na wirusami :razz:).

I tak mi sie pieknie gralo przez 3godz, zanim wpadlem na genialny pomysl, zeby sobie zupdateowac tego XP. Latki sie pociagnely (z automatycznego updatera)komp zrestartowal... i dziekuje dowidzenia, wszystko dziala poza daoc , ktory nie moze sie polaczyc z siecia :grin: Grzebalem troche w ustawieniach kompa, przegladalem pobieznie fora, ale nie znalazlem ani przyczyny ani rozwiazania tego problemu. Moze ktos z was wie co sie popsulo, ew. ktora latka powoduje takie dzialanie XP?

****

Posty: 1262
Dołączył(a): 22.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 11:03 
Cytuj  
XP ma swoj wlasny firewall - moze to to?


_________________
TBH!

***

Posty: 517
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 11:49 
Cytuj  
imo zbanowali cie za radarowanie :grin:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 13:00 
Cytuj  
Mam full spachowany XP i smiga.
Mialem wprawdzie problemy z czestymi LD na euro ale zmienilem hubika i juz dziala ok.

Sprawdz czy patch nie namieszal cos w ustawieniach firewalla oraz czy czasem nie sciagnely ci sie jakies nowe stery od sieciowki. Sprawdz czy dasz rade spingowac euro serwery.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 14:59 
Cytuj  
Fap ja Ci powiem ze jesli instalujesz XP, to jedna i najwazniejsza zasada jest nieupdatowac tego bo sie zaczyna kibel robic, a Ty wlasnie masz jego efekt....

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 18:56 
Cytuj  
haha bosze to juz wiem dlaczego tak duzo wind lezy po blasterach nimdach i slammerach. Jakby takie podejscie mieli uzytkownicy *nixow to pryszczersi nie mieliby glownego argumentu :smile:
a na powaznie to sprawdz firewall bo raczej updaty xpeka nie zrabaly ci daoca


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 19:11 
Cytuj  
Koyote leszczu zamiast niańczyć dzieci pograłbyś z nami :smile:

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 19:23 
Cytuj  
takie zycie :>

a na powaznie to nie chce mi sie meczyc toa , zdobywac artefaktow, expowac itp ..
no i na koniec najwazniejsze jak mam znowu was sluchac gejki to wracam do pracy z wieksza motywacja :smile:


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 21:56 
Cytuj  
Ze mi updaty nie zrabaly daoca to wiem, raczej jakis port zblokowaly. Jestem pewien, ze problem powoduje jeden z paczy odpowiedzialnych za bezpieczenstwo w sieci.. tylko nie wiem ktory, bo pacze zamiast nazw maja debilne numerki :grin:

W ktorym miejscu sie konfiguruje firewall? Opcje internetowe > zabezpieczenia? Polaczenia sieciowe?

EDIT : OK, nm, juz zrobilem, nawet nie wiem jak bo duzo opcji pozmienialem. Szczerze mowiac wydaje mi sie, ze to samo robilem przedtem i nie dzialalo.. sorry za zawracanie dupy pierodlami :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fapuse dnia 2004-06-28 23:01 ]</font>

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2004, 22:02 
Cytuj  
polaczenia sieciowe/dane polaczenie sieciowe/wlasciwosci/zaawansowane i tam masz ptaszka ( i za bardzo wiecej se ne da)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.